Jump to content
Dogomania

Szpice w potrzebie!!!


PaYooK

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Z Malahuskity:
Suczka Husky z dobrej polskiej hodowli i z dobrym pochodzeniem jak na polskie warunki poszukuje nowego domu. Nie znam szczegolow oddania jej. Mysle, ze jest to kwestia niewielkiej ceny lub nawet za darmo. Nie wiem na razie dlaczego poprzedni wlasciciel chce ja oddac. Ale hodowcy od ktorego dostalam te wiadomosc zalezy na pewnych rekach, ktore nie oddadza juz dalej suczki.

Suczka byla 2 razy wystawiana na wystawach. Ma obecnie okolo poltora roku.

(...)

Jesli ktos bylby zainteresowany, to prosze napisac do mnie na priva.

Hania [email protected]

Nie wiem czy nie chodzi o tę suczkę:

lolita2.jpg

Ale,wszystko by się zgadzało. Zawsze zastanawiałam się u kogo jest akurat ta sunia, bo jej mordka wbiła mi się w pamięć. Jest cudna! Kto ją pokocha? Jeśli jeszcze nie wiecie z jakiej hodowli, to można dojść po właściwościach zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Nuka - to suczka rasy husky w wieku około czterech lat, maść czarna podpalana, oczy mocno niebieskie. Nuka do Schroniska trafiła dosyć niedawno ponieważ jej poprzedni właściciel zmarł a rodzina nie była w stanie dalej się nią zajmować. Nuka została oddana z książeczką zdrowia, jest również zaczipowana, obecnie znajduje się w klatce numer 31 a jej osobisty numer to DP/568. Nuka jest bardzo spokojna, ułożona i wesołą. Idealnie nadaje się dla kogoś, kto ma warunki w postaci dużej ilości wolnej przestrzeni, ma czas i lubi dużo spacerować. Już nie może doczekać się nowych właścicieli.

568_04_1.jpg

------------------------------------------------------------------------------------

I jeszcze psiak, wydaje mi sie ze cos ze szpica to on ma 8)

Maks - to piesek a w zasadzie już dorosły pies w wieku około 7 miesięcy. Maść czarna podpalana, uszy załamane, ogon puszysty - zakręcony do góry. Maks do schroniska trafił dosyć niedawno - miał już książeczkę zdrowia więc jest zaszczepiony a na wyjściu dostanie czipa aby się nikomu nie zagubił. Maks jest bardzo przyjaznym psiakiem - chciał by dużo spacerować, bawić się - być wszędzie tam gdzie jego pan ale jest również ułożony i spokojny. Maks na swojego nowego właściciela czeka na wybiegu numer I a jego osobisty numerek to DP/527.

527_04_1.jpg

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Szczecinie

al. Wojska Polskiego 247 Szczecin 71-346 tel.całodobowy (+91) 487-02-81.

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniła do mnie dziewczyna, która organizowała imprezę "Psiejsko Czarodziejsko".

Wczoraj, 18.04.2004 ok. godz. 18:00 na drodze krajowej nr 4, między Siemianowicami, a Czeladzią (w rejonie dzielnic Bańgów, Przełajka) został potrącony przez samochód pies husky. Jest trochę poobijany.

Maść wilczasta, maska biała, niebieskie oczy, bez tatuażu w uchu, wiek ok. 2-3 lat.

Ułożony, spokojny, obyty z przewożeniem samochodem.

Miał założone na sobie czarne skórzane szelki.

Poszukiwany właściciel (myślę, że nie został porzucony, bo nie miałby szelek).

Kontakt w tej sprawie ze mną.

Link to comment
Share on other sites

to ja o moich tz tu napisze..

wilczasto-bialy pies, oczy brazowe, duzy, tat: H197

rudo-biala suczka, mala, roznooka, tat: M032

zdiecia sa na mojej stronie, [Adafir, Akika].

sa w obrozach z nazwiskiem i telefonem..

tel do mnie 0-32 2791817; 506935078

Link to comment
Share on other sites

skopiowane z malahuskity

a & malamuty

*************************************************************

(...)

"Zwracam się do Was z serdeczną prośbą o pomoc. Mamy do oddania psa rasy siberian husky, 1,5 roku, bardzo przyjacielski i łagodny / jak chyba wszystkie husky /, ale z gatunku psów uciekających / jak chyba wszystkie husky /. Mieszkamy na Mazurach, mamy sporo zwierzat, ale nie potrafimy dać sobie rady z Borysem, bo tak nazywa sie nasz pies. Szkoda go na łańcuch w jakimś szpetnym gospodarstwie, a często z takich miejsc musimy go "wyłuskiwać". Chcielibyśmy oddać psa w dobre ręce, czyli osobie znającej naturę huskiego i umiejacej sobie z takim psem radzić.

W przypadku zainteresowania przywieziemy psa do nowego właściciela. Bardzo proszę o kontakt z nami:

Paweł Saliński: 0.604.442.666

Agnieszka Załuska: 0.606.29.66.55

Mając nadzieję, że nam pomożecie,

Łączę pozdrowienia."

(...)

