Jump to content
Dogomania

Wyjątkowe Psie Serca z Fundacji AZYL Potrzebne domy i pomoc w ogłoszeniach.


Temida

Recommended Posts

  • Replies 535
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moi drodzy, wczoraj do bardzo fajnego domku poszła Funia :)
Domek znalazł też psiak, którego nawet nie zdążyłam Wam pokazać :)
Oby tak dalej!

Lada moment rozpocznie się głosowanie w KrakVecie, jak tylko ruszy ankieta, to wkleję link. Bardzo bym chciała, żeby udało nam się wygrać. To by nam bardzo pomogło.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anetta']Chuda w którymś pokoleniu w stecz ma na pewno whippeta :loveu: Uszy, umięśnione tylne łapy, front, jak nic whippet gdzieś tam się zaplątał :evil_lol::cool3:
Szkoda że nie ma więcej zdjęć.
Fantastyczna.[/QUOTE]

tak zdecydowanie!!!! mam na własność podobną sunię, aczkolwiek to dla mnie owczarek "belgijski mallinois miniatrurka", takie zaspokojenie niespełnionych marzeń ;) super pies do sportów, wystarczy hop i już stoi na wysokiej krawędzi czegokolwiek w granicach rozsądku oczywiście :) do tego pięknie biega, dlatego domyślam się, że Chuda zachowuje się podobnie :) imię nie za bardzo, ale wierzę, że będzie miała nowe na własność :)

Link to comment
Share on other sites

Mam takie pytanie.
Od 3 lat fora dogomania i miau co miesiąc wspierają się w ankietach na Krakvecie.
[url]http://www.dogomania.pl/threads/105760-KrakVet-listopad-gt-Sandomierskie-Stowarzyszenie-Przyjaci%C3%B3%C5%82-Zwierz%C4%85t-bardzo-prosimy-o[/url]
W tym miesiącu wewnętrzną ankietę dogo wygrał Sandomierz
[url]http://www.dogomania.pl/threads/196104-KRAKVET-ankieta-listopadowa[/url]
nie zgłaszaliście swojej kandydatury.
Rozumiem, że wyłamujecie się z panujących na forach zasad?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Mam takie pytanie.
Od 3 lat fora dogomania i miau co miesiąc wspierają się w ankietach na Krakvecie.
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/105760-KrakVet-listopad-gt-Sandomierskie-Stowarzyszenie-Przyjaci%C3%B3%C5%82-Zwierz%C4%85t-bardzo-prosimy-o[/URL]
W tym miesiącu wewnętrzną ankietę dogo wygrał Sandomierz
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/196104-KRAKVET-ankieta-listopadowa[/URL]
nie zgłaszaliście swojej kandydatury.
Rozumiem, że wyłamujecie się z panujących na forach zasad?[/QUOTE]

czy to, że nie zgłosiliśmy się do wewnętrznej ankiety dogo, a zgłosiliśmy się do ankiety w krakvecie oznacza złamanie zasad?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fufu']czy to, że nie zgłosiliśmy się do wewnętrznej ankiety dogo, a zgłosiliśmy się do ankiety w krakvecie oznacza złamanie zasad?[/QUOTE]
Wyłamanie się na pewno.
Zrobicie jak uważacie, piszę żeby nie było, że nie wiecie o kilkuletnich ustaleniach. I to nawet nie chodzi o to, że moje przytulisko startuje, ale o to, że jak nie będziemy się wspierać i współpracować, to ciężko potem będzie wspólnie pomagać.

Link to comment
Share on other sites

Na przyszłość na pewno dziewczyny będą wiedziały.

Jak obiecałam podaję link do głosowania na Fundację Azyl. Proszę WAS o te głosy, bo to bardzo ważna pomoc dla psiaczków.

[url]http://www.krakvet.pl/forum/[/url]

Należy się zalogować i kliknąć ''Pomoc dla schronisk" listopad 2010 dalej FUNDACJA AZYL.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Temida']Na przyszłość na pewno dziewczyny będą wiedziały.

Jak obiecałam podaję link do głosowania na Fundację Azyl. Proszę WAS o te głosy, bo to bardzo ważna pomoc dla psiaczków.

