Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

7 godzin temu, bakusiowa napisał:

Jeszcze dorcia2, Ewa Marta, auraa, Mazowszanka13, Jo37, agat21.  Dużo osób nie zaznacza lokalizacji. Gdyby to robili to byłoby dużym ułatwieniem.

Wlasnie....

napisalam do Jo37,ale ona mieszka daleko

i do Inki33,bo prawdopodobnie mieszka na Pradze

i do agat21 i oleny

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę :)
Dora, przepraszam, że znowu pytam, ale jakie kotki masz obecnie w lecznicy. Te dwie koteczki? Czy jeszcze jakieś?
Jakie kotki ogłaszasz?

Bo wiem, że karmisz sporo kotów, ale zastanawiam się, ile masz pod opieką w DT (wiem, że u Madie jest spora gromadka) oraz w lecznicy.

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Bardzo się cieszę :)
Dora, przepraszam, że znowu pytam, ale jakie kotki masz obecnie w lecznicy. Te dwie koteczki? Czy jeszcze jakieś?
Jakie kotki ogłaszasz?

Bo wiem, że karmisz sporo kotów, ale zastanawiam się, ile masz pod opieką w DT (wiem, że u Madie jest spora gromadka) oraz w lecznicy.

U Madie jest 2letnia miziasta koteczka/wysterylizowana,odpchlona,odrobaczona,testy ujemne,zaszczepiona/ Misia

jej dzieci:dwa polroczne tygryski Irysek i Kminek i bialy miziak Zefirek

od kilku miesiecy sa wyroznione na olx,tylko na Warszawe,z tego wzgledu ,ze sa k/Warszawy

niestety nadal bez domu,nie biore pod uwage telefonow:"chce kota,kiedy moge go zabrac"tlumaczenie na czym polega adopcja nic nie daje.

W lecznicy nadal czekaja dwie blizniaczki,cudne miziaki ,3,5 miesieczne Maja i Kaja.

Oglaszam/wyroznione/ na olx i gumtree na W-we i Krakow.

Niestety sensownych telefonow nie ma.

A zostal jeszcze do splacenia dlug w lecznicy za kocia rodzinke/ mama trikolorka i 3 dzieci:tygrysek,czarny i rudy.Wszystkie w DS/

Bylo do zaplacenie 1160zl

z fb  wplaty 2 x 235zl=470zl

Zostalo do splaty 690zl.:(:(

Oprocz tych kotkow karmie cale stado,w roznych miejscach.

Mam kolejne koty w potrzebie,ale niestety juz pomoc nie moge:(

Link to comment
Share on other sites

Bardzo, bardzo podziwiam. Oczywiście, że trzeba mierzyć siły na zamiary. Dopóki te kotki nie znajdą domu, to faktycznie nie ma co pchać się w kolejne...
Możesz poprosić o zdjęcia Mai i Kai? Bo chyba mają tylko dwa zdjecie i nie sa one najlepsze zdjęcia. A wiesz, że zdjęcia to podstawa do znalezienia domu. Szkoda, by urosły i się zasiedziały, jak dzieci Misi.

Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Bardzo, bardzo podziwiam. Oczywiście, że trzeba mierzyć siły na zamiary. Dopóki te kotki nie znajdą domu, to faktycznie nie ma co pchać się w kolejne...
Możesz poprosić o zdjęcia Mai i Kai? Bo chyba mają tylko dwa zdjecie i nie sa one najlepsze zdjęcia. A wiesz, że zdjęcia to podstawa do znalezienia domu. Szkoda, by urosły i się zasiedziały, jak dzieci Misi.

Nie wiem od czego to zalezy,Misia i jej dzieci maja mnostwo zdjec zrobionych przezemnie i madie,ale domow nadal nie maja

zdjecia Mai i Kai mam zrobione przez ala123,tez nie najlepsze

bardzo pomaga mi Baltimoore,nie wiem co bym zrobila gdyby nie jej pomoc

wysyla Madie karme,sucha i mokra,zwirek,pokrywa koszty szczepien,naprawde sa to ogromne koszty,kotkow u Madie jest 4.Cztery dorosle/prawie/koty.Wiadomo jakie koszty.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...