********

Borys

borys2.jpg

Borys nad jeziorem

borys1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Skopiowane z Malahuskity:

Sluchajcie, taka sprawa.

Jest do oddania 2 letni, podobno piekny malamut, silny, duzy,

przyjazny w stosunku do ludzi. Wziety ze schroniska, szczepiony,

podobno ma tatuaz w uchu, ale pan nie pamietal, co tam jest

(zrozumial ze tatuaz zrobiono w schronisku).

Problem polega na tym, ze pies zostal wziety po tym, jak panu

zaginal jego Akita, nie bylo szans juz na odnalezienie go, i

postanowiono wziac psa ze schroniska. A potem... akita sie

znalazl. Przez chyba rok (o ile pamietam) trwaly proby

zaprzyjaznienia psow ze soba, ale niestety, wyglada na to,

ze nie jest to mozliwe. Co jakis czas staczaja ze soba walki

konczace sie u weterynarza. Pan z ogromnym zalem zrezygnowal,

i postanowil znalez psu jak najlepszy odpowiedzialny dom.

Pies ma same zalety, procz tej jedynej, ze jest bardzo dominujacy,

i nienawidzi akity...

Pies mieszka w Chotomowie pod W-wa.

Ktokolwiek bylby zainteresowany, prosze o kontakt!

(dodam, ze jesli faktycznie pies ma tatuaz, to kto wie, moze

daloby sie dojsc do jego pochodzenia, i nawet uzyskac jego

rodowod, znam taki przypadek!)

Sławanka

Chotomów

kontakt do Sławanki: [email protected]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dzwoniła do mnie dziewczyna, która organizowała imprezę "Psiejsko Czarodziejsko".

Wczoraj, 18.04.2004 ok. godz. 18:00 na drodze krajowej nr 4, między Siemianowicami, a Czeladzią (w rejonie dzielnic Bańgów, Przełajka) został potrącony przez samochód pies husky. Jest trochę poobijany.

Maść wilczasta, maska biała, niebieskie oczy, bez tatuażu w uchu, wiek ok. 2-3 lat.

Ułożony, spokojny, obyty z przewożeniem samochodem.

Miał założone na sobie czarne skórzane szelki.

Poszukiwany właściciel (myślę, że nie został porzucony, bo nie miałby szelek).

Kontakt w tej sprawie ze mną.

Piesek już znalazł nowy dom.

Szelki szelkami, ale wygląda na to, że został on porzucony i był bity :evil: (jednak bał się wsiadać do samochodu i na każdy gwałtowny ruch się kulił).

Natomiast przez powyższy opis psa zgłosił się do mnie człowiek z okolic W-wy, któremu ok. 3 miesiące temu zaginął haszczak.

Mam jego zdjęcia, jeśli ktoś mógłby umieścić je na jakimś serwerze, by je tu wkleić, to bardzo proszę o kontakt.

Link to comment
Share on other sites

Skopiowane :

"02.05.2004 w okolicach Białołęki Dworskiej (Warszawa) zaginęła suka rasy Siberian Husky. Ma około roku, bliznę na brzuchu. Znalazcę proszę o zwrot psa. Opiekunem jest 1,5 roczny chłopczyk bardzo z psem zaprzyjaźniony. Kontakt: 0-698 688 710. Dziękuję."

Link to comment
Share on other sites

W poniedziałek 6-go października w Warszawie na Jelonkach zaginął mi huski czarno-biały niebieskie oczy wabi się Max - 2 lata Jesli ktos widział lub coś wie proszę o kontakt 505 064 996
witajcie a ja nadal szukam swojego Maxa - husky 2 lata - zaginął w Warszawie na Jelonkach czarno-biały niebieskie oczy dziękuję za wszystkie wieści i telefony jakie dostałem do tej pory. Niestety nadal go nie ma Ale może się znajdzie Jak by ktoś, coś wiedział to tel. 505 064 996 Marek
Witajcie;

6-go października zginął mi pies, husky, Max. Bardzeij prawdopodobne, że ktos go ukradł, ponieważ juz kilka razy wcześniej oddalał sie na 2-3 godz i sam wracał. Ale nie o to chodzi.

Wierzyc mi się nie chce, że "nowy właściciel", skoro "przygarnął" takiego ładnego psa (czarno-biały, niebieskie oczy, 2 lata), to nie chwali się nim wśród znajomych lub nie szuka kontaktu z innymi posiadaczami huskich w swojej okolicy. Zakładam, że wziął go ze względu na wygląd. Wiem, ze w tej chwili może byc w każdym regionie kraju, choc zaginął w Warszawie. Stąd moja prośba. Jeśli ktos wie lub u kogoś pojawił się nagle w okolicy (od razu dorosły) husky z nowym właścicielem to prosze o kontakt. Pies wabi się Max i charakterystyczną cechą jest to , że ma przyciemniały kieł (nietypowe u tak młodego psa) Weterynarz stwierdził, że to może być od jakiegoś urazu (wylew wewnątrz zęba).

