Jump to content
Dogomania

Poznajmy się!


Florka_xyz

Recommended Posts

Moja kolej :D
Ja jestem Marta (znana jako Sztona) i mam 12 lat, a to jest moja suczka Garda:
(kliknij w link :D)
[URL]http://img247.imageshack.us/img247/1647/obraz009di9.jpg[/URL]
Garda ma 6 lat (reasumując dostałam ją na 6 urodziny) Ma nieprzeciętnie długi język i właśnie leży sobie kołomnie zastanawiając się, co ja widzę w tym komputerze :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 394
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Witam wszystkich serdecznie![/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Moje imię Kaśka, lat 25 i jestem nieuleczalnie walnięta na punkcie bokserów.[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Pierwszy bokser dołączył do naszej rodzinki gdy byłam jeszcze w „pieluchach” i tak się zaczeło... Naszym kolejnym boksiem był Azir, wspaniały, wspaniały pies, przyjaciel, serducho. Przyznam szczerze, że był dla mnie kimś więcej... moi rodzice postanowili się rozejść, Azir był więc dla mnie dużym oparciem w tym ciężkim okresie, choć może to śmiesznie brzmi. Niestety choroba odebrała nam naszego pupila, nigdy Go nie zapomnimy.[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Dziś wspominam mojego przyjaciela i pogodziłam się z tym, że MUSI być boksiu, bo są wyjątkowe, jedyne i najwspanialsze. Tak więc dołączam do Waszego boksiego grona, na razie jedynie jako obserwator, ale kto wie....... może już niedługo... [/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szyszka.fr'][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Witam wszystkich serdecznie![/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Moje imię Kaśka, lat 25 i jestem nieuleczalnie walnięta na punkcie bokserów.[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Pierwszy bokser dołączył do naszej rodzinki gdy byłam jeszcze w „pieluchach” i tak się zaczeło... Naszym kolejnym boksiem był Azir, wspaniały, wspaniały pies, przyjaciel, serducho. Przyznam szczerze, że był dla mnie kimś więcej... moi rodzice postanowili się rozejść, Azir był więc dla mnie dużym oparciem w tym ciężkim okresie, choć może to śmiesznie brzmi. Niestety choroba odebrała nam naszego pupila, nigdy Go nie zapomnimy.[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Dziś wspominam mojego przyjaciela i pogodziłam się z tym, że MUSI być boksiu, bo są wyjątkowe, jedyne i najwspanialsze. Tak więc dołączam do Waszego boksiego grona, na razie jedynie jako obserwator, ale kto wie....... może już niedługo... [/FONT][/SIZE][/quote]
[B][I]Witamy serdecznie!:multi: :multi: :multi: [/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Ja może z rocznym opóźnieniem, ale również witam wraz z moją Figą (jej zdjęcia są tu, nie będę się powtarzać -[URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=1347&page=433[/URL]). Mnie zarazili miłością do bokserów tuż po poczęciu, jako że w czasie ciąży i pierwszych lat mojego życia była ze mną Kiara. Była piękna, złota, z papierami, moi dziadkowie sprowadzili ją chyba z Włoch.. Potem miałam Korę, która niestety mając 10 miesięcy odeszła.. Do dziś nie wiadomo, dlaczego, każdy weterynarz mówi co innego. Od 2000 roku mamy Figę i mam nadzieję, że bedziemy ją mieć jeszcze dłuuugo, długo ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam na imie mam Iwona. Od soboty jestem szczęśliwą posiadaczką pięknej suni ,która nie ma jeszcze imienia gdysz wszystkie mi z głowy wyleciały narazie wołam do niej Boksia<lol> ta kruszynka na avatarku z odwiniętymi uszkami to właśnie ona 2,5 miesięczna suczka Boksera pozdrawiamy:))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...