Jump to content
Dogomania

Pamiętasz była jesień


Oscar Patric

Recommended Posts

Ostatnio dziennie zjadam słodycze,przytyłam 2 kg,bo ważyłam 59,a teraz 61 kg,na razie jest w normie,w razie czego siłka w ruch pójdzie,jeszcze 102 dni i Mike wraca(jupi),do końca miesiąca i kończę ze salonikiem,wielka ....

Będę musiała o czymś innym sobie pomyśleć,jeszcze trochę czasu mam,po 4 miesiącach na Barfie,Syno odmówił jedzenia,widocznie nie głodny hihi. Ale jak później mama zupę robiła to ją chciał,ale nie dostał.Kupiłam Księciuniowi wołowe ogony,płuca,serca i mózg,mam mówi że to blee,ale najważniejsze że Oscarowi smakuje.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Księciunio mniamniuśny jak zwykle :) A TTB w kolczastych obrożach wyglądają zajebiaszczo :D Ot co!

Uwielbiam jak ludzie się plączą po wątkach na forum i szukają co by tu komu wytknąć... gdzie wbić szpileczkę... masakra O.o

 

Aga gdzie ty takie specjały kupujesz? Ogony, płuca, mózg... u nas tego nie idzie dostać, a przypuszczam, że Zeus byłby zachwycony.

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Chesti napisał:

Aga gdzie ty takie specjały kupujesz? Ogony, płuca, mózg... u nas tego nie idzie dostać, a przypuszczam, że Zeus byłby zachwycony.

Popytaj w jakieś małej masarni ;) W hipermarketach takich cudów nie ma, ale małe masarnie mają, a jak nie, to sprowadzą na zamówienie ;)

Link to comment
Share on other sites

Oscar ma zapalenie jelit,wyniki lekarza skonsultowałam z drugim vetem,obydwaj stwierdzili że to przez BARF,tylko nie wiem jak to możliwe.Skoro mięso jest świeże nie z tacek,dobrej jakości,suplementy ma z Pocusy. Podaję mu tak jak jest napisane na opakowaniu.

Już jest lepiej,nie ma krwi w kale,nie ma już rozwolnienia,nie jest też Księciu taki osowiały.Jak to jest ciężko jak psiaki chorują,normalnie serce pęka.Cały czas zastanawiam się czy to nie moja wina,bo coś źle jednak robię jak mu podaję BARF?! W sumie nie wiem co,przecież nie chcę go w żaden sposób krzywdzić.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jakie jest podejście waszych wetów do takiej diety, ale u nas wszyscy uważają, że BARF to samo zło. Nasz obecny wet nie ma pojęcia czym karmiony jest Zeus, dzięki czemu na każdej wizycie wysłuchuję zachwytów weta nad kondycją i wyglądem Łaciatego. Ponoć widać, że je karmę wysokiej jakości... tiaaaa... no żywność jest wysokiej jakości ;)

Zdrówka dla Księciunia :*

Link to comment
Share on other sites

Nie będę rezygnować z BARFA,tylko ta karma ma same plusy,bo nie mam konserwantów,sztucznych barwników ani żadnego świństwa,co często producenci karm dają.Kondycję Księciu ma super,sierść też nie pogorszyła się,jest mniej bąków i mniejsze,nie śmierdzące kupy.Nie wiem z czego Syno nabawił się zapalenia jelit,ale na szczęście jest już lepiej.

Kupy wróciły do normy,zero krwi w kale,teraz kilku dniowa dieta,wracamy do BARFA,bo musi mieć Synuś to co najlepsze,za 91 dni Mike już wraca(jupi),siostra musiała zrezygnować z informatyki,bo bardzo zepsuł się jej wzrok,było to zalecenie okulisty.Powiedział że musi ograniczyć siedzenie przy sprzęcie,bo jak tak dalej pójdzie to będzie nie różowo.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, *Magda* napisał:

Niestety większość polskich wetów jest przeciwna barf'owi :/ W PL znam tylko 2 wetów, którzy nie są przeciwni. Natomiast tu, lekarze nawet zalecają taki rodzaj pokarmu ;)

Ech, może i my się kiedyś doczekamy oświecenia wśród polskich wetów.

 

Tak sobie dziś myślałam o Księciuniu (jak psu mięcho do michy wkładałam), że może on z racji wieku i tego, że nie był długo na barfie - powinien dostawać mniej kości? Może nie gryzie/nie trawi ich tak jak powinien? Nie upieram się oczywiście bo nie znam się na tyle, żeby się mądrzyć. Tylko sobie tak gdybam.

Link to comment
Share on other sites

Cudny jest.

Miałam w swoim życiu "misje" na różne rasy. Wiele z nich kiedyś bardzo mi się podobało, a później przestawało. Asty i bullterriery to z kolei jedne z tych, które nigdy nie przestaną mi się podobać. Psy ideały.

Link to comment
Share on other sites

Ja zaczęłam się interesować astami jedynie dlatego, że u nas działa dużo pseudo i niestety dużo takich psów widziałam na ulicach. Często smutne, sponiewierane,a  wystarczyło dać im odrobinę uwagi i zyskałam ich serce. Niesamowite psy, co prawda totalnie nie mój typ psa, ale sentyment został - jak widzę asta na ulicy, uśmiechać się szeroko :)

Link to comment
Share on other sites

TTB to Ja wprost uwielbiam,Oscar im starszy tym lepszy,obecnie częściej do zabawy da się namówić,szybciej uczy się nowych sztuczek niż był młody.Częściej chce być z Nami,przychodzi i kładzie się koło stóp,zdarza mu się zasnąć na siedząco,albo śpi tak mocno że jak któraś z Nas przyjdzie do domu,to od razu nie przyjdzie.Mordka co raz bardziej wypłowiała się robi i łysieje koło uszów,to niestety objawy starości.

934087_729212740577864_7857340952559534902_n.jpg

14695305_729212867244518_3445768399104769095_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Oscar Patric napisał:

Psiaki z Piros bardzo mi się podobają,z wyglądu a przede wszystkim charakteru :)

wcześniej mieli asta z Asocjacji (diabeł nie pies), także te z Pirosa o wiele bardziej spokojniejsze i stonowane. Bardzo niskie, ale zależy kto jaki typ lubi.

Link to comment
Share on other sites

O 30.10.2016 o 13:41, Radskorpion napisał:

Że też wcześniej nie trafiłam na tę galerię, co za piękny pies! idealnie "w moim typie", jak chodzi o AST, zarówno z typu jak i umaszczenia :D

dziękuję za tak miłe słowa :)

O 30.10.2016 o 15:14, mar....ka napisał:

wcześniej mieli asta z Asocjacji (diabeł nie pies), także te z Pirosa o wiele bardziej spokojniejsze i stonowane. Bardzo niskie, ale zależy kto jaki typ lubi.

Ja uwielbiam takie byczki jeżeli chodzi o Amstaffy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...