Jump to content
Dogomania

Haszczakowo-staffikowa galeria, czyli Dora i gościnnie Lara


Aleksa.

Recommended Posts

3 minuty temu, Aleksa. napisał:

Własnie widać, bo gdybyś chciała, to byś Sebka pod ścianę przycisnęła i tyle :D Magda Bogdana szybko powiadomiła :D

Ale Bodzian na pewno też chciał , to się tak nie da jak jedna strona w ogóle nie chce , a zwlaszcza jak ta strona jest mega mega mega uparta :/ 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Aleksa. napisał:

Własnie widać, bo gdybyś chciała, to byś Sebka pod ścianę przycisnęła i tyle :D Magda Bogdana szybko powiadomiła :D

:D:D:D

Bogdan miał wymówki tylko przed Theodorem. Ale zmieścił się w czasie moich planów, więc mu wybaczam :D A przy Nathanie, to nawet nie próbował mieć wymówek ;)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Aleksa. napisał:

Czytam i czytam i Ty chyba za słabo szkolisz tego Sebka haha :D 

On ma ciężki charakter , myslalam ze to tylko ja tak twierdze ze jest uparciuch ale bylismy wczoraj w zoologu , u babki która go zna za czasów jak Sebek pracował w zoologicznym , bylismy z Fabianem i Ona mówi " wydaje mi się czy Fabian to cały tatuś ?" a ja mówie " cały , cały , nie dosyć żę wygląd ma ten sam to charakter też , uparciuch i złośnik " a Ona do mnie " no to jak upartość ma po ojcu to współczuje , namęczysz się " hahahahahaha

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, *Magda* napisał:

Zawsze może spróbować zamienić się rolami :D

Nie da się ;)

3 minuty temu, Aleksa. napisał:

Przyszłam Was poinformować, że znikam bo siedząc przy lapku wpadłam na pomysł, ze wykąpie lare. :D i właśnie zamknęłam ją pod prysznicem, wiec uciekam  haha

Chyba znudziła Cię rozmowa z nami że na taki pomysł wpadłaś :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...