Jump to content
Dogomania

Szpice w potrzebie!!!


PaYooK

Recommended Posts

Znaleziono mieszańca z huskim !!!

dostałam maila od znajomej, sprawa jest pilna, znaleźli psa (znowu) a ich dog nie toleruje innych psów w domu. To informacje na temat psa:

1 ma około roku

2 jest �trochę� zestresowany � chyba był bity

3 nie może być zamknięty w kojcu, bo wpada w panikę widocznie

miał jakieś przejścia z tym związane

4 tylko na dwór � nie chce wchodzić do domu

5 z zachowania wynikło, że był wyrzucony z samochodu znaleziony

w Arkadii pod Łowiczem

6 bardzo przyjazny, spragniony bliskości �przylepa�

kontakt: [email protected]

proszę prześlijcie tą informację komu sie da...

oto jak wygląda (niesamowicie, prawda? )

4935.jpg

4936.jpg

4937.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A tu chyba mieszaniec z malamutem... :(

Spojrzcie jaki pies trafil do schroniska w Pabianicach. Ma ok. 5-6 lat jest spokojny i zrownowazony. Niestety jak zostal znaleziony byl w zlym stanie. Calkiem wychudzony i totalnie niezadbany..... ekipa schroniskowa ma nadzieje, ze pies szybko dojdzie do siebie! TRafil tam 01.marca....

3083.jpg

Link to comment
Share on other sites

Do oddania 6-o miesieczny rodowodowy pies husky.Nie wiem z jakiej jest hodowli i po jakich rodzicach.Wlasciciele chca go oddac,bo jak to czesto z ta rasa bywa :( nie radza sobie z jego haszcza natura.Piesek jest dla nich zbyt energiczny,a oni jak mowia maja dwojke dzieci.Jesli ktos jest zainteresowany prosze o kontakt na maila [email protected] lub [email protected] lub telefon 696073149

Link to comment
Share on other sites

Przekopiowane z malahuskity :

"Bliska kolezanka mojego Przyjaciela poszukuje domu dla swoich dwóch

piesków - Akita Inu. Musialo sie zadziac cos zlego, bo ona te pieski

szalenczo kocha. MUSI znalezc im nowy dom. Pieski maja po 6 miesiecy, sa po

pierwszej wystawie (oczywiscie rodowodowe) z ocena \"wybitnie obiecujacy\".

Podobno zwlaszcza jeden ma ewidentne uwarunkowania na pieknego wystawowca.

Sama mnie kusi... no ale mam w domu dziewczynke, a zadnego nie chce

pozbawiac pci ;)

Dziewczyna nie chce za nie zadnych pieniedzy. Stawia tylko warunek - dobre

rece. Moze znacie kogos, kto chcialby takiego misia?..

Jujka"

[email protected]

Link to comment
Share on other sites

ŚLICZNE SZCZENIACZKI ZA TOTALNĄ DARMOCHĘ!!!

Na tej "aukcji" możesz stać się szczęśliwym posiadaczem ŚLICZNEGO SZCZENIACZKA i to za zupełną DARMOCHĘ. Psiaczki są mieszańcami HUSKY i PRAWIE OWCZARKA ;),mają miesiąc życia za sobą. Małe są gotowe do odbioru! Jest ich 5 szt.

Super szczeniaczki. Tylko matka nie jest ani prawie Husky ani prawie Owczarek.

A szczeniaczki nie przypominaja Husky.

No i ciekawa ta sprzedaz szczeniat w wieku miesiaca.

Link to comment
Share on other sites

Do oddania 6-o miesieczny rodowodowy pies husky.Nie wiem z jakiej jest hodowli i po jakich rodzicach.Wlasciciele chca go oddac,bo jak to czesto z ta rasa bywa :( nie radza sobie z jego haszcza natura.Piesek jest dla nich zbyt energiczny,a oni jak mowia maja dwojke dzieci.Jesli ktos jest zainteresowany prosze o kontakt na maila [email protected] lub [email protected] lub telefon 696073149

Niestety jak sie okazuje pies nie ma rodowodu,ale za to rodzice maja :( Jest czarno-bialy z brazowymi oczkami.A jego wlasciciele nie nadaja sie na to zeby miec jakiegokolwiek psa moim zdaniem.Wiecej w tej sprawie wie Wera,ktora sie tym interesowala :wink:

Link to comment
Share on other sites

Troszkę stare to ogłoszenie:

Poszukuję psa, który zaginął w październiku w okolicy Olecka. Oto informacje i dane o psie:

- suka rasy Alaskan Malamute, 19 miesięczna;

- długowłosa, umaszczenie wilczaste

- waga około 40 kg

- imię psa "Czangi"

- bardzo łagodna, nie posiada tatuażu.

DZIĘKUJĘ ZA POMOC PRZY ODZYSKANIU PSA.

Karol Lemanski z Olecka, adres internetowy: [email protected]

zleman4.jpg

zleman2.jpg

Link to comment
Share on other sites

otrzymalam dzis taki e-mail

a & malamuty

Witam Państwa.

