Jump to content
Dogomania

Krycie


Gazuś

Recommended Posts

Mam taki mały problem :lol:
Sunia, kórą Doc ma kryć 7 maja dostała cieczkę.
My - 6 bylismy na ptrześwietleniach i rodowód został wysłany do Poznania. A byłam na tyle głupia, że nie zrobiłam stepelka "Reproduktor" wcześniej. Myślicie, że w ZK jest taka możliwość, że (mam spałnione wymagania na reproduktora - u goldów 3 oceny dosk), że wstawią mi to "chwilowo" na kopii rodowodu i zezwolą na krycie?
A po wpis na rodowodzie przyjadę kiedy go tylko dostanę (jakiś tydzień po kryciu).
Oczywiście do dr Siembiedy zadzwonię i spytam się o wynik przesiwtlenia. więc tutaj będę miała pewność.

Link to comment
Share on other sites

Mozesz sie ubiegac o warunkowe krycie- w koncu oceny ma, wiek ma, niektrózy kryją nawet jak psiak nie ma czym się pochwalić... Koniecznie zadzwoń do sekcji, i powiedz jaka jest sytuacja. Gratulacje dla pszyszłego taty! Czy sunia ma stornę swojej hodowli? Chciałabym zobaczyć narzeczoną:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Hmm, ale właściwie, niekoniecznie musi to być warunkowe.
"Waruków" nie musismy już spełniać. Poprostu chwilowo nie ma orginału rodowodu, o wyniki badań dowiem się telefonicznie (a u goldenów nie są wymagane). Myślę, że na kopi powinni i wstawić chwilowo ten stępelek, albo pozwolić kryć. Z Hodowczynia suki nie będzie problemów, bo się znamy, robiłyśmy razem badania.

Link to comment
Share on other sites

[INDENT][quote name='nice_girl']Na krycie warunkowe moze pozwolic, zdaje sie, jedynie klub danej rasy.
Trzymam kciuki, zeby udalo sie wszystko zalatwic![/quote]Zgodę na warunkowe krycie wydaje oddziałowa Komisja Hodowlana,oddziału macierzystego.
Proponuję jak najszybciej skontaktować sie osobiscie z oddziałem i jak ktoś juz napisał zabrać ze soba karty ocen.
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...