Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

15 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

To te dzikuski?

Tak,to te.Udalo sie złapac wszystkie.

Dzieki ala123  za pomoc:)

To nie sa ,az takie straszne dzikuski.Po prostu musialy sobie radzic na tym smietniku.Przeganiane,atakowane prze psy,musialy uciekac,chowac sie.

Ale teraz sa bezpieczne.

I bede szukac dla wszystkich domow.

Rodzinka to:

mamusia---piekna trikolorka

dzieci 0k.3 miesieczne:

trikolorka

kocurek bialo-rudy

kocurek tygrysek

kocurek czarnulek

 

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Nikt nie dzwoni w sprawie Jarzębinki/Bezy/Jasia?

A co z Małą vel Igą? Ma domek czy nadal czeka w lecznicy?

Dzwonia....same debile.....

wiec kociaki nadal czekaja na domy

Igunia nie znalazla domu,byly trzy,nie ma ani jednego...:(

Weci znalezli jej dt  u swoich znajomych,z nadzieja,ze ja pokochaja i nie zechca oddac.

Niestey malutka ma miec jeszcze jedna operacje:( a weci chca miec z nia kontakt,bo wszystko zrobili dla niej,zeby ja uratowac.

Link to comment
Share on other sites

Byłam na urlopie, dość aktywnym, bo kajakowym, w Zwierzyńcu - często byliśmy w Szczebrzeszynie, i bardzo często Was wspominałam, Dzielne Dziewczyny :)

A że znaleźliśmy w rowie w lesie w miejscowości Bagno przy szosie 4 maleńkie kociaki, to już opisywałam na watki Zamojszczaków... Ale zostały zabezpieczone przez nasza grupę doraźnie, potem pomógł burmistrz Zwierzyńca i ...fundacja ZEA

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, malagos napisał:

Byłam na urlopie, dość aktywnym, bo kajakowym, w Zwierzyńcu - często byliśmy w Szczebrzeszynie, i bardzo często Was wspominałam, Dzielne Dziewczyny :)

A że znaleźliśmy w rowie w lesie w miejscowości Bagno przy szosie 4 maleńkie kociaki, to już opisywałam na watki Zamojszczaków... Ale zostały zabezpieczone przez nasza grupę doraźnie, potem pomógł burmistrz Zwierzyńca i ...fundacja ZEA

Mialy kotki szczescie,ze na was trafily

niestety nie wszystkie maja szczescie

bardzo duzo teraz wyrzuconych kotkow:(

sama widzialas,ze Szczebrzeszyn to male miasteczko otoczone wsia,koty wyrzucaja masowo:(

ja mam kolejne 3 wyrzucone maluszki:(

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Baltimoore napisał:

Kolejne trzy???

Kolejne trzy

umiescilam je na chwile w bezpiecznym miejscu,wyglodzone,rzucily sie na jedzenie,byc może nie jadly kilka dni,zapcholne okrutnie,i chyba same kotki.

W dodatku zostal wyrzucony starszy pies ,z choroba skóry,nakarmilam go,lgnie do czlowieka,ale jest ostrozny,boi sie.

Tyska wstawila jego zdjecia na fb.

 

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, malagos napisał:

u mnie na wsi raczej nie spotykam się z porzuconymi kotkami, za to z psami - co chwila, cholerka :(

i tak...i tak...niedobrze:(

jeszcze nie pomoge jednemu...a juz kolejne porzucone:(

wsie na zamojszczyznie to 100lat za murzynami,ciemnota 

chociaz wiadomo,nie mozna uogólniać,sa osoby,ktore rozumieja co to jest sterylizacja,i że chorego zwierzaka trzeba zaniesc do weta,i nakarmia bezdomnego zwierzaka i szukaja dla niego pomocy

ale niestety takich ludzi na wsi jest bardzo mało

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.07.2017 o 13:54, DORA1020 napisał:

W dodatku zostal wyrzucony starszy pies ,z choroba skóry,nakarmilam go,lgnie do czlowieka,ale jest ostrozny,boi sie.

Tyska wstawila jego zdjecia na fb.

 

Tak, to ten psi staruszek. Na psich grupach ludzie tylko wstawiają smutną reakcję i tyle :(

 

Link to comment
Share on other sites

Dora za bardzo nie ma czasu, więc pozwolę sama napisać...

Jarzębinka ma szansę na DS. Poszukiwany jest transport na trasie Zamość --> Kraków. Ktoś coś?

Bezy niestety nie ma już z nami... :( Dora bardzo to przeżywa. Odejście takiego malucha zawsze jest szokiem...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...