Jump to content
Dogomania

Najukochańsze celinkowe Muszkieterki Atos(*),Dżekuś (*),Hektor(*).Dumka,Pirat i Fokus


Celina12

Recommended Posts

No zaszalałam...hihihi

A jeszcze mam fotki :)

Nucia jest słodka, mądra, szalona. Tylko to Jej szczekanie, najbardziej na moją Mamę. Obojętnie kto wchodzi jazgoli. Jest lepiej niż na początku. Najważniejsze jest to,że jak już wejdą dzieci czy Ania - uspokaja się, łazi za Dziećmi i szuka w ich rączkach smaczków- mała cwaniara. Strasznie chce się tulić, stale wywala brzunio ale tylko mnie. Do Ani juz sama podchodzi, wkłada w Jej ręce swój pychol i czeka na głaski. Najlepiej ,  by było gdyby mieszkała tylko ze mną, Kisiem i Ciocią Grusią z wujkiem Fokusem., Wtedy sielanka, cisza i...miłość...:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

...i ja teżbuzki.gif

Nuteczka, pięknieje w oczach!  naprawdę śliczna dziewczynka!  do zakochania!wub.gif

Celinko , bardzo Dziękuję za poznanie doktor Agnieszkikwiatek.gif  jestem zauroczona ciepłem, empatią ,delikatnością i siłą jednocześnie!... i w ogóle mogę tak długo wyliczać zalety dr Agnieszki, ale Ty przecież...to wszystko wiesz oczko.gif

przepraszam ,że tak mało piszę o postępach, bo oczywiście ,że takie są! tylko ,że powolutku nam idzie to raz( szczerze mówiąc to mi przychodzi z trudem realizowanie niektórych wskazówek dr Agnieszki, ale pracuję ... nad nami, czyli ja i TZ jezyk1.gif) dr Agnieszka szybko zorientowała się ,że Tasia... chodzi od tatusia ,do mamusi, głaski, przytulaski, buziaczki ,od jednego i drugiego na okrągło, bez końca...a to podobno ją tylko nakręca na następne.. i tak w kółko! .. nie może się wyciszyć! należy ją wyciszać po spacerkach, wspólnych zabawach( dużo ruchu to podstawa) musi się nauczyć , że każdy ma ''swój czas''  i znowu troszeczkę mi się pochorowała i biegaliśmy trochę z różnych powodów po lekarzach... i remont klatki schodowej i tak ,ciągle coś.... się dzieje... tak siem tylko tłumaczęoups.gif

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 5 months later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...

Boże jak dawno mnie tu nie było....jakoś straciłam serce dla dogomanii po tych przeróbkach, zniknięciu zdjęć....u nas jakoś leci, Nutka i Fokuś są moim balsamem na zło tego świata. Doskwiera mi coraz bardziej tęsknota za TYMI ,którzy odeszli - Bemolek, Dżekuś, Atosik, Hektorek,Piracik , Sopelek, Lineczka, Dumka, Gruszka..Vitusia...jutro wstawię troszkę zdjęć, bo aktywowac musiałam abonament an fotosiku.

Link to comment
Share on other sites

Fajnie Celiniu, że zaglądnęłaś... tak mi szkoda dogomanii i naszych spotkań tutaj...

Wszystko się skończyło... nie ma forum, nie ma nas...

Wstawiaj foteczki kochana, pooglądamy, powspominamy...

U nas pojutrze  święto - 7 rocznica adopcji Korciuni... biedniutka już jest, słabiutka starowinka, ale Kochana...

Opowiedz co Was (bo na fb wszystko znika, ciężko coś znaleźć, jak nie rzuci się w oczy od razu), a tutaj zawsze można wrócić i... BYĆ...

Zostawiamy Wam moooc buziaków i przytulaków!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Weszło...moje Małżeństwo- Fokus kocha Nutkę nad życie, Nutka może wszystko, lizać po buzi, wstawiać pychol w jego miskę. Nucia zmieniłą się bardzo- co prawda na obcych jazgoli dalej ale tych kogo zna zachwyca urodą i słodkością. Jest nieskończona w okazywaniu miłości, stale chce głasków leżąc przy tym kołami do góry..jak się nie zwraca na nią uwagi to wije się, macha przednimi łapkami albo zaczyna..." szukać górnika "

 

http://27b3ea5c481b05ecmed.jpg

http://006dbcd13dd6b82amed.jpg

http://342cf8d24c252ee2med.jpg

http://62c0c0179ca69b9fmed.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...