Jump to content
Dogomania

Mordowanie zwierzat w majestacie prawa - czy to mozliwe?


chwiladlapupila

Recommended Posts

Była jakaś konkurencja czy sam się mianował komendantem ...? Coś a'la ojciec dyrektor . Wie ktoś czy ma zaliczoną maturę ? Jezeli tak ,to zapewne w ślad za ojcem dyrektorem będzie aplikował do kolejnych stopni w karierze akademickiej ...;) Tylko ta matura....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']ekhm.... ja mam coś lepszego... dziś dostałam :roll:
nie wiem za bardzo co o tym myśleć, ale słowa niecenzuralne same cisną się na usta :crazyeye:

[url]http://www.tomaszmatkowski.pl/blog/148-hycel-w-skoze-obrocy-zwierzt[/url][/QUOTE]
A może założysz nowy wątek w dziale media, aby więcej osób mogło to przeczytać? Myślę,że tu szkoda śmiecić, a komentarze mogą być ciekawe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MaDi']A może założysz nowy wątek w dziale media, aby więcej osób mogło to przeczytać? Myślę,że tu szkoda śmiecić, a komentarze mogą być ciekawe.[/QUOTE]
Nowy wątek nie jest potrzebny , to wszystko jest ze sobą powiązane. Może tylko trzeba podesłać to wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób maja do czynienia ze Strażą i jej szefem. Wiedza obciąża, ale szkodliwa ogólnie nie jest.
10 pkt. dla Asior.


PS. Asior zgłaszam propozycję. Wyślij proszę ten link do wszystkich, aktywnych na kudłatym rynku organizacji, fundacji, stowarzyszeń i czort wie do kogo jeszcze , mających lub nie status OPP - ale do takich , które są w statucie prozwierzęce z prośbą o skomentowanie tego, a być może o nadesłanie własnego stanowiska wzbogaconego o opis własnych doświadczeń z współpracy z gostkiem i jego czeredą. Wtedy faktycznie może by i nowy wątek pociągnąć. Ogólnie może to dotyczyć również innych Matriksowych fundacji. Deklaruję pomoc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']powiem szczerze, że nie wiem nawet kto to ten p. Janda... :roll: Pierwszy raz o nim usłyszałam w tym artykule.
[/QUOTE]
No co Ty?
Zacznijmy więc od początku:
[URL]http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34862,3172697.html[/URL]
bo początki nigdy nie są łatwe:
[URL]http://www.rzeczpospolita.pl/dodatki/warszawa_061205/warszawa_a_1.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pies Wolny']
PS. Asior zgłaszam propozycję. Wyślij proszę ten link do wszystkich, aktywnych na kudłatym rynku organizacji, fundacji, stowarzyszeń i czort wie do kogo jeszcze , mających lub nie status OPP - ale do takich , które są w statucie prozwierzęce z prośbą o skomentowanie tego, a być może o nadesłanie własnego stanowiska wzbogaconego o opis własnych doświadczeń z współpracy z gostkiem i jego czeredą. Wtedy faktycznie może by i nowy wątek pociągnąć. Ogólnie może to dotyczyć również innych Matriksowych fundacji. Deklaruję pomoc.[/QUOTE]
lepszy oddźwięk będzie jak wszyscy wyślemy to do swoich znajomych.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pies Wolny']Nowy wątek nie jest potrzebny , to wszystko jest ze sobą powiązane. Może tylko trzeba podesłać to wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób maja do czynienia ze Strażą i jej szefem. Wiedza obciąża, ale szkodliwa ogólnie nie jest.
10 pkt. dla Asior.


