Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Trzymam mocno kciuki za maluchy! Ogłoszenia jednak zdejmę za około tydzień... tak profilaktycznie niech jeszcze sobie powiszą :)

 

Nie zdejmuj, ja też nie,zwłaszcza że miałam wyróżnione.

Dora będzie jeszcze szukać domu dla innych kociaków.

Najwyżej podmieni się zdjęcia, jak  Dora odzyska internet.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.6.2017 o 12:25, Tyś(ka) napisał:

Trzymam kciuki za Bonda.

To może skoro kotka jest dzika to tylko złapać na kastrację i wypuścić?
Tak samo z tymi maluchami-stryszakami? Koty na wolności radzą sobie nieźle, a dzikuski mają małe szanse na dom :(.

O rany jak ja sie zakochalam w stryszakach! zwlaszcza w czarno-bialym. Nie takie dzikusy oswajalam....Ino maz przeszkoda;.)

Tzn nie ,ze nie chce, tylko zalobe po Malinku nosi,Ja tez, ale przeciez inne koty czekaja na szanse...

Link to comment
Share on other sites

Ostatnie wieści z nocy były takie, że z powodu korków i przegrzania auta,  kotki miały dodatkowy postój na rozprostowanie łapek w Krakowie, a potem zostały dowiezione do adoptującego pana,który pojechał z nimi do domu- żona już nie mogła doczekać się dzieciaczków.

 

Czy jest ktoś z Myślenic lub okolicy żeby zrobić wizytę poadopcyjną?

Link to comment
Share on other sites

U kociakow wszystko ok.

Pochowaly sie w lazience.Ale jak nikogo nie bylo to zjadly i zalatwily sie do kuwetki:) i Oczywiscie musialy zajrzec w kazdy kacik lazienki:)

Zdjecia beda pozniej ,bo Panstwo nie chca stresowac kotkow.

Potrzebuje kogos z Myślenic ,kto zrobilby wizyte pa.

Baltimoore bardzo dziekuje za pomoc w zorganizowaniu transportu /co obie wiemy nie jest takie proste/ :)

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje Tyska za ogloszenia:)

Jas to kocurek,ktory znajduje sie we wsi Rachodoszcze.Chyba sa tam jeszcze kotki,ktore szukaja domow.Na razie musimy znalezc dom dla Jasia.

Wprawdzie zglosili sie ludzie ze wsi Niemce k/Lublina,ale nie jestem przekonana,raczej nici z tego domu.Ale wizyta bedzie.Dzieki Becia:)

Smyk to kocurek wyrzucony k/sklepu Delikatesy w Sz-nie.Byl pod samochodem,i strasznie dopominal sie o pomoc.Dzieki dziewczynie /ma w domu kotka/ zostal on wyciagniety spod kół.Jakby siedzial cichutko to byloby po nim.Byl bardzo glodny,a jeszcze bardziej zmeczony...spać...spać....

Szukamy mu domu.

Link to comment
Share on other sites

Figielek i Pola juz w DS.

Dostalasm zdjecia Figielka,jest bardziej odwazny,Pola jeszcze chowa sie po kątach.Czasu potrzebuja,to przeciez byly dzikuski.

Bond ma sie dobrze w swoim domku.Juz zdarzyl obsikać komode:)

Ale Pani jest wyrozumiala:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziekuje ala123 za wstawienie zdjec z domu Blusika:)

Ludzie bardzo go kochaja,wszedzie go pelno,ustawia koty,ktore juz tam sa.

Niestety tak jak zawsze pisze....z dobrymi info...i te gorsze.....kolejny wyrzucony kot....Trikolorka 3 miesieczna:(

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Baltimoore napisał:

Ale piękna :))))

Prawda???

Jak ja znalazlam,to myslalam,ze jest bardzo chora,a ona byla tylko glodna,zmeczona,zrezygnowana:(

Zjadla,dlugo spała......a pozniej zabawa z pileczka,mizianie,oby tylko znalazla kochajacy domek.

Dziekuje sharka za wstawienie zdjec:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...