Jump to content
Dogomania

Kurs na tresera


Damian

Recommended Posts

Cześć wszystkim. Mam takie pytanie, szukałem już w wielu miejscach ale jakoś nie mogę trafić na odpowiednią odpowiedź. Może Wy wiecie, gdzie mogę uzyskać prawo do tresury psów, czyli mówiąc najprościej gdzie mogę zdobyć uprawnienia treserskie? Jakaś szkoła, studia? Napiszcie jak wiecie.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

[quote name='dresser']O uprawnienia można się starać za pośrednictwem Związku Kynologicznego.Na początek trzeba być jego członkiem a potem długa droga...[/QUOTE]

Tylko "uprawnienia" związkowe to takie same "uprawnienia" jak każdej innej organizacji. Z tym, że nie polegałabym na metodach propagowanych przez ZK - są z ubiegłej epoki. A i o kursach "trenerskich" w Związku nie słyszałam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dresser']Metody i ludzie się zmieniają,a raczej rozwijają i ZK nie jest wyjątkiem w tym temacie.Pytanie dotyczyło kursu tresera nie trenera.[/QUOTE]

Czyli rozumiem, że znasz kurs "treserski" prowadzony przez ZK?
Mógłbyś podesłać informacje?
Metody w ZK póki co nie uległy zmianie.

Link to comment
Share on other sites

Odsyłam do regulaminu.Nie będę przekonywać,że są to metody jakimi ty pracujesz(z całym szacunkiem),ale i nie wszyscy muszą je uważać za jedyne słuszne.Ja z perspektywy lat dostrzegam zmiany jakie się dokonały na tym polu.Daleko im do ,,milicyjnych,,sprzed lat.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...