Jump to content
Dogomania

Pomoc Żywnościowa Dla Psa i kotów z Poznania!


Karmelkowie

Recommended Posts

[quote name='Gosiara']Ciesze się że dobre dusze pomogły:) Nie ma nic gorszego jak patrzeć na swoje zwierzaki jak chodzą głodne,a nie ma się kasy z powodu przypadku losowego,coś na ten temat ja wiem;/ I mnie ludzie pomogli,jestem Im wdzięczna do końca życia![/QUOTE]


No niestety tak bywa;(
Paczka niestety drogo wychodzi wiec nie oplaca sie wyslac duzo;/
Ale dajcie znac jesli bedzie gdzies w poblize transpotr;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiara']Tereska nie ma neta,poza tym życie się trochę jeszcze bardziej skomplikowało Im:(Tereska z całego serca dziękuję wszystkim za pomoc!:loveu:[/QUOTE]

Czyżby jeszcze było mało i kolejne nieszczęście się przyplątało...?Gosiara, jak nie tutaj publicznie, to może na pw napisz co się dzieje?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

BARDZO prosimy nie zapominajcie o nas:-( Karma się skończyła zwierzaki są zmuszone jeść tą najtańszą a nasza sytuacja jest bez zmian, raczej szybko się nie oprawi....:placz:Mąż który uległ wypadkowi nie pujdzie do pracy...Nawet nie może mieć rehabilitacji bo ma uszkodzony bark a przez to ręce nie dadzą rady ćwiczyć i kółko się zamyka...Ja pracuje w zakładzie chronionym jestem niepełnosprawna zarabiam 900zł.i to tylko tyle mamy na życie po opłatach zostaje nam 200zł.na życie dla nas obojga i zwierzaków:shake: My jakoś zjemy byle co,ale zwierzaki:oops::-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...