Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

13 godzin temu, Baltimoore napisał:

Jakieś nowe wieści? 

Baltimoore udalo sie nam...:)

Pan zadzwonil o 13tej,a o 16tej kotki juz byly w drodze:)

Szybka akcja,dobry domek dla kotkow,wazne ,ze razem pojechaly.

Pan prawie codziennie wysyla mi info o kotkach,filmiki,zdjecia,opisy co robia:)

a to najnowsze info:

Atak z za firanki staje się ulubioną zabawą. Oczywiście że próbują wspinać się na nią ponieważ łatwo wbić w nią pazurki , i firanki poruszają się . Poza tym, zauważyłem że Pola (nieco nieufna i bojaźliwa) zaczyna mruczeć gdy tylko zbliża się do niej dłoń. Jeszcze nie spotkałem  kota który wydaje pomruki nie znając naszych zamiarów.  Figielek jest bardziej odważny, ale jeszcze nigdy nie zamruczał. Bardzo je kochamy.

Link to comment
Share on other sites

Niestety przy smietniku sa jeszcze 4 male ,chociaz juz nie takie male,moze maja juz 13 tygodni-- kotki.

Ta czworka to wydaje mi sie,ze 2 kotki,to te,ktorch nie udalo mi sie zlapac,a 2 to od innej kotki,ale teraz cala czworka razem buszuja w trawie/oczywiscie z kleszczami/

Nie wiem jak zlapie te kotki.Niestey sa dwie trikolorki,i jeden czarny i burasek/nie wiem czy kocurki czy kotki/

Jak je zlapac?Straszne dzikuski,blisko nie podchodza.

Link to comment
Share on other sites

Oraz zdjecia dzikusków, o których pisała wyżej Dora - na razie na zdjęcia załapały się dwa maluchy.
817074020b0a3806med.jpg

b20bae0414b540e9med.jpg

81322da14d1e4949med.jpg

0b28e844bcc4575cmed.jpg



Na pokrzepienie serc mogę jedynie napisać, że regularnie widzę Wafla - psiaka kudłatka z ulicy, którego uratowała parę lat temu Dora. Ostatnio jak przechodziłam obok jego domu to był wykąpany i ślicznie się prezentował :). Niestety nie umiem zrobić mu zdjęć, bo straszny z niego wiercipięta, zwłaszcza jak idę ze swoim psem to nieźle nas oszczekuje... No ale niie mam wątpliwości, że jest szczęśliwy ;)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...