Jump to content
Dogomania

Głuchota po operacji z powodu krwiaka na małżowinie ucha


Jenka

Recommended Posts

Witam ! Mój pies, 14-letni kundelek, ogłuchł po operacji z powodu krwiaka małżowiny usznej. Operacja odbyła się w znieczuleniu ogólnym, wykonano niezbyt dużo nacięcie u podstawy małżowiny. Operowano tylko jedno ucho. Przed operacja, nawet gdy krwiak był, słyszał normalnie, reagował nawet na ciche dźwięki.

Czy ktoś ma może pomysł dlaczego mój pies przestał z dnia na dzień (związek z operacją jest oczywisty moim zdaniem) reagować na słowa : spacerek, ciasteczko itd, nie szczeka gdy ktoś idzie po schodach, choć wcześniej zawsze to robił ? :placz:

Wybieramy się do tego weterynarza, który przeprowadził operację, ale to jeszcze 2 dni, a ja się niepokoję bardzo..... Będę wdzięczna za jakieś sensowne pomysły.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...

Dzień dobry, 

wiem, że to stary post i piesek musiałby mieć bardzo dużo szczęścia, aby nadal być z Tobą, ale chciałam zapytać czy udało się poprawić stan pieska?

Niestety mam nieco podobną sytuację - mój starszy piesek stracił słuch po operacji pod narkozą (zabieg stomatologiczny) i staram się znaleźć pomoc, a weterynarze niestety nie wiedzą, co się mogło stać. 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...