Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

I jeszcze domu szukają takie kociaki od Ala123

https://www.olx.pl/oferta/jerez-sangria-i-muscat-pilnie-szukaja-domu-CID103-IDpKbYF.html

 

I łososiowo-ruda kotka w Izbicy

https://www.olx.pl/oferta/rudo-lososiowa-cynamonka-szuka-domu-CID103-IDoAuyM.html

 

Nie wiem jak mają naprawdę na imię ale wykorzystuję wyróżnione ogłoszenia na olx  ;)

Link to comment
Share on other sites

Wtoreczku Cynamonku, powodzenia,

za Jasminka trzymam kciuki.

 

Proszę na pw o dane do przelewu, kaska się przyda, więc wpłacę to, co aktualnie jest z moich bazarków tzn. 40 zł. z bazarku jabłkowo-wątróbkowego + 36 zł. z bazarku z próbkami = razem będzie 76 zł.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Baltimoore napisał:

Jaśminek będzie miał wizytę w Krakowie. Nie spałam dzisiaj północy martwiąc się żeby dobrze wyszło i o transport.

Wizytę zrobi Yossariana, dobrze że jest w tym Krakowie :D

Nie martw sie Baltimoore,bedzie dobrze

z tego co mówiłas brzmi dobrze,i Jaśminek w końcu opuściłby lecznice.

Gorzej z tym transportem,,,,jak zawsze do Krakowa

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Madie napisał:

Magdo,

 

jesteś w stanie policzyć ile suchej karmy Ci schodzi miesięcznie na karmienie wszystkich kotów? Pytam tylko o suchą, ale jeśli uda Ci się mniej więcej policzyć puszki to też daj znać.

 

 

Nie wiem czy mi sie uda to policzyc,ale spróbuje

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, terra napisał:

Wtoreczku Cynamonku, powodzenia,

za Jasminka trzymam kciuki.

 

Proszę na pw o dane do przelewu, kaska się przyda, więc wpłacę to, co aktualnie jest z moich bazarków tzn. 40 zł. z bazarku jabłkowo-wątróbkowego + 36 zł. z bazarku z próbkami = razem będzie 76 zł.

Bardzo dziekuje terra:)

Juz podaje numer konta.

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Szkoda że domek dopiero wczoraj się zgłosił bo wieczorem był transport do Krakowa. Ale teraz sporo ludzi jeździ, więc może ktoś się znajdzie.

Domek zgłosił się w piątek ale wizyta PA może odbyć się dopiero dzisiaj ponieważ Pan na weekend musiał wyjechać.

Link to comment
Share on other sites

44 minuty temu, DORA1020 napisał:

Bardzo dziekuje terra:)

Juz podaje numer konta.

Przelew poszedł, jak dojdzie poproszę o potwierdzenie na wątkach bazarkowych, linki w podpisie.

Czekam jeszcze na jedną wpłatę z bazarku z próbkami no i może jeszcze ktoś coś jeszcze do jutra zakupi.

 

edit.

teraz zauważyłam, że z bazarku wątróbkowo - jabłkowego jest 42,40 zł. zatem to brakujące 2,40 zł. dołączę do ostatniej wpłaty na którą czekam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...