Jump to content
Dogomania

Wyniki i zdjęcia z ringu jamników (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Viz

Recommended Posts

Hehee,w końcu porządne staweczki:evil_lol: ED w szczeniakach ma 2 konkurentów,CARELLI w championach 11-tu(w tym AJAX i BENSON z mojej hodowli i SANTORINI-brat Carellego),w sukach młodzieżowych 13(cztery z moim przydomkiem+ADŻANTA z Kasztanowej Chatki),w championkach 10,czyli Arielka ma 9 konkurentek!To cała moja wiedza:evil_lol: Chyba mnie zeżre ciekawość,a adrenalinka zaczyna się podnosić;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 633
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Gonia']Hehee,w końcu porządne staweczki:evil_lol: ED w szczeniakach ma 2 konkurentów,CARELLI w championach 11-tu(w tym AJAX i BENSON z mojej hodowli i SANTORINI-brat Carellego),w sukach młodzieżowych 13(cztery z moim przydomkiem+ADŻANTA z Kasztanowej Chatki),w championkach 10,czyli Arielka ma 9 konkurentek!To cała moja wiedza:evil_lol: Chyba mnie zeżre ciekawość,a adrenalinka zaczyna się podnosić;)[/quote]


Gonia ja naprawdę współczuję:evil_lol: ,przecież bedziesz kłebkiem nerwów:evil_lol:
naprawdę będę musiała zadbać o kropelki:lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Hehee,Amisiu,ja lubić kropelki bez względu na nerwy:evil_lol: Oki,bedę strasznie skołtunionym kłębkiem(więcej kropelek,ku zdrowotności dostanę)!:loveu: Jak tylko wystawię swoje rudzielce,to poddam się dobrowolnej kuracji:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

A moje siedzą pod stołem bo rodzice kolacje jedzą :diabloti: Trampuś wczoraj po cichutku zjadł pół surowego kurczaka, który na dodatek był zamrożony bo na balkonie leżał, a u nas -2 :diabloti: Nie ma to jak "kochane" jamniczki :evil_lol:

Długowłochale obsztorcuje na wszystkie strony, więc Twoje maleństwa na pewno się trafią na fotkach :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Przygotowania do WYSTAWY w pelnej parze:evil_lol: ,
Dziś wizyta w salonie piękności YORK-STUDIO na ul.Mieszka I
i SASANKA -modelka dostała kreację na Poznań:multi:
ZINKA niestety nie bo nie lubi odzieży i nie życzyla sobie:evil_lol:
[IMG]http://img67.imageshack.us/img67/7002/potwierdzeniewplat027zf2.jpg[/IMG]
[IMG]http://img508.imageshack.us/img508/7053/potwierdzeniewplat032yw8.jpg[/IMG]

[IMG]http://img507.imageshack.us/img507/2376/potwierdzeniewplat030hf5.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Myśle Nesuniaaa że nas nawiedzisz i obfotografujesz moja piekna modelkę:lol: Ring 9 a modelka w szczeniaczkach startuje:lol: .A zaskoczona bylam swoboda i wdziękiem noszenia kreacji:lol: .ZINKA w sukni poruszala sie jak paralityk,a SASANKA jakby urodziła się w niej:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMIŚKA']Przygotowania do WYSTAWY w pelnej parze:evil_lol: ,
Dziś wizyta w salonie piękności YORK-STUDIO na ul.Mieszka I

Co się robi długowłosym jamnikom w salonie piękności? :crazyeye: Bo może ja też się powinnam ze swoją sunią wybrać? Zamierzałam zabrać ją taką, jak ją natura stworzyła, ale teraz widzę, że bedziemy mocno odstawać! ;)

Link to comment
Share on other sites

W salonie piękności przede wszystkim pazurki i wlosy wokoło pazurków przycięte:lol: -ja mam ZINKĘ panikarę i SASANKA też zaczyna panikować jak biore sie za pazurki:lol: także wole jechać do ANI która robi to szybciutko i doskonale:lol:

Kąpanie i jakieś odżywki i jeszcze raz przed wystawą:lol: i coś aby włos dobrze leżał.

Bejka przedstaw swoją sunię ,jak sie nazywa i z jakiej hodowli??Ile ma latek??

Link to comment
Share on other sites

Bejka przedstaw swoją sunię ,jak sie nazywa i z jakiej hodowli??Ile ma latek??[/quote]

To króliczka, młodziutka młodzieżówka, Aluzja Ani Mru Mru. :lol:
Amiśka, z tego, co się zorientowałam, to chyba będziemy w Poznaniu na jednym ringu? ;) Kojarzę zdjęcia z agility i jestem wielką fanką znanych tu "latających uszu". :klacz:
Dzięki za wyjaśnienia. Moja daje sobie obcinać pazurki, choć to cały rytuał. Jeden pazur - jedna nagroda, z wymownym wyrazem oczu: "Szybko obcinaj i szybko dawaj". A włoski? No no no, to ja tę małą, widać, zaniedbuję! Chyba powinnam podarować jej odrobinę luksusu...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...