Jump to content
Dogomania

Wyniki i zdjęcia z ringu jamników (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Viz

Recommended Posts

  • Replies 633
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Viz']My będziemy się wystawiać i agilitować w Łodzi, więc wreszcie uda mi się Ciebie [B]Gosiu[/B] poznać. :multi:[/quote]

Super Viz :multi:

No coz Flashi - pozostaje nam chyba tylko W-wa :evil_lol: Chyba, ze mnie cos natchnie, ale od jakis 3 miesiecy jestem "obrazona" na wystawy ZKwP i kombinuje, aby gdzies dalej wybyc ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SuperGosia']Super Viz :multi:

No coz Flashi - pozostaje nam chyba tylko W-wa :evil_lol: Chyba, ze mnie cos natchnie, ale od jakis 3 miesiecy jestem "obrazona" na wystawy ZKwP i kombinuje, aby gdzies dalej wybyc ;)[/quote]


No z Warszawa tez nie wiem:) Ale na pewno sie gdzies spotkamy;)

a jamniki miodzio w tej Australii;) :loveu:

Link to comment
Share on other sites

XXIX KWPR 10.III.2007 Jarosław



Grupa - Jamniki
Gruppe - Dachshunde

FCI 148 - Jamnik Długowłosy Króliczy - Kaninchen Dachshund Langhaar

Suki - Hündinnen

Klasa młodzieży

415. AILEEN Happy Krion, czerwone, 01.12.2005, 9211/V/05, PKR.IV-23702Dk (DASTY z Ostrożyskych Jezer-ZUNIGA Piccolo Gitano), hod. Milan Chyba, wł. Monika Wadoń [B][COLOR=Red]V1, Zw.Mł, NJwR, BOB, BOG III[/COLOR][/B]


FCI 148 - Jamnik Długowłosy Miniaturowy - Zwerg Dachshund Langhaar

Suki - Hündinnen

Klasa pośrednia

416. JASMIN Dagnasta, rude z nalotem, 20.06.2005, 9120/V/05, PKR.IV-23649Dm (YABADABADOO Kalokagathia Fai-MINERWA Dagnasta), hod. Honorata Astachow, wł. Monika Wadoń [B][COLOR=Red]V1, CWC, NSwR, BOB, BOG II [/COLOR][/B]


Klasa championów

417. QUOMTESS von Rainerschlossl FCI, czerwone, 29.10.2003, 25214/II/03, PKR.IV-23047 (UPSEN vom Rainerschlossl-ULTRA vom Rainerschlossl), hod. Walter Czibula, wł. Lucyna Pasierbek [B][COLOR=Red]nb[/COLOR][/B]


jamnik długowłosy standardowy

Psy - Rüden

Klasa otwarta

418. MILAN z Grodu Mentola, mahoniowe, 03.03.2005, 1151/XXXV/05, PKR.IV-23608 Ds (RIMINI z Turanskkej obory-AXA z Osiedla Kmity), hod. Mariusz Mitko, wł. Mariusz Mitko [B][COLOR=Red]V1, CWC, NPwR[/COLOR][/B]


Suki - Hündinnen

Klasa pośrednia

419. CARMELA Slodki Urwis, rude, 29.10.2005, 29638/XXII/05, PKR.IV-23716Ds (CARELLI Swiatoldycz-DUMKA z Olszewnicy), hod. Małgorzata Pawluczuk, wł. Agnieszka Bielawska-Januszkiewicz [B][COLOR=Red]V1, CWC, NSwR[/COLOR][/B]


Klasa otwarta

420. GABRIELA SABATINI Teoria Spisku, rude, 30.09.2004, 25072/II/04, PKR.IV-23483 (BEN vom Dorotheental-DAMA KAMELIOWA Mała Amantka), hod. Anna Kozłowska, wł. Anna Kozłowska [B][COLOR=Red]V1, CWC[/COLOR][/B]


Klasa honorowa

421. AXA Z Osiedla Kmity, rude, 15.05.1998, 770/XXXV/98, PKR.IV-19977 (BEAUTIFUL Mała Amantka-AFRA Parta), hod. Ryszard Łyszczarz, wł. Mariusz Mitko [B][COLOR=Red]V2[/COLOR][/B]

422. DAMA KAMELIOWA Mała Amantka, mahoniowe, 13.07.1998, 20375/II/98, PKR.IV-19958 (JASON from Silly's Home-FAJKA z Bałałajki), hod. Lucyna Wiejaczka, wł. Anna Kozłowska [B][COLOR=Red]V1, BOB[/COLOR][/B]



[B]Best of Group IV[/B]



[B]I.[/B] [B]Jamnik krótkowłosy standardowy:
[/B] 427. GOLDADER DUKAT, REE, 01.07.2005, UA.UKU.001776/06 (O-MEN VOM GOLF-GOLDADER AMPLUA MY LITTLE SHARM), hod. K. & N. Tar, wł. K. & N. Tar



[B]II. Jamnik długowłosy miniaturowy:[/B]
416. JASMIN Dagnasta, rude z nalotem, 20.06.2005, 9120/V/05, PKR.IV-23649Dm (YABADABADOO Kalokagathia Fai-MINERWA Dagnasta), hod. Honorata Astachow, wł. Monika Wadoń




