Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

ja podeślę coś, ale już w marcu. mocno się spłukałam. 

 

Jeśli chodzi zaś o Lilę to jest średnio. Nie wychodzi przy mnie, wczoraj spanikowała i wolała się wtulić i schować za kocim towarzyszem którego ma w pokoju nowego niż cokolwiek ze mną. Dzięki temu wiemy natomiast, że nie ma problemu z innymi bezkonfliktowymi kotami. Myślałam, że w weekend nad nią popracuję ale niestety nie ma mnie w domu - dwudniowe szkolenie. 

 

Natomiast: wierzę, że będzie dobrze

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Baltimoore napisał:

No cóż lekki szok, liczyłam na mniej bo były naprawdę krótko i chyba w jednej klatce.

Całe szczęście że tak szybko znalazł się dom, który wziął oba- Laura na razie tymczas- nieodpłatnie.

 

Zapłacę za Laurę i Filona.

Bardzo dziekuje:)

pomaganie jest bardzo kosztowne,bez wsparcia nie poradziłabym sobie

kolejne koty czekaja na pomoc,pod moim blokiem dwa czekaja,ale nie wiem czy sie doczekaja

bo to nie koniec długów,zostaja jeszcze długi w innej lecznicy/tam pracuje watka z powołania,trzeba zapłacić tylko za leczenie,sterylki,karmę i żwirek/

ale jednak tez wyjdzie sporo do zaplacenia,Lilunia tam byla pół roku

i rodzi sie pytanie: nadal pomagać i zabierac koty w potrzebie czy pierwsze spłacić długi?

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Madie napisał:

ja podeślę coś, ale już w marcu. mocno się spłukałam. 

 

Jeśli chodzi zaś o Lilę to jest średnio. Nie wychodzi przy mnie, wczoraj spanikowała i wolała się wtulić i schować za kocim towarzyszem którego ma w pokoju nowego niż cokolwiek ze mną. Dzięki temu wiemy natomiast, że nie ma problemu z innymi bezkonfliktowymi kotami. Myślałam, że w weekend nad nią popracuję ale niestety nie ma mnie w domu - dwudniowe szkolenie. 

 

Natomiast: wierzę, że będzie dobrze

I ja w to wierzę

Lilunia na poczatku pobytu to drapała i gryzła wetkę

a póżniej juz wetka  brała ja na ręce,wprawdzie kicia bardzo się bała,ale postepy są widoczne

 

Link to comment
Share on other sites

Czarnulka pilnie poszukuje domu

jej opiekunka juz w PDOS

jesli nie znajdzie domu,trafi do lecznicowej klatki,nawet nie mogę o tym myśleć,ale innego wyjścia nie mam

ile mozna znieśc?????

Koty czekające na pomoc.....dlugi w lecznicy.....starsza kotka bez domu.....

wprawdzie koty znajdują domy,i cieszy mni to bardzo,ale sa chwile kiedy mnie to wszystko przerasta.....

przepraszam......

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, DORA1020 napisał:

Czarnulka pilnie poszukuje domu

jej opiekunka juz w PDOS

jesli nie znajdzie domu,trafi do lecznicowej klatki,nawet nie mogę o tym myśleć,ale innego wyjścia nie mam

ile mozna znieśc?????

Koty czekające na pomoc.....dlugi w lecznicy.....starsza kotka bez domu.....

wprawdzie koty znajdują domy,i cieszy mni to bardzo,ale sa chwile kiedy mnie to wszystko przerasta.....

przepraszam......

myśleliśmy z chłopakiem o niej, ale nie poradzi sobie u nas, kawalerka, bez możliwości oddzielenia od naszych dwóch kotów, jeden zazdrosny, czasem biję kotkę (to zaczęło się po pół roku jak są u nas), poza tym chory, może zarazić Czarnulkę...  przykro mi

Link to comment
Share on other sites

Dzięki terra za superbazarek!!

 

@Doro, Baltimore, - mamy jakieś oswojone maluchy na zbyciu? Oprócz Bakusia? Szykuje się dobry, sprawdzony dom na dokocenie w ciągu najbliższego miesiąca. Oczywiście pokaże im Lili, ale to dom niedoświadczony, i podejrzewam, że powiedzą NIE. Poza tym zależy im na kocie który będzie się bawił z ok 1 rocznym prokocim kocurkiem. 

Na tę chwilę jest im obojętne czy to kot czy kotka. Podejrzewam, że wchodzą w grę też starsze koty - do 2 lat, pod warunkiem bycia ok do innych futer. 

 

edit: sprawie czarnej kotki walczę

 

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Olena84 napisał:

myśleliśmy z chłopakiem o niej, ale nie poradzi sobie u nas, kawalerka, bez możliwości oddzielenia od naszych dwóch kotów, jeden zazdrosny, czasem biję kotkę (to zaczęło się po pół roku jak są u nas), poza tym chory, może zarazić Czarnulkę...  przykro mi

 

17 godzin temu, Madie napisał:

myślę nad czymś dla niej, od razu zaznaczam, że tymczasowy mocno będzie jeśli sie uda

Olena,Madie,bardzo Wam dziekuję:)

Madie,dałaś mi nadzieje,nie wiem czy co s z tego wyjdzie,ale juz mam nadzieje

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny kochane, wczoraj pożegnaliśmy naszego stareńkiego kota Borysa [*]. Zawsze były u nas dwa, czasem 3 koty. Ale jak odeszła 3 lata temu Szarusia, to nie chciałam brać kota, by Borysowi nie robić na starość zamieszania. Ale teraz..

Nie wyobrażam sobie domu bez kota, czy dwóch. Chętnie przygarnę na stałe dwa koty - nie chce młodych, slicznych. Chcę dać dom starszym, nie=adoptowalnym, jak do tej pory bywało.

Z tym, ze mam 3 swoje stare psy, zawsze też jakieś psie tymczasy, ale dom duży, i piętro wolne do kociej aklimatyzacji.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, malagos napisał:

Dziewczyny kochane, wczoraj pożegnaliśmy naszego stareńkiego kota Borysa [*]. Zawsze były u nas dwa, czasem 3 koty. Ale jak odeszła 3 lata temu Szarusia, to nie chciałam brać kota, by Borysowi nie robić na starość zamieszania. Ale teraz..

Nie wyobrażam sobie domu bez kota, czy dwóch. Chętnie przygarnę na stałe dwa koty - nie chce młodych, slicznych. Chcę dać dom starszym, nie=adoptowalnym, jak do tej pory bywało.

Z tym, ze mam 3 swoje stare psy, zawsze też jakieś psie tymczasy, ale dom duży, i piętro wolne do kociej aklimatyzacji.

To może czarna koteczka od starszej pani.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, malagos napisał:

Ale nie są to młodzieniaszki?...jak mam wybór, to wolę koty dorosłe, nawet stare.

Ale nie ma pospiechu, nie pali się...

Kotka ma 8lat, jej Pani właśnie zachorowała i kotka nie ma, gdzie się podziać...

To ta:

https://www.olx.pl/oferta/czarnulka-nie-moze-zostac-sama-jej-opiekunka-trafila-do-pdos-CID103-IDrZ8dP.html
https://www.olx.pl/oferta/mufinka-czarna-przylepa-pilnie-szuka-domu-stalego-lub-tyczasowego-CID103-IDrZgbF.html

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...