PS. Asior zgłaszam propozycję. Wyślij proszę ten link do wszystkich, aktywnych na kudłatym rynku organizacji, fundacji, stowarzyszeń i czort wie do kogo jeszcze , mających lub nie status OPP - ale do takich , które są w statucie prozwierzęce z prośbą o skomentowanie tego, a być może o nadesłanie własnego stanowiska wzbogaconego o opis własnych doświadczeń z współpracy z gostkiem i jego czeredą. Wtedy faktycznie może by i nowy wątek pociągnąć. Ogólnie może to dotyczyć również innych Matriksowych fundacji. Deklaruję pomoc.[/QUOTE]
Możemy sobie pisac...
Komendant ma swoje zdanie na temat pisania i osób piszących na dogo.
Zaprezentował je z całą szczerością na wątku dotyczącym Halinowa:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/112188-Pseudohodowla-Halin%C3%B3w?p=11713910#post11713910[/URL]
[quote name='strazdlazwierzat']Szanowni i nie Szanowni Panstwo,
Wasza opinia co piszecie na dogomani najmniej zalezy nam na waszym stanowisku, ludzie jak to ludzie co im przyjdzie na mysli pisza śp. Czesław Niemen slusznie zaspiewał ,,dziwny jest ten świat,, dziwni sa rowniez ludzie na dogomani Karmi nie jest w Strazy dla Zwierzat bo nie jest godna reprezentowania i nasladowania SdZ, dziwna i nawiedzona dzis siedzi na kompie i wali w klawiature trudno taka jest, jej wola i nikt jej tego nie zabroni natomiast nie znalazla miejsca we wladzach SdZ bo my nie bedziemy reprezentować ludzi nawiedzonych [U]Powiem szczerze ze zakazalem rzecznikowi prasowemu wypowiadania sie na forum dogomani bo nie nawidze ludzi nawiedzonych i oszołomow co chcecie to sobie piscie my i tak bedziemy robic swoje sorki jesli urazilem ludzi normalnych, ale z mojej opinii to moze jest tu zaledwie 10% reszta to nawiedzona swołeć taka prawda,[/U] Jednocześnie oświadczam że nigdy nie bede szukal pomocy ani rady na forum dogomani, zycze wam milego klikania K.G Mateusz Janda[/QUOTE]
Wbrew temu co Twierdzi pan Komendant działałam w SdZ. Byłam ,,wice" jednego z pierwszych tworzonych oddziałów. Doświadczenia mam...Myślę, że są one podobne do doświadczeń wielu osób, które chcąc zrobic coś dla zwierzaków, zaangażowały się w tworzenie oddziałów w innych miastach. Sporo nas było...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']lepszy oddźwięk będzie jak wszyscy wyślemy to do swoich znajomych.....[/QUOTE]
Asior to musi być tak pomyślane, by uzyskać w odpowiedzi oficjalne stanowisko lub jego brak - to też stanowisko. Po znajomości możemy także, ale nie będzie to to samo. Można tak , że każdy dorzuci adres swoich 'znajomych' organizacji - czy o to Ci chodzi ?
Opowiadań po znajomych o kolejnych przypadkach mam już dość. To ma mieć choć trochę zacięcie oficjalne. Może namówisz KTOZ ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karmi']Możemy sobie pisac...
Komendant ma swoje zdanie na temat pisania i osób piszących na dogo.
Zaprezentował je z całą szczerością na wątku dotyczącym Halinowa:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/112188-Pseudohodowla-Halin%C3%B3w?p=11713910#post11713910[/URL]

Wbrew temu co Twierdzi pan Komendant działałam w SdZ. Byłam ,,wice" jednego z pierwszych tworzonych oddziałów. Doświadczenia mam...Myślę, że są one podobne do doświadczeń wielu osób, które chcąc zrobic coś dla zwierzaków, zaangażowały się w tworzenie oddziałów w innych miastach. Sporo nas było...[/QUOTE]
Znamy te kulturne wywody, dlatego padła moja propozycja do Asior. Z panem komendantem to i sam Pan Komendant miałby problem, by tego pierwszego odesłać kury prowadzać gdzie należy.

Link to comment
Share on other sites

nie wiem, czy KTOZ będzie chciał się w tym babrać... Wystarczą im skargi na mnie :evil_lol: , za wyrażanie prywatnych opinii na dogo... bo według niektórych nie powinnam się wypowiadać na dogo jeśli jestem pracownikiem KTOZ ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MaDi']To Cię oświecę:lol: Komendant główny Straży dla Zwierząt.[/QUOTE]
Proszę o odpowiedź,czy to ten,który ostatnio,kilka dni temu w tv wystąpił?. . . .w tvp2?

