Jump to content
Dogomania

pogryzienie na posesji


sachma

Recommended Posts

Środki ostrożności typu tabliczki, zamek są konieczne. U mnie parę lat temu była sytuacja wręcz niewiarygodna. Mało mi suni nie zastrzelili.
Mój TŻ przechodził gdzieś w niedozwolonym miejscu i dziabnęli go policjanci a że nie miał przy sobie dowodu przyjechali z nim do domu. Przed domem zostali poproszeni żeby zaczekali bo na posesji jest groźny pies. Pies był w przedsionku ale panowie nie dostosowali się do prośby i weszli! Dzięki Bogu nic sie nie stało bo 2 sekundy po tym jak pies wystartował wybiegł TŻ i go odwołał. Przecież mogli ją zastrzelić !!! Długo przeżywałam tą sytuację.
Od tamtej pory obowiązkowo opłacamy ubezpiecznie na psy. Nie są to duże koszty a taka sytuacja może się przydażyć wierzcie mi.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

A ja zadzwoniłam na policję z prośbą o wyjaśnienie, jak to w końcu jest, bom się tym odpowiadaniem za intruza pogryzionego ewentualnie na moim prywatnym terenie przez mojego psa stróżującego (którego jeszcze wprawdzie nie mam, ale mam nadzieję będę) zestresowała:nerwy: I pan policjant zapewnił mnie, że jeśli zachowane są wszystkie środki ostrożności wymienione wyżej, to nie ma takiej opcji, żebym poniosła jakąś karę. Zasugerował nawet, że może to w jakiejś gazecie było opisane i że dziennikarze po prostu napisali więcej, niż było. Przyznam, że trochę mnie uspokoił:p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...