Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Z tą aklimatyzacją to nie tak łatwo :(

Dużo zwierząt, dużo ruchu, trochę się boją tego wszystkiego :( Dla nich szok.

Choć dostałam wczoraj słodkie zdjęcie małej burej Malinki w objęciach dziewczynki w pościeli, oglądających razem dobranockę.

A wcześniej wiadomość, że ma apetyt (powinna być na diecie weterynaryjnej która z nią pojechała) i chłopczyk podzielił się z nią bigosem, bo nie dała się odciągnąć od talerza.

 

Link to comment
Share on other sites

Może i to, że na zdjęciach domowo-poscielowych, to zwierzaki zawsze wychodzą lepiej, korzystniej, na takie zaadoptowane i wyluzowane  :)     tych całych świąt 2,5 dnia, a od miesiąca wszystko idzie jak po grudzie, ze zwierzakami, zleceniami, pracami, terminami..jakby naród szykował schrony na III wojne światową, a nie na jeden wieczór i dwa dni świąt..  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dostałam taką wiadomość z blabla

 

Cytat

Dobra robota! Twój wynik w 2018 to ponad 6900 przejechanych kilometrów, a dokładnie 6941 kilometrów. To niesamowite!

To są kilometry zrobione na moje konto przez koty.

Dzisiaj zresztą kolejna kicia jedzie z Izbicy pod Kraków blablacarem, dorosła, w lecznicy od wiosny :(

Od września urabiałam Państwa, którzy adoptowali poprzednią lecznicową rekordzistkę.

Niestety, zdaje się że miauczy całą drogę :(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dziękuje terra za wstawienie zdjęć:)

z maila nie wchodzą mi na ogłoszenia,mogę kopiować tylko z dogo

bakusiowa jeśli możesz to proszę wyróznij te ogłoszenia

zmieniłam imię szylkretce,bo z olx-em to różnie bywa

https://www.olx.pl/oferta/szylkretka-stasia-czeka-na-dom-CID103-IDxTqtW.html

https://www.olx.pl/oferta/sliczne-4-miesieczne-koteczki-czekaja-na-dom-CID103-IDxUyEP.html

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Baltimoore napisał:

Dostałam taką wiadomość z blabla

 

To są kilometry zrobione na moje konto przez koty.

Dzisiaj zresztą kolejna kicia jedzie z Izbicy pod Kraków blablacarem, dorosła, w lecznicy od wiosny :(

Od września urabiałam Państwa, którzy adoptowali poprzednią lecznicową rekordzistkę.

Niestety, zdaje się że miauczy całą drogę :(

6941km to odleglosc , w linii powietrznej, Warszawa- Pekin :-)

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, DORA1020 napisał:

Jest jeszcze faktura za karme 130zł

dług w lecznicy 158zl za Jagódkę został spłacony,wysłałam na konto weta ta kwotę

czyli 167+130= 297. No to trzeba to wyzerowac w starym roku:-) Dora posle do Ciebie a ty juz tam podzielisz ok?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, buuenos napisał:

czyli 167+130= 297. No to trzeba to wyzerowac w starym roku:-) Dora posle do Ciebie a ty juz tam podzielisz ok?

Bardzo dziękuję:)

Niestety jeszcze dochodzi 40zł na paliwo dla dziewczyny,która za zwrot kosztów paliwa pojedzie w czwartek  do Izbicy zrobic kotkom.które tam są zdjęcia.Nie możemy ruszyć z ogłoszeniami,bo nie mamy zdjęć i kotki od dłuższego czasu siedzą w klatce bez konkretnych ogłoszeń

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...