Jump to content
Dogomania

Obedience po łódzku?


SZAMAN

Recommended Posts

Czy jest w Łodzi jakaś formalna lub nieformalna ;) "grupa obedience"?

Czy znacie jakiś ośrodek szkolenia, szkołę w Łodzi lub okolicach, w których
stosuje się pozytywne metody szkolenia również dla psów starszych?
Bo ja znam tylko 1, ale tam psy od 12 mcy traktuje się już zupełnie inaczej niż maluchy.To niby oczywiste, ale ja mam na myśli metody jakimi z nimi pracuje się - raczej siłowe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SZAMAN']Czy jest w Łodzi jakaś formalna lub nieformalna ;) "grupa obedience"?

Czy znacie jakiś ośrodek szkolenia, szkołę w Łodzi lub okolicach, w których
stosuje się pozytywne metody szkolenia również dla psów starszych?
Bo ja znam tylko 1, ale tam psy od 12 mcy traktuje się już zupełnie inaczej niż maluchy.To niby oczywiste, ale ja mam na myśli metody jakimi z nimi pracuje się - raczej siłowe.[/quote]
No coz, m.in. wlascicielka 2 maliniaczek startujacych ostatnio w Warszawie, ale jej metod szkolniowych raczej Ci nie polecam.:shake: Nie wiem gdzie szkoli swojego psa np. Ashley Madecki, ale wyniki, ktore ja widzialam byly niezle.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia i V']No coz, m.in. wlascicielka 2 maliniaczek startujacych ostatnio w Warszawie, ale jej metod szkolniowych raczej Ci nie polecam.:shake: Nie wiem gdzie szkoli swojego psa np. Ashley Madecki, ale wyniki, ktore ja widzialam byly niezle.[/quote]

Z tego co wiem i co widziałam, to ten sznaucer szkoli się u włascicielki 2 maliniaczek startujących ostatnio w Wa-wie....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SZAMAN']Czy jest w Łodzi jakaś formalna lub nieformalna ;) "grupa obedience"?

Czy znacie jakiś ośrodek szkolenia, szkołę w Łodzi lub okolicach, w których
stosuje się pozytywne metody szkolenia również dla psów starszych?
Bo ja znam tylko 1, ale tam psy od 12 mcy traktuje się już zupełnie inaczej niż maluchy.To niby oczywiste, ale ja mam na myśli metody jakimi z nimi pracuje się - raczej siłowe.[/QUOTE]
podpisuje się pod tym, szukam szkolenia w Łodzi kikerem i nic :(

słyszałam o [url]www.jb-szkola.pl[/url] ale jakoś do mnie nie przemawia

Link to comment
Share on other sites

Właśnie mi w Łodzi też brakuje szkolenia klikerem,bo samemu ciężko jest wyłapać wszystkie swoje błędy zwłaszcza jeśli klika się całkiem niedługo. Byłam na wykładach pani Joanny Bohdziun o szkoleniu psów(jb-szkoła) i bardzo mi się podobały,ale niestety nie mogę chodzić zarówno na agility jak i zajęcia w innej szkole.

Link to comment
Share on other sites

Z tego co wiem to w ZKwP nie ma szkolenia klikerowego.


Klaudia :-)
Dzięki za namiary na "jb-szkołę" - nie wiedziałam o jej istnieniu.A wykłady to były w ramach tych 6 godzin gdy uczestniczyłaś tam w szkoleniu?
W jakie dni to odbywa się? Można jakos dopasować "grafik". Napisz mi coś więcej o tej szkole, może być na priv. :)



Weszłam też na stronę Waszej drużyny i wyczytałam:
"Poczatki agility w Lodzi to rok 2003. Wtedy to z inicjatywy p. Zdzislawa Nowaka i p. Bogdana Wisniewskiego powstal w naszym miescie pierwszy i jedyny jak dotad tor agility."

he, he...czyli miałam przyjemność biegać po tym torze.No, może biegać to za dużo powiedziane.Mój Szaman jako szczeniak dla rozrywki pokonywał jedynie wybrane przeszkody (bez slalomu;) ) ale do dziś dnia wspominam husky'ego Nero, który śmigał po tym torze, a slalom to robił szybciej od borderków.W tym czasie rzeczywiście sporo osób przychodziło uprawiać tam agility.W ogóle fajnie wspominam psie przedszkole z elementami agility ;)

Link to comment
Share on other sites

W naszej szkole jest agility,PT,IPO,ale takiego prawdziwego obedience z jego wszystkimi elementami nie ma,klikerem też nie szkolą.
A u pani Asi byłam tylko na 6 godiznach wykładów,a na szkoleniu już nie. Bardzo fajna osoba i ma dużą wiedze o psach,czasami też stosuje kliker. W sumie to dzięki niej teraz szkole klikerem,pokazała nam od czego zacząć i co jej psiak klikerowo potrafi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...