[B]III. Jamnik długowłosy króliczy:[/B]
415. AILEEN Happy Krion, czerwone, 01.12.2005, 9211/V/05, PKR.IV-23702Dk (DASTY z Ostrożyskych Jezer-ZUNIGA Piccolo Gitano), hod. Milan Chyba, wł. Monika Wadoń

Link to comment
Share on other sites

Dzien 2.
Jamnik Ks.
GOLDADER BARECCO - CAC, NPwR, CACIB
BIJOU BASTA - CAC, NSwR, CACIB
FANTAZJA BASTA - CAC

JAMNIK Km
LISEGO NOSA PARTIOT - CAC, NPwR, CACIB, BOB
MAGIC RAINBOW LA LIBRETE - CAC, NSwR, CACIB

JAMNIK Kk
STAER'S AMBASSADOR TSERTUS - CAC, NPwR, CACIB, BOB
TSERTUS IDEA FIX - CAC, NSwR, CACIB, BOB

Nie skonczylismy championatu... tym razem :diabloti:

Zdjecia za chwile ;)

Link to comment
Share on other sites

BIJOU BASTA
[IMG]http://images.littlefriends.multiply.com/image/9/photos/22/500x500/64/Vilno%202007%20091.jpg?et=ZeBZ4tFvyYgapXErdypB%2Cg[/IMG]

BIJOU i BARECCO
[IMG]http://images.littlefriends.multiply.com/image/8/photos/22/500x500/65/Vilno%202007%20093.jpg?et=Ykd13Yv5h4CTrDKfCPK4lA[/IMG]

LISEGO NOSA PATRIOT
[IMG]http://images.littlefriends.multiply.com/image/7/photos/22/500x500/74/Vilno%202007%20116.jpg?et=SXbFVurWrbPcv6EVj5nLsw[/IMG]

NUMBER ONE LA LIBRETE
[IMG]http://images.littlefriends.multiply.com/image/6/photos/22/500x500/77/Vilno%202007%20122.jpg?et=OQKMj8y1j%2BgkkKWqF6eTMg[/IMG]

PATRIOT i LA LIBRETTE
[IMG]http://images.littlefriends.multiply.com/image/6/photos/22/500x500/78/Vilno%202007%20123.jpg?et=h2OiMDDASbSrsQV1nQ1xFg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']SuperGosia a masz wyniki szczoteczek? I jak tam na BOG?[/quote]

Flashi - to pytania do Agnieszki, bo ja mialam ze soba 2 psy i pierwszego dniami sie nakladaly, a drugiego byly na innych halach :evil_lol: Szczotek niestety nie mam, ale wiem ze Magic byl sam w klasie 1-go dnia, wiec CAC ma na pewno ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SuperGosia']Flashi - to pytania do Agnieszki, bo ja mialam ze soba 2 psy i pierwszego dniami sie nakladaly, a drugiego byly na innych halach :evil_lol: Szczotek niestety nie mam, ale wiem ze Magic byl sam w klasie 1-go dnia, wiec CAC ma na pewno ;)[/quote]


bede sie z Aga i Ina widziec w piatek bo spimy razem w hotelu;)
A co z Bisami nie zostalyscie z Ala?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']bede sie z Aga i Ina widziec w piatek bo spimy razem w hotelu;)
A co z Bisami nie zostalyscie z Ala?[/quote]

Nie - bo nie mialysmy z czym :evil_lol: Pierwszego dnia bylysmy po nocy jazdy, wiec zmeczenie zrobilo swoje, a drugiego... ;) sie nie chcialo. Zajrzyj na Shih Tzu, powklejalam fotki z wczoraj i wyniki z obydwu dni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nerul']SuperGosiu weszłąm na strone internetową i... zakochalam sie w twoim jamniu :loveu: Wytarmos kolesia i widze ze wystawiasz xD? Jak to jest :D (ja tak zawsze wypytuje :P)[/quote]

Koles jest tarmoszony, gnieciony i miziany notorycznie :D Straszny z niego pieszczoch.

Wystawy to dla mnie hobby, impreza towarzyska, fajny sposob na spedzenie czasu. Psy lubia wystawy - jak sie powie "wystawa" to sie szykuja do wyjscia, nawet sam widok ringowki cieszy :) Co do ocen wystawowych - raz sie przegrywa, raz wygrywa - jak wszedzie. Na poczatku czlowiek sie troche przejmuje, a potem stwierdza, ze bedzie nastepna wystawa :) Teraz Krus odpadl w przedbiegach, a rok wczesniej wygral ze Zw. Rasy. Nastepnym razem - moze byc zupelnie inaczej - sedziom podobaja sie rozne typy psow.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SuperGosia']STAER'S AMBASSADOR TSERTUS
[IMG]http://images.littlefriends.multiply.com/image/3/photos/22/500x500/85/Vilno%202007%20139.jpg?et=Ej65d1F6mRRo2m5nwp0BWA[/IMG][/quote]No ten typ,jest wyjątkowy:razz: A normalnych jamników tam nie było?:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...