Jump to content
Dogomania

Haszczakowo-staffikowa galeria, czyli Dora i gościnnie Lara


Aleksa.

Recommended Posts

Phi, akurat szczerze mówiąc..jego owczarka miała problemy ze sobą..i nie chciałabym tego psa nigdy :D znaczy dużo pracy w takiego trzeba by było włożyć..

 

Więc niby Sambe lubie/lubiłam ale często mnie wkurzała i wręcz bałam się ją mieć koło Tadka

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, *Magda* napisał:

Trzeba szaleć póki pogoda dopisuje :P

My dzisiaj 80% dnia spedzilismy na dworze , do poludnia całe przesiedzielismy na dworze a pozniej u mamy na działce ale z temperaturą aż takiego szału nie było , niby słońce świecio ale chłodnawo było ....

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Aleksa. napisał:

oooo, już macie sezon grillowy :D Ale u was to wszystko jakoś wcześniej, skoro Bogdan już z kosiarką biega :D 

Dziś było otwarcie sezonu grillowego :)

6 minut temu, łamAga napisał:

My dzisiaj 80% dnia spedzilismy na dworze , do poludnia całe przesiedzielismy na dworze a pozniej u mamy na działce ale z temperaturą aż takiego szału nie było , niby słońce świecio ale chłodnawo było ....

My dziś też dużo na dworze ;) Bo w zasadzie to obiad był z grilla (kolacja, to to co zostało :P), potem na rowerach ponad 2h, potem jeszcze na lodach...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...