Jump to content
Dogomania

Wyniki i zdjęcia z ringu jamników (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Viz

Recommended Posts

  • Replies 633
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Wow no to nieźle się zapowiadają stawki :)
Nas niestety nie będzie. Jeśli się uda to w sobotę, ale to też stoji pod znakiem zapytania. ;)
No, ale oczywiście życzę powodzenia jamnisiom naszym! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Jade na 99% pociągiem:) Stwierdziłam że nie opłaca mi się ze znajomymi jechać bo najpierw musiałabym do słupska dojechać i dopiero później do Poznania:) Zaoszczędziłabym 10 zł a było by z tym więcej zamieszania niż to warte:)
Już tak wstepnie rozmawiałam z Anią. Planujemy wyjechać wieczorem w środe. Coś po 18 jest pociąg i o 22.30jest on w Poznaniu. Bilet ulgowy kosztuje 30 zł + 4zł pies.. Druga wersja jest jeszcze że wyjeżdżamy w czwartek ok 5 jest pociąg i przed 10 jesteśmy w Poznaniu.. No ale to jeszcze się wszystko dogada:)
Wystawiasz Lupusia?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nesuniaaa']Jakie jamniczki będą w Poznaniu:)? Szczególnie mnie długowłose interesują:)[/quote]

W sumie będą 944 jamniki! Szczegółowe informacje są na stronie Klubu Jamnika [url]http://www.klubjamnika.zkwp.pl/jamnik/[/url]

Link to comment
Share on other sites

Ahh nie wierzę! Niemal 1000 jamniczków w jednym miejscu? :loveu:

Tego nie można przegapić!

Obiecałam sobie, że nie odpuszczę sobie i Lupowi światówki no i będę miała okazję, bo w 2008 roku światówka będzie w Stockholmie. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viz']Ahh nie wierzę! Niemal 1000 jamniczków w jednym miejscu? :loveu:

Tego nie można przegapić!

Ciekawe, na ilu ringach będą :lol: Chyba wypadałoby przy każdym kogoś z kamerą postawić, żeby potem to zobaczyć...

Link to comment
Share on other sites

Ojj tak tak:D Ja niestety moich jamników wziąśc nie moge bo pies mojej kuzynki by je na sniadanko schrupał;(
Viz widzimy się jutro:D W końcu zobacze Lupusia:) Nie przestarszcie się jak mnie zobaczycie bo zaraz na impreze ide więc jutro moge tak sobie wygladac:P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...