Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Ten bezdomniak już jest jakiś czas, pamiętam jego zdjęcia, na którym wyglądał jak podlotek...
Mam nadzieję, że uda się mu pomóc. :(
Na razie deklaracji stałej dać nie mogę, ale może uda się poruszyć czyjeś serca na fb... poogłaszam go tak, jak tylko zrobię swoje rzeczy na uczelnię.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Ten bezdomniak już jest jakiś czas, pamiętam jego zdjęcia, na którym wyglądał jak podlotek...
Mam nadzieję, że uda się mu pomóc. :(
Na razie deklaracji stałej dać nie mogę, ale może uda się poruszyć czyjeś serca na fb... poogłaszam go tak, jak tylko zrobię swoje rzeczy na uczelnię.

Tak,to ten sam piesek.Niestety chyba nie uda sie go zlapac:(

Jest nadal nieufny,bardzo blisko podchodzi,jednak nie da sie poglaskac.Jak wyciaga sie reke,to odskakuje,szczeka.

Ugryzl dziewczyne,jak probowala go zlapac.Nie jest agresorem,po prostu probowal sie bronic.Nie wiem jak mu pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Sunia Mała szuka domu
Sunia ok.5 miesięcy, właścicielka przywiozła ją dwa miesiące temu do uśpienia... Mała miała połamane przednie łapki, w  jednej były przerwane ścięgna; weterynarze podjęli decyzję o operacji na własny koszt. Operacja udała się i suczka od tamtego czasu siedzi w klatce.
Jest wesoła, lgnie do ludzi, chce się bawić. Waży 7kg.
 
DSCF8416_s.JPG

DSCF8395.JPG

DSCF8382.JPG

 

Link to comment
Share on other sites

 

1 godzinę temu, sharka napisał:
Sunia Mała szuka domu
Sunia ok.5 miesięcy, właścicielka przywiozła ją dwa miesiące temu do uśpienia... Mała miała połamane przednie łapki, w  jednej były przerwane ścięgna; weterynarze podjęli decyzję o operacji na własny koszt. Operacja udała się i suczka od tamtego czasu siedzi w klatce.
Jest wesoła, lgnie do ludzi, chce się bawić. Waży 7kg.

Jezu Chryste, co Ci ludzie jej zrobili :(
Jest przecudowna!
To nowa podopieczna Dora? ala? Kudlataja? Od razu zabiorę się za ogłoszenia, ale nie wiem, na kogo namiary podać.

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje sharka za wstawienie zdjec:)

I Tobie Tyśka za intensywne ogloszenia Małej:)

Zawsze znajdzie sie jakaś bida,ktorej trzeba pomóc.

Ja ja oglosilam na olx,na W-we,ala123 miala oglosic ja na Lublin,i Baltimoore na Krakow.

Mam nadzieje,ze do 20-go czerwca bedzie miala dom.

I bardzo dziekuje wetom z Zamoscia,ktorzy bezinteresownie pomogli suni:)

Link to comment
Share on other sites

Jak ona teraz nie znajdzie domu to ja nie wiem... Na samym olxie u mnie od wczoraj ma 98 wyświetleń, a przecież nie jest wyróżniania ani nic. Udostępniłam ją na kilku psich grupach pomocowych i wszędzie zbiera ochy i achy. No nie ma bata! Ona niedługo zamieszka u siebie :)
 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.5.2017 o 23:01, sharka napisał:

zdjęcia ślicznej kici, która jest już po leczeniu i sterylizacji; zdjęcia od Dory

DSCN5567.JPG

DSCN5575.JPG

DSCN5580.JPG

Boze jaka ona jest piekna! Ksiezniczka. Uwielbiam koty z ,,usmiechnietym" wyrazem twarzy. Mocno trzymam za nia kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...