Jump to content
Dogomania

Pomoc Żywnościowa Dla Psa i kotów z Poznania!


Karmelkowie

Recommended Posts

22 godziny temu, bakusiowa napisał:

Są dwa wątki. Najpierw był tamten założony przez gosiarę. Tam już nikt nie zagląda.

 

No też mi się tak wydawało, że pomoc dla Karmelkowa zaczęła się dużo wcześniej :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Dzien dobry kochani nie prosze was o pomoc dla moich zwierzakow  tym razem ale o pomoc w zakupie karmy dla kotow wolnorzyjacych  juz pisze o co chodzi ,pare miesiecy temu poznalam pania Basie osobe bezdomna za mieszkujaca na dzialkach kochajaca bardzo koty miala ich 4 byly nie wysterylizowane .zalatwilam sterylki na talony wiec juz nie bedzie kolejnych kociat.Nie stety nie dawno pani Basia zmarla koty zostaly same ,chce je dokarmiac ale nie stety nie stac mnie na karmienie kolejnych kotow  sama ledwo wykarmiam moje zwierzaki chce pomoc tym kotom ale bez waszej pomocy nie dam rady .Kochani jezeli ktos bedzie mogl kupic karme to bede bardzo wdzieczna .kocham bardzo zwierzeta i bardzo chcialabym tym kotom pomoc .Chce rownierz zrobic to dla pani Basi bo naprawde byla wspanialym czlowiekiem Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...