Nazywam się Piotr Kołodziejski. Pisze do Państwa powodowany olbrzymią troską i nadzieją jednocześnie.

Od jakiegoś pół roku jestem w posiadaniu sześcioletniego Malamuta. Jest to piękny i bardzo oddany pies.

Ale od początku.

Jego właścicele, którzy do zeszłego jeszcze roku mieszkali w Polsce, uzyskali możliwośc emigracji do Anglii... Jako, że są to dobrzty moi przyjaciele zobowiązałem się zająć Top - Gunem. Nasza relacja od pierwszego spotkania nakreślała sie bardzo dobrze więc jako jego przyszły pan nie przewidywałem większych problemów i sie nie pomyliłem.

Plan miał być taki, że w związku z wejściem do Unii, czyli w Maju pies miał jechac do swoich właścicieli do Londynu. Okazało się że przepisy wcale tak całej sytuacji nie ułatwiaja a trudność powiększa fakt, iz to właśnie o Anglie chodzi. Lecz nie to jest problemem. Problemem jest to że pies ten juz teraz ma bardzo slabe warunki do tego aby egzystować tak jak powinien - to znaczy by mieć chociaż możliwośc spędzania czasu na dworzu, mieć odpowiednią ilośc ruchu, odpowiednią opiekę bo jednak wymaga sporo czasu i uwagi aby utrzymac go w odpowiedniej dyscyplinie.

Jako że ja jestem człowiekiem mocno zapracowanym a do tego w lipcu rodzina mi się powiększy - nie będę miał juz w ogóle czasu na opiekę nad psem a i warunków do tego by go trzymać. wiem tez , że nawet gdyby jego wyjazd doszedł do skutku - pies nie będzie tam miał wcale lepszych warunków gdyż jego właściciele tez oboje pracuja i to sporo czasu. W całym tym kociokwiku pies ucierpi najbardziej bo zazwyczaj tak właśnie się dzieje.

Malamuty to psy, które sa piekne i ludzie biora je właśnie głównie z tego powodu nie zdając sobie sprawy, iż nie będą potrafili dac im tego co one potzrebuja najbardziej - WOLNOŚCI...

One uwielbiaja ganiać , polować, uwielbiaja wiatr - łapią go ile moga w chrapy i biegną jakby chciały się mu przeciwstawić.

Top - Gun to najkochańszy psiak jakiego widziałem -uwielbiam go - ma niesamowity charakter, jest wierny, cudownie krnąbrny i przede wszystkim bardzo mądry. Do tego wszystkjiego ma rodowód i jest naprawde wyjątkowo okazałym samcem.

Wiem , że jednym dla niego dobrym miejscem byłaby właśnie hodowla, do której się nadaje, a w której miałby opiekę, odpowiednią ilośc fachowej uwagi, możliwośc wybiegania sie, zabawy z innymi psami.

Pies jest teraz zadbany, dobrze karrmiony, ma ruchu tyle ile jestem mu w stanie maksymalnie dać, ale to niestety za mało. Gdyuby Państwo wyrazili zgodę na zabranie go do swojej hodowli postarałbym sie przekonać właścicieli o pozostawienie go Państwu.

Pisze kierowany tylko i wyłącznie troską o niego.

Jest coraz bardziej nieszczęśliwy zyjąc w małym mieszkaniu - co prawda z ludźmi którzy bardzo gokochają, ale jednak nie mogą patrzeć jak się męczy.

Po za tym tęsknota za przestrzenią wpływa tez na jego zdrowie.

Prosze bardzo o jaką kolwiek odpowiedź - chodzi tu o PSA i jego kochane zycie.

Pozdrawiam. Piotr Kołodziejski.

[email protected]

Link to comment
Share on other sites

Mam informację, że historia podana przez Piotra Kołodziejskiego nie jest pełna.

Nie ma sensu zamieszczać uzupełnienia tu publicznie, niemniej osoby powaznie zainteresowane Top Gunem proszę o skontaktowanie się ze mną. 8) :D

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze trzy godziny temu nie sądziłam, że kiedykolwiek zamieszczę gdziekolwiek ofertę tego rodzaju :( . Jednak stało się.

Właściciele psa z mojej hodowli, ze względu na zmianę w sytuacji rodzinnej muszą /chcą :o / oddać w dobre ręce psa.

Psem tym jest chluba mojej hodowli

Mł.Ch.Pl., Ch.PL., Zw.Klubu 2001 VICTOR Syberyjska Rapsodia.

Psiak jest typowym kanapowco-wystawowcem. Mieszkał do tej pory w bloku i nie jest przyzwyczajony do intensywnego treningu.

wsystkich zainteresowanych proszę o kontakt na adres e-mailowy.

Pies na szczęście ma już nowy, kochający dom :D

Link to comment
Share on other sites

Jest do oddania 3-letnia sunia husky z papierami ! Do oddania, bo naprawdę za darmo ! Czarno-biała, niebieskie oczy. Jest mądra i bardzo energiczna. Właściciele sobie z nią nie radzą, często im ucieka. Sami nie mają czasu na bieganie z nią, a ich dziecko jest na to za małe.

