Jump to content
Dogomania

Haszczakowo-staffikowa galeria, czyli Dora i gościnnie Lara


Aleksa.

Recommended Posts

2 godziny temu, mar....ka napisał:

Olu, gratuluję( mądra dziewczyna z Ciebie), Ślicznie wyglądasz na zdjęciu i masz fajne sandałki- skąd???

Zdjęcia ze spaceru, też super.

Dziękuję ;* 

Buty z New looka, jedyne które były na mnie dobre i były całkiem ładne :D 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

O, nawet fotki jakieś są :)

Ja też Ci gratuluję - ach, chciałabym mieć już to za sobą ;D

Dziękuję :)

 

A fotki zaraz jeszcze dam ;p 

2 godziny temu, *Magda* napisał:

Przyleć/przyjedź, to opijemy ;)

Ty przyleć :D

2 godziny temu, łamAga napisał:

Ja również jeszcze raz gratuluję :* 

Tak narzekałaś że nie idzie Ci pisanie a praca z wyróżnieniem ! zdolna jesteś :*

<3 Ja na nią klęłam nie raz, miałam dość..nawet już się nastawiłam, że zdaje na jesieni, bo się nie wyrabiałam.. :D ale w dniu kiedy Madzia do mnie jechała dostałam odpowiedź z antyplagiatu- już po 2 h od otwarcia dziekanatu. Bardzo szybko, bo zanim ta moja babeczka wysłała itp..a miało to tak długo trwać, że na ostatnią chwilę ciężko..wyszło tak, że dwa dni przed ostatecznym terminem do złożenia pracy i opłatami za egzamin-zrobiłam to! No a potem egzamin w szpitalu- z przygodami, bo ja bez to nie mogę i potem egzamin na uczelni ! Już za mną na szczęście, ale robię raczej mgr :) potem specjalizację

 

 

 

IMG_20170708_132621.jpg

IMG_20170708_132625.jpg

IMG_20170708_132652.jpg

IMG_20170709_144939_BURST002.jpg

IMG_20170709_144939_BURST003.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Jakie piękne zdjęcia :) Nie mogę się napatrzeć! Dwie, zadbane, szczęśliwe psice :)

A Ty to mądra i zdolna bestia jesteś :))) Co do mgr - ja już wiem, że bez tego u mnie się nie obejdzie.

Dzięki, fotki z telefonu..ale już niebawem mam nadzieję, że będą z aparatu i jakieś bardziej oryginalne..bo u mnie zwykle las  ;p 

 

Dzięki :* mi tak średnio się uśmiecha wydawać 10 tyś na zaoczną mgr...szczególnie, że te nasze dodatki za mgr to jakaś kpina..max co słyszałam to 150 zł, już nie wspominając, że i tak marne grosze pielęgniarki zarabiają :( ale cóż, może będzie lepiej

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Aleksa. napisał:

Twoja, bo ja byłam dłużej ;p 

Trza było mówić wcześniej, to bym bilety na 2 tygodnie rezerwowała :P Więc teraz jesteś sobie sama winna :P

Ale możesz się zrehabilitować i w drodze powrotnej, odwiedzić nas z Dorą ;)

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, *Magda* napisał:

Trza było mówić wcześniej, to bym bilety na 2 tygodnie rezerwowała :P Więc teraz jesteś sobie sama winna :P

Ale możesz się zrehabilitować i w drodze powrotnej, odwiedzić nas z Dorą ;)

miałam egzamin ;p

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.07.2017 o 13:53, mar....ka napisał:

No dodałaś wreszcie, mi naprawdę wzrok szwankuje- ostatnio  dopatrzyłam się u Madzi na zdjęciu jednej rzeczy, której tam nie było :P (może mam bujną wyobraźnie hehehe)

Albo jesteś najzwyczajniej w świecie ślepa :P

Link to comment
Share on other sites

Już nawet potwierdzone.. :( miała opuchnięty srom, widać było, że jakaś wydzielina się wydziela..ona strasznie się lizała i nie dała dotknąć. Jako, że miałam z Dorą wyjeżdżać w czwartek dostała już w ndz antybiotyk..ale dzisiejsy wynik moczu potwierdził zapalenie pęcherza mooczowego. Wyjazd odwołany :( 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...