Jump to content
Dogomania

Matka dobcio-onków MA WSPANIAŁY DOM!!!!


andzia69

Recommended Posts

Naprawdę jest to wyjątkowa sunia. A ma za sobą naprawdę straszne życie. Nie chce mi się jeszcze raz o tym pisać, był kiedyś wątek na dogo o jej historii i jej szczeniaków. Tylko niektóre z nich udało sie uratować, a suni wtedy nie udało się wyciągnąć z tego horroru.
Teraz sie udało.... ale co z tego jak nikt jej nie chce? :placz: :placz: :placz:

Link to comment
Share on other sites

Guest Jamnik

Tu Jamnik
Przepraszam, że się nie odzywałem. Po pierwsze miałem teraz małe urwanie głowy ( były chlebodawca strasznie się uaktywnił) dwa_ sunia mi z dogo gdzieś uciekła i nie mogłem jej znaleźć- a Pańcia prosiła o jakieś fotki - no i sprawa się troszkę przeciągła. Mam nadzieję, że to dziś lub jutro załatwię. Będę o Sunię walczył jaK LEWEK. nO SKORO JESTEM jAMNIK TO MUSZĘ NAPISAĆ JAK LEWEK A NIE JAK LEW BO MAM PRZECIESZ KRÓCIUTKIE ŁAPKI....:evil_lol: Dzięki za deklarację transportu. Do paliwa się dokładam razem z Baronkiem, który przekazuje kuzynce szeki i łapkę.
Tak na wszelki wypadek proszę bardzo uprzejmie o link do wątku suni na pv jamniczka.......PLEASE......

Link to comment
Share on other sites

Guest Jamnik

Dziewczyny tu Jamnik.
Teraz to się chyba nie powstrzymam od rzucania mięchem!!!!!!! Co za popaprańcy z tych ludzzi!!!!!! Aż mi wstyd, że jestem człowiekiem.... Ta kobita co do niej wczoraj 4 razy łaziłem w sprawie Sary jest po prostu głupia i tyle! ( Ja się naprawdę staram powstrzymywać żeby nie napisać samych wulgarnych słów) Baba chce psa al;e: Nie ma siły z nim wyjść na spacer bo jest chora
Pies ma być bardzo łagodny bo ona już sobie z innym nie poradzi no itd.....
JA SARUNI JEJ PO PROSTU NIE DAM!!!!! Bo szkoda by suczycy było!!! A tak na ulicy skomlała o psa!!!! I do Baronka się tuliła i w ogóle! Wkurwiony za przeproszeniem jestem na maźa!!!!! Ja się z takim kurestwem nie zgadzam!!!!!!!!
Choooop na pierwszą stronkę Sarunia_ Śliczna dziewczynka z\ Ciebie!
Miziaki od wujka Jamnika, który wstydzi się, że Ci nie pomógł!!! A dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane. Więc całuski ood Was dziewczynki są baaardzo milutkie ale nie zasłużone!!!!:-( :-( :-( :-( :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Sara nadal na działkach :placz::placz::placz:
Na mój chłopski rozum to będzie się szczeniła mniej więcej do połowy czerwca :placz::placz::placz:
Bo tak sobie wyliczyłam, że skoro poprzedni miot był z grudnia to w marcu miała cieczkę..no i 62 dni ciąży to tak wychodzi:-(
I co dalej :placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...