Jump to content
Dogomania

Matka dobcio-onków MA WSPANIAŁY DOM!!!!


andzia69

Recommended Posts

Gdyby Saruśka była wciąż z nami obchodzilibyśmy dziś jej urodziny. Zawsze tak robiliśmy w rocznicę jej przybycia do nas. Dotarła do nas równo 10 lat temu. Dziś siedzę i wspominam kochanego małpiszonka. Wciąż mi brakuje tej wyjątkowej suni.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Urlop i po urlopie. Wczoraj wróciliśmy z dwutygodniowego pobytu na Podlasiu. Wypoczywaliśmy w miejscu, gdzie byliśmy też z kochanym malpiszonkiem. Podczas wypoczynku nie byłem w stanie uciec od wspomnień. Tych dobrych, z czasów pobytu z Saruśką i tych gorszych. Czas mija, a tęsknota wciąż jest w sercu. Brakuje małpiszonka.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Smutno przygotowywać świąteczne potrawy bez łakomej mordki na granicy kuchni. Święta tuż tuż, więc życzę wszystkim odwiedzającym wątek Saruśki

Zdrowych, pogodnych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i wszystkiego, co najlepsze w nadchodzącym roku.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ostatni dzień roku, dzień, którego bardzo nie lubię. Martwię się o psiaki, które źle znoszą ten paskudny huk:( A na dodatek dzisiaj przyszły niespodziewanie dodatkowe smutki. Zupełnie przypadkiem, wyciągając buty z szafki w przedpokoju gdzieś zza szafki wypadł kołnierz, który Saruśka nosiła, gdy miała zranioną łapkę i zostawiliśmy go na później. Siedział tam zapomniany, a dziś wypadł. Aż mi łzy stanęły w oczach.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Świąteczna krzątanina, a więc również prace kuchenne. Jajka, kiełbasa, pasztet i brak... Brak łakomej owczarkowej mordki:( W taki czas bardziej się odczuwa nieobecność pożegnanych przyjaciół.

Wszystkim zaglądającym do Saruśki życzę radosnych, pogodnych i spokojnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Dzisiaj wyjatkowy dzień. 11 lat temu przyjechała do nas Saruśka. Wspaniała sunia, która dała nam ogrom szczęścia. Nie ma już z nami kochanego małpiszonka, ale nie ma dnia żebyśmy jej nie wspominali. Czy to na działce, gdzie uwielbiała być, czy w miejscach naszych urlopów. I w domu, podczas zwykłych codziennych czynności. Bardzo jestem wdzięczny, że dane mi było poznać tak wyjątkową sunię. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

I jeszcze małe wspomnieniowe uzupełnienie. Gdy pisałem poprzedni post byliśmy na urlopie. W Bieszczadach. Tam też są ścieżki, które wydeptywaliśmy z Saruśką. Gdy przejeżdżaliśmy obok miejsc, w których byliśmy z Saruśką nie obyło się bez wspomnień.

Link to comment
Share on other sites

Wspomnienia naszych ukochanych zwierząt na zawsze pozostaną z nami,tak jak i one są w naszych sercach.

Ja już pożegnałam trójkę swoich pupili i też bardzo często o nich myślę,przywołuję sytuacje i miejsca gdzie

spędzaliśmy razem czas,czasem się uśmiechnę,ale zawsze boli.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...
  • 4 months later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Dzisiaj czwarty sierpnia. Kiedyś dzień radości i urodzin kochanej Saruśki, dzisiaj dzień refleksji i tęsknoty. 4 sierpnia 2006 roku kochany małpiszonek dotarł do nas. Zawsze w rocznice urządzaliśmy urodziny. Od kilku lat Saruśka za TM, a ten dzień jest wyjątkowym dniem, w którym wspominamy i tęsknimy bardziej niż zwykle. Dziś dodatkowo bardziej to czujemy, bo właśnie wróciliśmy z urlopu, z miejsca gdzie byliśmy z Saruśką na jej ostatnich wakacjach. Tak wracaliśmy wtedy z Saruśką znad Bugu.

2eekd51.jpg

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Dziś jest dzień, którego nie lubię. Smutny dzień, szósta rocznica pożegnania kochanej Saruśki. Wiele się przez te lata wydarzyło, a obraz kochanego małpiszonka wciąż jest w moim sercu i pamięci. I tęsknota, wciąż ta sama. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...