Jump to content
Dogomania

Haszczakowo-staffikowa galeria, czyli Dora i gościnnie Lara


Aleksa.

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

Hej, upały jakoś w miarę zniosły :D

Mam bardzo dużo zdjęć, ale jakoś nie mam kiedy wrzucić na dogo. :P W tym roku byłyśmy z Dorą w Strękowiznie, koło Augustowa. Pogoda przeważnie była deszczowa, ale trochę pospacerowałyśmy po lesie.Zazwyczaj wracałyśmy przemoczone, ale i kąpiel w jeziorze Dorcia zaliczyła :D Spacer po rynku Augustowskim również był :) Mieszkałyśmy w domku, gdzieś z 6 km w głąb lasu, ogólnie było naprawdę spoko :) Następnie byłyśmy na wsi-skowronno góne, koło Pińczowa. Tym razem pogoda dopisała.. Spacerowałyśmy po łąkach, poleniuchowałyśmy w sadzie..:) Odwiedziłyśmy również Busko Zdrój oraz Kielce. Na tym zakończyły się wakacje wyjazdowe dla Dorci. :)

Natomiast ja byłam jeszcze nad morzem  Niechorzu.. :) kawał drogi, ale motywacja była. Spędziłam krótki urlop w miłym towarzystwie..a jakim ? Z Magdą i jej rodziną :) a za kilka dni...rozpoczynam swój dwutygodniowy urlop..nie mogę się doczekać, plany oczywiście wyjazdowe dalej.  

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Dnia 4.09.2018 o 21:55, Aleksa. napisał:

Natomiast ja byłam jeszcze nad morzem  Niechorzu.. :) kawał drogi, ale motywacja była. Spędziłam krótki urlop w miłym towarzystwie..a jakim ? Z Magdą i jej rodziną :) a za kilka dni...rozpoczynam swój dwutygodniowy urlop..nie mogę się doczekać, plany oczywiście wyjazdowe dalej.  

 

 

I wielkie dzięki za wspólny czas :*

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...