Jump to content
Dogomania

Jaguszkowo


Jaga.

Recommended Posts

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Nowego wilka już nie maja, bo oddali dzisiaj do hodowcy................... po długim czasie nie odbierania telefonów, braku kontaktu nagle okazuje się, że suka już nie jest potrzebna, że dla niej nie będzie czasu. Nie wiem jak z resztą psów, bo podobno nie będzie czasu na spacery, więc nie wiem czy powód tylko jej dotyczy czy całej reszty również.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dada']Nowego wilka już nie maja, bo oddali dzisiaj do hodowcy................... po długim czasie nie odbierania telefonów, braku kontaktu nagle okazuje się, że suka już nie jest potrzebna, że dla niej nie będzie czasu. Nie wiem jak z resztą psów, bo podobno nie będzie czasu na spacery, więc nie wiem czy powód tylko jej dotyczy czy całej reszty również.[/QUOTE]

O MATKO :-o ale dlaczego?! Skąd taka decyzja... coś z Milką nie tak wg Jagi czy to Jaga nie może już zajmować się psami?

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie, Jaga powinna się wypowiedzieć bo jak na razie przychodzi mi jedna myśl do głowy: Jak można wziąć szczeniaka, pobawić się nim trochę i oddać wymyślając różne historyjki" tak historyjki ponieważ dla małej brakło czasu a dla pozostałych dwóch nie? Nie znam Jagi, nie wiem jaką ma sytuację ale dla mnie to jest nie do pomyślenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmoniaa8']Dokładnie, Jaga powinna się wypowiedzieć bo jak na razie przychodzi mi jedna myśl do głowy: Jak można wziąć szczeniaka, pobawić się nim trochę i oddać wymyślając różne historyjki" tak historyjki ponieważ dla małej brakło czasu a dla pozostałych dwóch nie? Nie znam Jagi, nie wiem jaką ma sytuację ale dla mnie to jest nie do pomyślenia.[/QUOTE]

Ja tam nie chcę być chamska, ale w przeciągu około roku to trzeci pies, który odszedł w jakiś sposób z domu Jagi... to aż dziwne. Chciałabym by było to jakieś nieporozumienie, czekam na stanowisko Jagi w tej sprawie.

Link to comment
Share on other sites

Z tego co ja wiem to Tessi i Goldie zostają i mają się dobrze. A Milka to szczeniak i jak ktoś czasu mieć nie będzie to jednak to jest dobre wyjście. Tym bardziej, ze to rasa czasochłonna. Czasem tak się dzieje w życiu i najważniejsze to wybrać racjonalną decyzję.
Ja znając powód popieram w 100% ją.

I dodam tylko, że w niczym nie zawinił pies ;)


aaaa i zapomniałam..... Jaga ma popsutego laptopa i nie ma kontaktu w dogo i ogólnie do neta.... więc nie wiadomo kiedy się pojawi...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...