Jump to content
Dogomania

Nieśmiała Kundzia znalazła dom jak z bajki :)


eloise

Recommended Posts

  • Replies 495
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sterylka Kundzi i Dianki pod koniec tygodnia: jeszcze nie wiem czy czwartek czy piątek. Dojdzie chyba jeszcze jedna sunia na zabieg.

Musieliśmy rozdzielić wyjazd do Stalowej Woli i wyjazd do Mielca, bo nie pomieściłyby się psiaki. Także najpierw wyjazd do Stalowej na sterylki, a potem (sobota lub zaraz po weekendzie) wyjazd do Mielca z Horką i po Gaję i Iliana.
Iliana dopiero dzisiaj mieli zaszczepić, więc nie wiem czy go już w sobotę można zabrać? Wówczas Mariusz wziąłby też Agusia, na którego w niedzielę czeka transport do Warszawy z Zamościa.

Link to comment
Share on other sites

Murka, moze zapytaj Beatki, czy 4 dni wystarcza na ew. wyklucie sie choroby. Ilian mogl sie zalapac na poprzednie szczepienie w 2007 roku, bo on juz ze 3 lata siedzi jak nic w schronisku.
Byloby super, gdyby Agus sie zalapal na transport powrotny do domu, jesli by wyjazd byl w sobote.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']To bardzo dobra wiadomosc. Teraz mozna smialo oglaszac i wpisywac, ze sunie sterylizowana.

Ciekawe kiedy u nas w PL bedzie wreszcie taka liczba psow, zeby kazdy mial szansa na dom? Bo jakos nie widac spadkowej tendencji.[/QUOTE]

Ja mam wrażenie, że jest wręcz co raz gorzej. Jadąc wczoraj do domu w mojej okolicy spotkałam 4 samotnie biegające psy. Nie wiem, czy bezdomne, czy po prostu na gigancie. Okres cieczkowy to i psy lataja po okolicy jak chcą. A ja póki co mieszkam przecież w Łodzi nie na wsi! Grrrr ...

Link to comment
Share on other sites

Kundzia zrobiła nam dzisiaj miła niespodziankę i pięknie załatwiła na spacerku obie sprawy (pierwszy raz odkąd przyjechała do nas!), a w boksie czysto :crazyeye: Mam nadzieję, że jej to wejdzie w krew :cool3: Nosi ubranko pooperacyjne i jak na razie jest nieruszone.

Link to comment
Share on other sites

Kundzia załatwia się na spacerkach :multi: Jak miała ubranko to robiła to niemal zaraz po wyjściu z boksu, dzisiaj musiałam zmienić ubranko na kołnierz to już tak fajnie nie było, ale jak pochodziłam z nią dłużej to zrobiła sioo i kiedy już miałam kapitulować i wracać do boksu, to zrobiła też koo :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...