Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Kolęda i Jaśmin mogą do mnie na DT przyjechać od 2 stycznia. Inaczej nie dam rady. Mam nadzieję, że znajdą jednak domu do tego czasu. 

Szykuję specjalny "koci" pokój. Już wyniosłam z niego sprzęt elektroniczny, a zakupiłam dwa drapaki i dużą kuwetę. Wymieniłam tez kaloryfer bo pokój był nieogrzewany. Wstawię jeszcze lampę nocną i będzie gotowe. Kanapa dla kotów i posłania już są. 

Mam też 250 zł na poczet długu. Nie mogę dać więcej, bo wypadły mi niespodziewane wydatki (choroba) ale tyle wpłacę. Ta sama lecznica co ostatnio?

Kupię też Dorze puszki dla kotów, prośba o podesłanie linka z najlepszymi dla Was. 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Poker napisał:

Z mojego bazarku będzie chociaż 80 zł

Bardzxo dziekuje Poker:) 80zl to nie mało,razem z wpłata Madie bedzie 330zl.A to juz sporo,sa jeszcze wpłaty cegiełkowe z bazarku Nadziejki,razem z wpłata od Sharki 50zl /bardzo dziekuje:) /

Poker 80zl

Madie 250zl

Sharka 50zl

wplaty cegiełkowe 73zl

Razem byłoby 423zl.

Na moim koncie jest w tej chwili 123zl.

Serdecznie  wszystkim dziekuje:):):)

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Madie napisał:

Kolęda i Jaśmin mogą do mnie na DT przyjechać od 2 stycznia. Inaczej nie dam rady. Mam nadzieję, że znajdą jednak domu do tego czasu. 

Szykuję specjalny "koci" pokój. Już wyniosłam z niego sprzęt elektroniczny, a zakupiłam dwa drapaki i dużą kuwetę. Wymieniłam tez kaloryfer bo pokój był nieogrzewany. Wstawię jeszcze lampę nocną i będzie gotowe. Kanapa dla kotów i posłania już są. 

Mam też 250 zł na poczet długu. Nie mogę dać więcej, bo wypadły mi niespodziewane wydatki (choroba) ale tyle wpłacę. Ta sama lecznica co ostatnio?

Kupię też Dorze puszki dla kotów, prośba o podesłanie linka z najlepszymi dla Was. 

Bardzo dziekuje Madie:) Za  wpłate  na poczet długow:)

 za tymczas dla kotkow:)

I za puszki dla kotkow:)

Baltimoore kupuje zawsze puszki animonda 800 g

koty lubia ta karme.

Jaśmin pewnie skorzysta z Twojej propozycji,do co Kolędy...nie wiem

Kroi sie jej DS,ale nie wiem co z tego wyjdzie.

Link to comment
Share on other sites

Dora w bardzo kiepskim stanie :(

Ponadto ratowała wczoraj młodą kotkę z wyrwanym ogonem, gnijącym tyłem i biegunka, bardzo odwodniona i wyniszczona :(

Z trudem znalazła miejsce w lecznicy a jeszcze trudniej transport :(

Przydał się solidny transporter który bakusiowa zakupiła niedawno.

 

Szuka tez pomocy dla małego psiaka z patologii, facet zniszczył prowizoryczną budę i napadł na Dorę przy karmieniu :(

Dramat :(((

Link to comment
Share on other sites

Zdobyć wieści

Do domu w Warszawie jedzie Kolęda

Wizyta.pa wypadła bardzo dobrze.

Szukam transportu.

A po Wtorka zgłosiły się dwa super domy. :)

Dziękuję Yossarianie, która zrobi dzisiaj wizytę PA :)

A do drugiego domu będzie mógł ewentualnie pojechać biało rudy kocurek Uratowany przez Ala123 spod DPS.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.12.2017 o 15:28, DORA1020 napisał:

Fajne pudełka

niestety sklepu z akwarystyka u mnie,na większej wsi nie ma

słyszałam tez,ze w aptekach przyszpitalnych mogą mieć

przesylanie takiego pudełka nie  opłaca sie,bo PP to strasznie zdziera kase z klientów

Koszt przesyłki PP to 13,00zł.To raczej drogo.Do tego trzeba doliczyć dużą bluzkę ze sklepu z odzieżą używaną a więc się zwiększy koszt.W Warszawie jest sporo sklepów z akwarystyką morską.Może tam ktoś pomoże.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...