Jump to content
Dogomania

Haszczakowo-staffikowa galeria, czyli Dora i gościnnie Lara


Aleksa.

Recommended Posts

Znowu mamy nowych sąsiadów, a raczej sąsiada, bo na razie tylko faceta widziałam. Ten dom często zmienia właścicieli...no to teraz dowalili, nie dość że koleś wydaje się dziwny, to ma uwaga..owczarka..ale będę miała jazdy z Dorą :D dzisiaj do domu wrócił nie chciała, jak go zobaczyła. Tamten non stop ujadał. Ciekawe, czy on jest w domu, czy gdzieś go zamyka, bo jak wróciłam po 21 do domu, to go  nie było :P 

 

Mój czyścioszek <3

 

IMG_6025.JPG

IMG_6029.JPG

IMG_6033.JPG

mal.jpg

mal1.jpg

mal2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Byłam teraz wyrzucić śmieci i Dora wyszła ze mną :D I w sumie dobrze. Znowu pojawił się owczarek u nowych sąsiadów, tym razem był na terenie, gdzie nos w nos z Dorą  mógł się zobaczyć. Dora macha ogonem, a on przechodzi olewczo koło siatki, więc kamień z głowy :D nie będzie wojny między psami przez siatkę. Wiecie większość owczarków non stop szczeka-mam sąsiada z jakimś miksem i non stop ujada, nawet jak idą na spacer on ciągle szczeka. A tutaj jak on gryzł patyk, to Dora na niego szczeknęła i nie odszczekał się, więc jest gites :D 

 

Dziecko się z nim bawiło, więc jak to ja zagadałam :) Pies to Dżeki, ma rok. Wcześniej mieszkał w mieszkaniu, a teraz przez to, ze na podwórku mają takie bajoro i on jest cały czarny, to zamykają go w pomieszczeniu gospodarskim. Potem z tego co zrozumiałam mają mu wybudować kojec, czy budę, ale niby ma mieć wstęp do domu. Szkoda, że łazi w kolczatce. A i żeby potem i z nimi spiny nie było, uprzedziłam żeby nie dokarmiali Dory :))

 

 

IMG_6073mal.jpg

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, łamAga napisał:

Wiem że mam z banią co do czystości :P ale jak Ty to robisz ze legowisko masz takie czyste ?:P

Fajnie ze macie psa za plotem , moze na spacerki bedziecie razem chodzic ;)

Czyste jest, bo je wyprałam kiedy Dora była u fryzjera. dodatkowo odkurzałam je dzisiaj :P Drugie, te nowe które ma kocyk w środku włożony jest całe w sierści. :P Ale powiem Ci, że z tego minki bardzo ładnie wszystko schodzi :) 

 

Nie będziemy chodzić razem ;p 

pisze ten post któryś raz, bo podczas pisania wszystko samo się usuwa...u was wszystko ok ?

 

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Aleksa. napisał:

Czyste jest, bo je wyprałam kiedy Dora była u fryzjera. dodatkowo odkurzałam je dzisiaj :P Drugie, te nowe które ma kocyk w środku włożony jest całe w sierści. :P Ale powiem Ci, że z tego minki bardzo ładnie wszystko schodzi :) 

 

Nie będziemy chodzić razem ;p 

pisze ten post któryś raz, bo podczas pisania wszystko samo się usuwa...u was wszystko ok ?

 

Kurcze to musze w minki zaunwestowac :D

mi sie wymazuje jak wpisuje literke "ą" bo wtedy mi się zaznacza caly tekst i sie wymazuje :/

Link to comment
Share on other sites

Ale nie ściemniłam, że legowisko wyprane. Foty robione po kąpieli dory, ale w czwartek ;p i masz racje od czwartku chyba każdego dnia odkurzałam dywan w pokoju i legowisko, bo sierść po kąpieli nieźle leciała, a nie chciałam by babeczka cały podszerstek wyczesywała. A że miałam wolne i jestem chora...to odkurzałam :D no, czuję się już wytłumaczona :D

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Aleksa. napisał:

Ale nie ściemniłam, że legowisko wyprane. Foty robione po kąpieli dory, ale w czwartek ;p i masz racje od czwartku chyba każdego dnia odkurzałam dywan w pokoju i legowisko, bo sierść po kąpieli nieźle leciała, a nie chciałam by babeczka cały podszerstek wyczesywała. A że miałam wolne i jestem chora...to odkurzałam :D no, czuję się już wytłumaczona :D

No dobra , przyjmuje takie wyjaśnienia :P

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...