Jump to content
Dogomania

Obedience w Gdańsku ;-)


Viz

Recommended Posts

  • Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja rowniez chetna, tylko... nie jestesmy nawet dobrze przygotowani do klasy "0" :roll: czyli, nie umiemy dobrze chodzic na smyczy przy nodze, szczegolnie przy skretach no i nigdy Lukas nie probowal przeszkoczyc 60 cm przeszkody...
A wysylanie do kwadratu, patyczki itp. rzeczy to dla nas czarna magia :roll:
Nawet nie wiem jak sie zabrac do nauki...

Link to comment
Share on other sites

[LEFT]Heh ja tak samo ;)

Ale w sumie po tym tygodniu mam już luzik, bo wszelkie zaliczenia do końca przyszłęgo tygodnia tylko... Potem już mam niemalże koniec roku szkolnego ( w końcu ) :evil_lol: [/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viz'][LEFT]Heh ja tak samo ;)[/LEFT]



[LEFT]Ale w sumie po tym tygodniu mam już luzik, bo wszelkie zaliczenia do końca przyszłęgo tygodnia tylko... Potem już mam niemalże koniec roku szkolnego ( w końcu ) :evil_lol: [/LEFT]
[/quote]u mnie dokladnie tak samo :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Pójdziecie na studia i dopiero prawdziwe życie się Wam zacznie. :evil_lol: :evil_lol:

Ps. przeglądam właśnie swój kalendarz i chyba raczej nie wyrobię się w tym tygodniu... Miałabym dopiero czas w następny poniedziałek, wtorek lub środę. Potem to dopiero ewentualnie 12-go i 16-go późnym popołudniem. Natomiast po 21-wszym jestem już wolna jak ptak. :p

Link to comment
Share on other sites

Studenckie życie jest rewelacyjne.. Na ten tydzień 3 projekty do zdania, 1 koło i 2 egzaminy (jeden dwudniowy, drugi normalny).. Jest uroczo.. Ja wolna będę dopiero w piątek- od rana tak do godz. 16:00.

Można się na ten piątek umówić i poćwiczyć, tym bardziej, że tego dnia zajęcia obedience na placu ZKwP będą odwołane.

Link to comment
Share on other sites

Tam przy Polibudzie jest fajny, uklepany placyk - "boisko", dobrze się tam ćwiczy, bo jest w miarę równo. No i można jechać każdym tramwajem, bo przystanek dalej jest już zjazd. ;)

A ja idę właśnie uczyć się pod kocyk z gorącą herbatą, bo choróbsko jeszcze nie całkiem wyleczone, choć nieco odpuściło... Teraz wzięło mnie na duszności i olbrzymi katar. :roll: Choć to i tak lepsze od piątkowego mdlenia. :razz:

Link to comment
Share on other sites

A ja się troche boję, że tam nie trafię :oops: Mogłby ktoś mi podac dokladna nazwe ulicy to tata mnie podwiezie :lol:

Ala, ale Ci zazdroszcze. U mnie to tragedia :shake:
Potrafie miec od 7.10 do 16.30! :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Ja tez prosze o dokladniejsze wyjaśniny :lol:

A bedziemy cwiczyc tylko obedience, czy ogulnie posłuszeństwo, takie jakie jest na szkoleniach(chyba wiecie o co mi chodzi?)

Bo my tylko komendy: :siad, waruj(na odleglosc i normlanie) do mnie, noga, równaj, aport, zostan, takie typowe podstawy :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonika']A bedziemy cwiczyc tylko obedience, czy ogulnie posłuszeństwo, takie jakie jest na szkoleniach(chyba wiecie o co mi chodzi?)[/QUOTE]

No ja nie traktuję tych spotkań jak szkolenie, bo od tego są kursy. Ja to widzę tak, że każdy ćwiczy co chce i jak chce pod kątem obedience. Spotkania w grupie mają wielką zaletę, bo samemu się nie widzi wielu rzeczy np. że pies odstawia zad podczas chodzenia i takie tam.. Także to bardzo fajne móc skorzystać z obecności osób, które ocenią czy pomogą podczas ćwiczenia, kiedy jest taka potrzeba :)

Jeżeli jest obawa o trafienie na miejsce to spotkajmy się pod główną bramą Politechniki Gdańskiej. To jest 10 metrów od naszego pólka, ale na pewno łatwiej trafić. Jadąc tramwajem od strony Wrzeszcza wysiadamy przystanek przed operą i już z przystanka widać aleję prowadzącą do PG.

Link to comment
Share on other sites

Ja jeszcze dodam, że ćwiczenie w obecności obcych, również ćwiczących, psów jest błogosławieństwem, zwłaszcza jesli myśli się o PT.

A co do miejsca - naprawdę nie sposób nie trafić. Przystanek tramw., na którym należy wysiąść również nazywa się POLITECHNIKA. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Witam:)
Trafiłam tak przypadkiem na ten temat. Jakoś ostatnio zaczeło mnie to interesować..Powiedźcie mi czy wszystkie psy się do tego nadają? Mogłabym przyjechać popatrzeć jak ćwiczycie? narazie mój piesio jest za maluśki ale może kiedyś...:)
Też jestem z Gdańska:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...