Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Martwie sie o Perełke:(

hasała sobie tu i tam,a teraz siedzi w klatce,bez nadziei na dom

kto z białaczką adoptuje kota:(

gdyby nie to napewno znalazłaby dom,jest śliczna,mądra,kochana koteczka

jest juz wysterylizowana

---------------------------------------------------------------------

ta kicie codziennie karmiłam,była koteczka wolnożyjącą

co bedzie teraz? nie wiem:(

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, terra napisał:

Mowa o tej srebrnej od p. Krystyny, czy tej czarnej?

 

edit.

będziemy szukać domku z pieskami a nie kotkami, musi się udać.

Fajne foto i ruszymy z ogłoszeniami.

Resztę dopisałam po chwili.

Teraz potrzebne fajne zdjęcia i wierzę, że się uda znaleźć kochający dom.

Przydałoby się jak najwięcej info o kici, może uda się to u weta sprawdzić, ważny stosunek do ludzi, psów no i kuwetkowanie.

Link to comment
Share on other sites

Perełka jest kuwetkowa,siedzi w klatce,nauczyła sie

można ja wziąc na ręce,ja przy śmietnikach zawsze ja głaskałam

jest miła i kochana koteczką

gorzej ze zdjeciami

wetka jest bardzo zajeta,wiele razy prosiłam o zdjecia

chyba będe musiala sama pojechac,chociaz to daleko

Link to comment
Share on other sites

Witam, trafiłam na ten wątek dzięki bakusiowej. Praktycznie nie bywam już na Dogo ale w związku z tym, że Krab dla którego wpłacałam deklarację stałą 30 pln znalazł dom chciałabym przenieść deklarację na zwierzaki które ratuje Dora. Psy są mi bliższe niż koty (a mójpies przypomina nieco Misia) ale jest jest mi obojętne czy te pieniązki wspomogą psy czy koty. Prosiłabym tylko o numer konta do wpłaty deklaracji.

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, ŚWIAT napisał:

Witam, trafiłam na ten wątek dzięki bakusiowej. Praktycznie nie bywam już na Dogo ale w związku z tym, że Krab dla którego wpłacałam deklarację stałą 30 pln znalazł dom chciałabym przenieść deklarację na zwierzaki które ratuje Dora. Psy są mi bliższe niż koty (a mójpies przypomina nieco Misia) ale jest jest mi obojętne czy te pieniązki wspomogą psy czy koty. Prosiłabym tylko o numer konta do wpłaty deklaracji.

Witaj najserdeczniej ŚWIAT :)))

Suuuuper jak będziesz mogła wspomóc zwierzaki ratowane przez DORĘ :)))

Dora jak zajrzy to się baardzo ucieszy i napisze Ci odnośnie deklaracji.

Link to comment
Share on other sites

Cześć Świat - witaj na wątku. :)

Doro, moi przyjaciele zastanawiają się nad adopcja kota. Jeśli będą chcieli dwa to chciałabym dać im Bakusia / Rambo i innego fajnego kota. Ale jeśli będą mogli tylko jednego a czarna kotka jest przyjazna i obsługiwalna to na pewno im ja zainstaluje 

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Madie napisał:

Cześć Świat - witaj na wątku. :)

Doro, moi przyjaciele zastanawiają się nad adopcja kota. Jeśli będą chcieli dwa to chciałabym dać im Bakusia / Rambo i innego fajnego kota. Ale jeśli będą mogli tylko jednego a czarna kotka jest przyjazna i obsługiwalna to na pewno im ja zainstaluje 

Ale wspaniałe wieści, jest szansa dla kici czarnulki :)

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Madie napisał:

Cześć Świat - witaj na wątku. :)

Doro, moi przyjaciele zastanawiają się nad adopcja kota. Jeśli będą chcieli dwa to chciałabym dać im Bakusia / Rambo i innego fajnego kota. Ale jeśli będą mogli tylko jednego a czarna kotka jest przyjazna i obsługiwalna to na pewno im ja zainstaluje 

