Jump to content
Dogomania

KRYCIE chow chow


martikalbn

Recommended Posts

Zdjęcia moojej 2 suczki nie moge tu wstawic zdjęcia, jak to zrobic wstawic zdjecia hmm?
trzebne mi pies może byc bez rodowdu. Ona nie ma też rodowodu.
A na związku kynologiczna była informacja ale aż zamościu ale pani nie ma bo jest na wystawie.

Link to comment
Share on other sites

Bo mam na psy zamówienie.


prawdopodobnie mamy 2 psy z lublina i 2 psy z swidnika, wczoraj ojciec dzwonił do weterynarza i załatwił coś:).
Miałam pies bez rodowodu z torunia (bylismy tam 5 razy po roku) ale nie bedziemy tam jechać i jest daleko, rodzice nie ma czasu pojechać tam, i więc z lublina nawet blizej z lublina.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martikalbn']Bo mam na psy zamówienie.[/quote]
Więc pewnie przyszli nabywcy są świadomi że mają zamiar kupić psa w typie rasy (kundelka ) a nie rasowego.
[quote name='martikalbn']prawdopodobnie mamy 2 psy z lublina i 2 psy z swidnika, wczoraj ojciec dzwonił do weterynarza i załatwił coś:).
Miałam pies bez rodowodu z torunia (bylismy tam 5 razy po roku) ale nie bedziemy tam jechać i jest daleko, rodzice nie ma czasu pojechać tam, i więc z lublina nawet blizej z lublina.[/QUOTE]
No tak byle blisko i tanio. Nie ma czasu na szukanie odpowiedniego psa ale na wychowanie szczeniąt i opiekę nad suką w razie komplikacji to jest ?
Oby nie powtórzyła się sytuacja z którą spotkałam się w lecznicy. Ludzie podobnie jak wy pokryli sobie suczkę w typie rasy, bez uprawnień hodowlanych pierwszym lepszym psem. Brak wiedzy o genetyce i skutkach rozmnażania psów dla zarobków. Efekt: 3 szczenięta martwe a suka po cesarce !!!! Szczenięta miały być rozdane po rodzinie.

Zapraszam do zapoznania się z akcją: rasowy=rodowodowy.
Zapraszam do działu adopcje na forum miłośników rasy chow chow. Tam znajdują się psy "zamówione" z takich właśnie kryć szukające domu.

Link to comment
Share on other sites

Proszę cię o poprawne składanie zdań bo ciężko się czyta to co piszesz.

Po co chcesz adoptować psa ? Po to aby mieć swojego do kryć ? Jeśli tak to bardzo mi przykro ale takie psy są sterylizowane lub kastrowane.

A co do forum to miałam głównie na myśli forum klubu rasy [url]www.club-chow.pl[/url] ale tam jesteś już zarejestrowana.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...