Jump to content
Dogomania

Haszczakowo-staffikowa galeria, czyli Dora i gościnnie Lara


Aleksa.

Recommended Posts

8 godzin temu, Aleksa. napisał:

Dziewczyny, a wasze psiaki kiedyś miały zapalenie pęcherza ? Bo Dora ma pierwszy raz i zastanawiam się, czy ten opuchnięty srom..po 3 dniach podawania leków nie powinien już się zmniejszać ? mam na myśli ten obrzęk

Zapytaj się Batona od Joj(kilka razy mieli zapalenie pęcherza u joj), albo weta.

A to nie moze byc infekcja dróg rodnych? 

Link to comment
Share on other sites

Byłam u weta, bo okazało się, że przy wynikach moczu ludzie z laboratorium powiedzieli, że też to wygląda jakby ona miała kontakt z jakąś rośliną drażniącą..  w każdym razie srom jest już mniej spuchnięty, ale nad ma zaczerwienione, dostała steryd..

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Aleksa. napisał:

Juz tak oficjalnie, jak jesteśmy po tej okropnej kontroli we Francji.. wyjechałam z Dora do Anglii :)

 

A Magda niech sama napisze co zrobiła hihi

A co ja takiego zrobiłam?! :P Tylko wsiadłam w auto i pojechałam na pierwszą stację benzynową w Holandii, żeby się z Olą zobaczyć i pogadać jakieś 15-20 minut. Tyle :)

IMG-20170804-WA0020.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, *Magda* napisał:

A co ja takiego zrobiłam?! :P Tylko wsiadłam w auto i pojechałam na pierwszą stację benzynową w Holandii, żeby się z Olą zobaczyć i pogadać jakieś 15-20 minut. Tyle :)

IMG-20170804-WA0020.jpg

wariatka :D 

skoro wjechałaś już do Anglii, to już bedzie dobrze :p 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...