Ja osobiście prosiłam o pomoc straży dla zwierząt w W-wie i odmówili,bo nie mają czasu zajmować się takimi rzeczami - tak mi odpowiedziała pani,a chodziło o znęcanie się ze szczególnym okrucieństwem.Kazali mi zgłosić do wójta.Pies umarł. . . .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pipi']Proszę o odpowiedź,czy to ten,który ostatnio,kilka dni temu w tv wystąpił?. . . .w tvp2?

Ja osobiście prosiłam o pomoc straży dla zwierząt w W-wie i odmówili,bo nie mają czasu zajmować się takimi rzeczami - tak mi odpowiedziała pani,a chodziło o znęcanie się ze szczególnym okrucieństwem.Kazali mi zgłosić do wójta.Pies umarł. . . .[/QUOTE]
Nie widziałam jego wystąpienia:oops: Taki pyzaty mi się zawsze z bokserem( nie psiakiem:evil_lol:) kojarzy jak Go widzę.:evil_lol: Zajrzyj na stronkę SdZ pełno tam jego zdjęć to się upewnisz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']nie wiem, czy KTOZ będzie chciał się w tym babrać... Wystarczą im skargi na mnie :evil_lol: , za wyrażanie prywatnych opinii na dogo... bo według niektórych nie powinnam się wypowiadać na dogo jeśli jestem pracownikiem KTOZ ;)[/QUOTE]
Na szczęście ja na Ciebie nie skarżyłem i wg mnie możesz pisać (choć gdzieś nam zadyma się udała :evil_lol:, już nie pamiętam gdzie). Na dogo pisze Asior, a nie pracownik KTOZ-u - ale ja tam nie rządzę. Jednak w tym przypadku to tylko wysłanie info z prośbą o stanowisko - najwyżej nie dostaniesz jakiejś posranej statuetki od kumendanta :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

Tacy jesteśmy , my miłośnicy zwierząt .

Podstawowe grzechy wg mnie to:
1. kłótliwość,
2. nieumiejętność skupienia się nad konkretnym problemem,
3. brak pracy zespołowej, współpracy,
4. nieumiejętność określenia celów strategicznych i bliższych,
5. spontaniczność, słomiany zapał,
6. brak tolerancji dla innych poglądów,
7. brak konkretnej wiedzy w wielu dziedzinach,
8. brak konsekwencji i systematycznych działań.

To nas rozbija kompletnie .
Pytanie, jak to zmienić ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tabaluga1']Tacy jesteśmy , my miłośnicy zwierząt .

Podstawowe grzechy wg mnie to:
1. kłótliwość,
2. nieumiejętność skupienia się nad konkretnym problemem,
3. brak pracy zespołowej, współpracy,
4. nieumiejętność określenia celów strategicznych i bliższych,
5. spontaniczność, słomiany zapał,
6. brak tolerancji dla innych poglądów,
7. brak konkretnej wiedzy w wielu dziedzinach,
8. brak konsekwencji i systematycznych działań.

To nas rozbija kompletnie .
Pytanie, jak to zmienić ?[/QUOTE]
No i to prawda najprawdziwsza. Można by nawet dodać parę punktów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tabaluga1']Tacy jesteśmy , my miłośnicy zwierząt .

Podstawowe grzechy wg mnie to:
1. kłótliwość,
2. nieumiejętność skupienia się nad konkretnym problemem,
3. brak pracy zespołowej, współpracy,
4. nieumiejętność określenia celów strategicznych i bliższych,
5. spontaniczność, słomiany zapał,
6. brak tolerancji dla innych poglądów,
7. brak konkretnej wiedzy w wielu dziedzinach,
8. brak konsekwencji i systematycznych działań.

To nas rozbija kompletnie .
Pytanie, jak to zmienić ?[/QUOTE]
Coś w tym jest niestety, trzeba pracować nad sobą mamy przecież tak dużo rzeczy do zrobienia. Wydaje mi się, że część tych punktów powoduje nasza bezsilność wobec tragedii jaka spotyka zwierzęta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...