Jutro powinna mieć więcej szczegółów, może zdjęcie.

Jakby co, to piszcie do mnie. Później postaram się podać bezpośredni kontakt.

Już nieaktualne, sunia znalazła dom ! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pisze kobieta z Malahuskity, która swego czasu znalazła temu husky nowy dom.

Pies jak tylko znalazl sie u nich [nowych ludzi - przyp. Manu] zaczal zwiewac przez plot, wiec go wsadzili na lancuch. Jak zrobili mu kojec z podmorowka o wysokosci 210 cm, to pies nawet jednej nocy w nim nie spedzil. Wylazl najprawdopodobniej po siatce jak po drabinie w nocy. Nastepnego dnia sasiad go widzial gnajacego po szosie 10 km od miejsca zamieszkania. Podobno w kierunku Rzeszowa - tam skad pochodzil.

Niestety przepadl jak kamien w wode.

Pies mieszkal w Hrubieszowie - to przygraniczne wschodnie tereny, okolice Chelmu, Zamoscia, Lublina, Stalowej Woli. Niedawno zostal wziety z Rzeszowa, wiec w tamta strone moze sie kierowac.

Pies uciekl z soboty na niedziele czyli z 27 na 28 marca.

Jest czarno-bialy, niebieskooki. Podobno byl dosc wysoki. Wiek 2 lata. Bez rodowodu, wiec bez tatuazu.

Jesli ktos by cos slyszal o takim walesajacym sie psie, to prosze dac znac.

Telefon wlascicieli 084 6971301 (podobno po 16-stej prawie zawsze ktos jest w domu).

Jesli moglibyscie rozeslac te wiadomosc po osobach, ktore moga pomoc bylabym wdzieczna.

Link to comment
Share on other sites

Są do oddania za darmo trzy husky biegające w zaprzęgu. Ale...

1) Info pochodzi z Malahuskity i nie wiadomo na razie nic, nawet, kto je oddaje. Jak się dowiem, to dam znać.

2) Psy są do oddania, ale w komplecie z saniami, wózkiem i akcesoriami, za które już ten pan życzy sobie pewną kwotę. Cenę mogę podać na priv, albo zapraszam do odwiedzenia źródła...

3) Nawet nie wiadomo na razie, czy psy są rodowodowe, nic o nich nie wiadomo...

Link to comment
Share on other sites

3) Nawet nie wiadomo na razie, czy psy są rodowodowe, nic o nich nie wiadomo...

Uzupełnienie z malahuskity :

"Cena ... zł jest za komplet sprzętu. Ten Pan pozbyć się chce wszystkiego razem (psy i sprzęt). Psiaki są po rodowodowych rodzicach. Pan tłumaczył, że wyrobił wszystkie papiery tylko nie odebrał ich ze Związku Kynologicznego (trzeba byłoby się dowiedzieć w Związku czy sprawa jest do odkręcenia)"

"Są to psy i suczki, koloru czarno-białego lub szaro-białego. Psiaki mają 2 lata."

Link to comment
Share on other sites

Alleluja!!!

Stał sę prawie cud.

Dzisiaj o 6,00 pod kościołem w Ząbkach czekał na mnie bezdomy pies husky.Pies ma około 1,5 roku. Widać , że długo błąkał się . Jest on w kolorze szarym , oczy kolor niebieski. Poszukujemy właściciela lub nowego domu. Później wkleję zdjęcie. Pies domaga się głaskania i jest uległy wobec moich psów.

Link to comment
Share on other sites

Dziś mój wet w okolicach Strzeszynka (Poznań) znalazł husiora. Niedawno przywiózł go do mnie, na przechowanie, bo sam nie ma warunków na drugiego psa. Pies jest czarno-srebrno biały, niebieskie oczy (bardzo ładny i zadbany), nie ma tatuażu, wg weta ma od 9 mies do roku....bardzo otwarty i przyjacielski, ale nas olewa:)- zakochał się w Limce i teraz to ona się nim zajmuje :D Jutro może uda mi się zrobić fotkę, tak więc szukamy starych lub nowych włascicieli:)

Link to comment
Share on other sites

Z Malahuskity:

Suczka Husky z dobrej polskiej hodowli i z dobrym pochodzeniem jak na polskie warunki poszukuje nowego domu. Nie znam szczegolow oddania jej. Mysle, ze jest to kwestia niewielkiej ceny lub nawet za darmo. Nie wiem na razie dlaczego poprzedni wlasciciel chce ja oddac. Ale hodowcy od ktorego dostalam te wiadomosc zalezy na pewnych rekach, ktore nie oddadza juz dalej suczki.

Suczka byla 2 razy wystawiana na wystawach. Ma obecnie okolo poltora roku.

(...)

Jesli ktos bylby zainteresowany, to prosze napisac do mnie na priva.

Hania [email protected]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...