[URL]http://www.krakvet.pl/forum/[/URL]

Należy się zalogować i kliknąć ''Pomoc dla schronisk" listopad 2010 dalej FUNDACJA AZYL.[/QUOTE]

A może warto zacząć od teraźniejszości???

Link to comment
Share on other sites

[B]Teraźniejszość uczy, a przyszłość pozwala na realizację.
[/B]Teraz jesteśmy bogatsi o nową wiedzę i na pewno zostanie ona wykorzystana w przyszłości.
Wszyscy walczymy o Dobro zwierzaków jak słusznie zauważyła Soema. O dobro wszystkich zwierzaków, które potrzebują pomocy.
Kibicuję wszystkim startującym w konkursie, gdyż wiem że to konkurs, który pomoże zwierzakom obojętnie z jakiego miasta czy Fundacji.
Przecież w walce o zwierzaki wszyscy jesteśmy równi.
Powodzenia dla wszystkich :)

Link to comment
Share on other sites

W sierpniu Brzeg też o ankiecie wewnętrznej nie wiedział i zrobiła się bardzo przykra atmosfera.:( Faktem jest jednak to,że oni byli wtedy na dogo "nowi"...[url]http://www.dogomania.pl/threads/191024-Przytulisko-dla-zwierz%C4%85t-w-Brzegu-apel-o-pomoc[/url]!

Kurczę,dlaczego Miau potrafi się w takich sytuacjach zjednoczyć ,a u nas wciąż "każdy sobie rzepkę skrobie"...?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fufu']Na forum krakvetu już zaczęło się robić niemiło. A my nie chcemy kłótni i wojny.[/QUOTE]
Jakby tak było to uszanowalibyście zasady panujące na forach od 3 lat. Biała Podlaska też się raz wyrwała, już wygrywała, ale przyznali się do błędu i wygrali z dwa miesiące. Poza tym za przyznanie się do niewiedzy i uszanowanie naszych zasad uzyskali szacunek i super się teraz wszystkim nam razem współpracuje. Z korzyścią dla psów.
Jeśli takich zasad nie będzie, co miesiąc będzie mógł wygrywać kandydat, który ma największe poparcie, bo Krakvet nie mówi ile razy może ktoś wygrać..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Jakby tak było to uszanowalibyście zasady panujące na forach od 3 lat. Biała Podlaska też się raz wyrwała, już wygrywała, ale przyznali się do błędu i wygrali z dwa miesiące. Poza tym za przyznanie się do niewiedzy i uszanowanie naszych zasad uzyskali szacunek i super się teraz wszystkim nam razem współpracuje. Z korzyścią dla psów.
Jeśli takich zasad nie będzie, co miesiąc będzie mógł wygrywać kandydat, który ma największe poparcie, bo Krakvet nie mówi ile razy może ktoś wygrać..[/QUOTE]

Widzę, że usilnie próbujesz nas przekonać do wycofania się z ankiety w krakvecie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fufu']Widzę, że usilnie próbujesz nas przekonać do wycofania się z ankiety w krakvecie...[/QUOTE]

Myślę,że dla dobra wszystkich...Dogomaniacy to silna grupa i choć czasem zaciekle się kłócimy-na zewnątrz powinniśmy prezentować JEDNOŚĆ,a w jedności siła. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fufu']Widzę, że usilnie próbujesz nas przekonać do wycofania się z ankiety w krakvecie...[/QUOTE]
To jest Wasz wybór ;)
piszę, żeby potem nie było, że "nie wiedzieliście o umowie". Poza tym wydaję mi się, że współpracą i wsparciem można więcej zdziałać. Ale to moje zdanie.
ZAWSZE głosuję na wspólnego kandydata, chociaż sercem bliżej mi do innych. Bo gdy są zasady łatwiej jest pomagać.
[COLOR=Silver]A że w ciągu godziny dochodził dokładnie jeden głos na minutę wczoraj to inna sprawa.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostel5']Myślę,że dla dobra wszystkich...Dogomaniacy to silna grupa i choć czasem zaciekle się kłócimy-na zewnątrz powinniśmy prezentować JEDNOŚĆ,a w jedności siła. :)[/QUOTE]

dla dobra wszystkich? to my się chyba do tych "wszystkich" nie zaliczamy, bo jakoś nie wydaje mi się, żeby wycofanie się miało wyjść nam na dobre

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...