Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Baltimoore,dziekuje za wstawienie zdjec:)

Sliczna Jagódka i Rysio miziak niesamowity sukaja domow

potrzebuja ogloszen

trzy kociaki od psycholi,dwa burasie i czarnulek maja ogromny apetyt,troche jeszcze to potrwa zanim przybiora na wadze

siersc maja matowa i łamliwa,a pchly maszeruja rzędem,dwa juz miziaczki,chociaz sfinks jeszcze troche bojazliwy,ale na najlepszej drodze,natomiast trzeci nadal dzikusek

burasio i sfinks to kocurki

trzecie to chyba koteczka

Jarzębinka znalazla wspanialy domek:) Pani Ewa śle zdjecia....

specjalnie z Rzeszowa przyjechala do Zamoscia po Jarzebinke/czasmi tak sie zdarzy:)

Bardzo dziekuje Madie za pieniazki na karme i żwirek dla kotkow---200zl

I bakusiowej za wplate 50zl

Serdecznie dziekuje,ze mam czym nakarmic zwierzaki:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Niech im się dobrze je. 

 

Kociaki z Zamościa są zarobaczone potwornie, ale dostały już leki. Stają się miziakami. Dziś same pakowały mi się pod nogi żeby je pogłaskać i dać im pastę na robaki... Grzeczniutkie, w pełni obsługiwalne. Rozrabiary, ale z urokiem. Czekam na info od kolegów z pracy, nawet kilku, żeby się określili czy chcą kociaka. 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Madie napisał:

Niech im się dobrze je. 

 

Kociaki z Zamościa są zarobaczone potwornie, ale dostały już leki. Stają się miziakami. Dziś same pakowały mi się pod nogi żeby je pogłaskać i dać im pastę na robaki... Grzeczniutkie, w pełni obsługiwalne. Rozrabiary, ale z urokiem. Czekam na info od kolegów z pracy, nawet kilku, żeby się określili czy chcą kociaka. 

Oby szybko domki znalazly

dalas im nadzieje:)

Link to comment
Share on other sites

Czy Rysio i Jagódka mieszkają tylko na dworze? Czy są odrobaczone? Moim zdaniem miały by więcej szans na znalezienie domu z mieszkania, wiecie zdjęcia na kanapie, z psami, wędką itd. Będę jutro z kolegą rozmawiała...nt bycia domem tymczasowym, podejście drugie. To widać fajne kociaki, jeśli nie dziczą to można by mu je zaproponowac. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Madie napisał:

Czy Rysio i Jagódka mieszkają tylko na dworze? Czy są odrobaczone? Moim zdaniem miały by więcej szans na znalezienie domu z mieszkania, wiecie zdjęcia na kanapie, z psami, wędką itd. Będę jutro z kolegą rozmawiała...nt bycia domem tymczasowym, podejście drugie. To widać fajne kociaki, jeśli nie dziczą to można by mu je zaproponowac. 

Też uważam, że zdjęcia z domu zwiększają szansę na adopcje... Nie wiem, czy ktoś się odważy wziąć kociaki do domu, jak mieszkają na dworze...
Dlatego napisałam o tej opcji domu wychodzącego, ale jak źle to zmienię.

W sensie, żeby kolega wziął Jagódkę/Rysia? Trzymam kciuki.
I za to, by Twoje tymczasiki raz-dwa znalazły domek. Wspaniale, że się nimi zaopiekowałaś :)

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Madie napisał:

Czy Rysio i Jagódka mieszkają tylko na dworze? Czy są odrobaczone? Moim zdaniem miały by więcej szans na znalezienie domu z mieszkania, wiecie zdjęcia na kanapie, z psami, wędką itd. Będę jutro z kolegą rozmawiała...nt bycia domem tymczasowym, podejście drugie. To widać fajne kociaki, jeśli nie dziczą to można by mu je zaproponowac. 

Nie dzicza,bardzo mile kociaczki,chcialabym zeby znalazly fajne domki

kotke we wrzesniu kobieta wysterylizuje,chociaz bede namawiala ja na adopcje,kotka cala biala ,sliczna,miziaczek

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że Jagódka i Ryś znajdą swoje domki szybko.
Ale boję się trochę... są już spore... niedługo Jagódka może mieć już rujkę (znam kotki, które miały ją w wieku 4-5msc)... a to by nie było zbyt dobre... mój kocur też dojrzał w wieku 5msc... i zaczął znaczyć i pewnie by się włóczył po okolicy, gdyby nie to, że jest niewychodzący i tydzień po rozpoczęciu znaczenia (czyli jasnym sygnale, że hormony buzują i to ten czas to ukrócić)... martwię się :(

OBY KTOŚ JE WYPATRZYŁ. Szybko.

Link to comment
Share on other sites

Wczorajsza znajda ma awaryjny DT u pani Joanny, ale tam może zostać do soboty! Potem nie ma, gdzie sie podziać. U Murki nie ma miejsca... RATUNKU!
Psiak jest mocno zabiedzony, niedożywiony, z ranami... bardzo zjada łapczywie pożywienie.
Bardzo proludzki, chodzi za panią Joanną krok w krok, jak cień...
Wobec psów zaborczy, pcha się pierwszy do głaskania, warczy jak inne psy domagają się uwagi...

Dogomaniacy... pomocy :(((

ed1a0f34ed64faebmed.jpg

dd89787bc1c6bd81med.jpg

49bf15c0cfaef81amed.jpg

065fc099bef92301med.jpg

eb88b1ae3408abc9med.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...