Dobrze byłoby

na razie zastanawiaja się....ale jakas szansa jest

koteczka jest obsługiwalna i przyjazna

wetka mówi,że mruczy i przebiera łapkami:) przez kilka lat musiała sobie radzić,czas na dobre życie

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, ŚWIAT napisał:

Witam, trafiłam na ten wątek dzięki bakusiowej. Praktycznie nie bywam już na Dogo ale w związku z tym, że Krab dla którego wpłacałam deklarację stałą 30 pln znalazł dom chciałabym przenieść deklarację na zwierzaki które ratuje Dora. Psy są mi bliższe niż koty (a mójpies przypomina nieco Misia) ale jest jest mi obojętne czy te pieniązki wspomogą psy czy koty. Prosiłabym tylko o numer konta do wpłaty deklaracji.

Dziekuje bakusiowa,ze myślisz o nas:)

Dziekuje SWIAT za deklaracje na szczebrzeszyniaki:)

Pierwsza wpłata pójdzie dla Bakusia/ktory jest na minusie/

bardzo dziekuję:)

Link to comment
Share on other sites

Hej, ja dziś rano mam mało czasu wiec potem opisze dokładniej - jesteśmy po wizycie z Rambo. Oko widzi, słabiej niż było to przewidziane ale widzi :) 

Zmiana którą ma na oku, a ja wzięłam ją za wrzód, to ziarniak?. Dostaliśmy maść z cyklosporyną na to, mamy podawać do oka przez miesiąc dwa razy dziennie.

 

zrobilismy tez niezbędne badania krwi - panel diagnostyczny, tarczyce i fruktozamine. Rambuś miał dwa razy bardzo wysoki cukier, wisi nad miską z woda ( bardziej jak pies niż kot) i ma łamliwą sierść. Wszystko wskazywało na cukrzyce / kłopoty z tarczycą. Spodziewałam się ze będzie źle ale  wyniki wyszły książkowe. Ma trochę tylko podwyższone leukocyty ale to przez oczko. 

Suma Summarum wydaliśmy wczoraj prawie 400 zł ( a było by więcej gdyby dr Garncarz policzył za wizytę prawidłowo a nie tylko za połowę) ale jesteśmy pewni że Rambuś widzi i jest w dobrej kondycji :)))))

Oczywiście za miesiąc jeszcze kontrola - ale jesteśmy dobrych myśli :)

 

w imieniu swoim i Rambo dziękuje Wam wszystkim!!!! Za pomoc, wsparcie, ciepłe myśli. 

 

Szczególne podziękowania składam Baltimore, i nie dlatego że spłaciła dług Rambo w całości i zostało tylko wczorajsze 400zł do oddania, ale z powodu całokształtu postawy i podejścia do wszyskich „naszych” zwierząt tutaj, i nie tylko. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ciesze sie,ze Rambus ma sie dobrze:) i,ze widzi,chociaz troszkeczkę

Dla Baltimoore nie mam słów,żeby jej podziękowac,zawsze mogę liczyć na jej pomoc i zaangażowanie

nie zwsze pamiętam,zeby jej podziękować

niestety z moją pamięcia nie jest najlepiej

dlatego z góry przepraszm wszystkich jeśli zapomne czegos wpisać lub uzupełnić

Dołączam do podziękowań Madie

Baltimoore:):):) dziekuję:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.04.2018 o 10:22, sharka napisał:

wyróżniłam na tydzień :)

Jeszcze raz dziekuję:)

wyróżnianie jest ważne,wczoraj zadzwoniła pani w spr. adopcji Kacperka.Nie wiem czy do adopcji dojdzie,ponieważ ma dzisiaj jeszcze raz zadzwonic,ale najważniejsze,ze cos ruszyło,bo bardzo sie martwie siedzeniem w klatce Kacperka i koteczki /jak ja jej dałam na imię?/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...