Dzięki za cierpliwość w czytaniu mojego wywodu. Pozdrawiam i ciągle poszukuję

P.S. Chciałem jeszcze podziękowac za wszystkie telefony, jakie dostałem dotąd od rzyczliwych ludzi w tej sprawie. Narazie okazały sie bezskuteczne, ale nie trace nadzieji

Chali 505 064 996

Natomiast przez powyższy opis psa zgłosił się do mnie człowiek z okolic W-wy, któremu ok. 3 miesiące temu zaginął haszczak.

Mam jego zdjęcia, jeśli ktoś mógłby umieścić je na jakimś serwerze, by je tu wkleić, to bardzo proszę o kontakt.

Jak się okazało, tym człowiekiem, który się do mnie zgłosił był wyżej cytowany Chali.

Oto jego Max.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

Dzięki Andrewowi, husy-regonowi i Agnieszce za odzew. :D

Link to comment
Share on other sites

Znaleziono psa rasy siberian husky, wiek około 7 miesięcy, umaszczenie wilczaste, bez tatułażu (czy ma czipa nie wiem) Został przewieziony przez nierozsadnego człowieka z Częstochowy do Poręby. Zadbany i lubi dzieci, jest w tej chwili u dobrych ludzi, jeśli nie znajdzie sie włąściciel to moga go zostawić.

Link to comment
Share on other sites

Żeby było wszystko w jednym miejscu, wstawiam to tutaj.

Otrzymalam o to taki e-mail:

12.05.2004 w Warszawie przybłąkała się do mnie para Husky. Mają obroże

firmy xxx(wymazalam, dla bezpieczenstwa opiekuna i psow gdyby jakis handlarz chcial) i tatuaże w uszach. Niestety nie mogę ich odczytać. Pies ma

xx(tez wymazalam- dwie cyfry ktore dalo sie tylko odczytac). Są niebieskookie. Może ktoś ich u Państwa poszukiwał?

Marta Konieczny

0-22-423-6543, 0- 605-602-722

Link to comment
Share on other sites

Pilnie do oddania za darmo jest 2.5 roczny siberian husky z rodowodem z powodow rodzinnych - lagodny, wesoly, milusinski pieszczoch. Pies blekitnooki, mocnej budowy, bardzo ladny.

tel. 0888781220

Dostalam takiego maila od Ani Pasierb. Pies jest do oddania,bo wlasciciele sie rozwodza i nie ma kto sie nim zajac. Jest po Ajsie (ISMAN z Udoli Polarnych Vlku)

Link to comment
Share on other sites

Zostala na swiecie sama. Wlasciciel nie mogl zabrac jej w swoja ostatnia podroz. Jesli ktos zechce zaprosic ja, na cale psie zycie, do siebie to powinien dzwonic na podany ponizej numer.

Beata

to telefon do pana od psa ,jedyne co wazne to musi to byc osoba

ktora ma

warunki dla husky.......

Marek Kowal , polroczna suczka Husky tel.601081631

to jest juz nie aktualne, znaleziono nowych wlascicieli.

Link to comment
Share on other sites

gdyby aukcja wygasla wklejam opis: Bez rodowodu, ale po rodowodowych rodzicach z hodowli "Perła Ińska"(...)

Nigdy nie slyszalam o takiej hodowli. Zapewne Insko podlegaloby pod Szczecin. A tu nigdy nie bylo zarejestrowanych szczeniat z takim przydomkiem. Wiem tyle, ze ktos z Inska skupowal Husky i interewowaly go tylko oczy i kolor futra.

Hania

Link to comment
Share on other sites

no wiec tak;

"JA TEZ SIE PRZYLACZAM Z DRAMATYCZNA PROSBA :

jest do wziecia 4-miesieczna suczka siberian husky, czarno - biala, mocna i

blekitnooka. rodowodowa, po zlotych medalistach .z przyczyn losowych

wlasciciele szukaja dobrego domu dla szczeniaka, cena niska i do negocjacji.

Brenna, tel. k.33 / 8536 242

ta suczka ma kosztowac okolo 1000-1300zl, zostala ostatnia z miotu, wystawowa.

Pilnie do oddania za darmo jest 2.5 roczny siberian husky z rodowodem z powodow rodzinnych - lagodny, wesoly, milusinski pieszczoch. Pies blekitnooki, mocnej budowy, bardzo ladny.

tel. 0888781220

ma 3 lata, jest rudo-bialy, z rodowodem, Poznan.

i jeszcze to:

Psa rasy Siberian Husky (1,5 roku) w dobre ręce.

informacje Karol Piechodzki (22) 751 90 37

bez papierow, czarno-bialy, duzy , 2 lata.
Link to comment
Share on other sites

ELO!!!!

Witam!

Przyblakaly sie do nas suka i pies rasy husky, z niebieskimi oczami. Sa

zadbane, maja obroze firmy Manmat. Maja tatuaze, ale udalo nam sie tylko

odczytac nr 317 w uchu psa. Moze ktos zglaszal do Panstwa takie

zaginiecie? Psy aktualnie znajduja sie w Warszawie - Bialoleka.

Marta Konieczny tel. 423-65-43, 0-605-602-722

Przeklejone z listy dyskusyjnej

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...