Jump to content
Dogomania

Osoby chetne do czasowej opieki nad yorkiem oraz osoby szukające opieki!!!


aska_1501

Recommended Posts

Julitko nie straszmy Gwiazdeczki, jeśli jest młody-a psinka to się jeszcze zdąży nauczyć tego, czego oczekuje od niej Gwiazdeczka.Napewno jakieś nawyki od poprzedniego właściciela pozostaną moja np .ma 2 głupie moim zdaniem nawyki.Jeśli tylko naszykuje jakieś ciuchy do prania na ziemie to od razu na nie się kładzie i układa się do snu.Tak podobno też tam robiła.A drugi to mnie zastanawia bo wychodze z kabiny to juz czeka by nogi z wody wylizywać:crazyeye: Mam na nią sposób albo nie wchodzi do łazienki gdy ja biore prysznic albo zanim wychodze z kabiny obcieram nogi ręcznikiem.:p Napewno wszystko dobrze się ułoży Gwiazdeczko:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja wiem czy to glupie nawyki!!!
Moje psy gdy tylko poloze jakies moje ubrania na podlodze mometalnie sie nanie kladą,gdy wychodze z domu ,to najstarsza suczka lezy na moich papciach i czeka!!!
A co do wody:lol: to nieraz wlazily mi do kabiny i lizaly po lydkach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']Mam na nią sposób albo nie wchodzi do łazienki gdy ja biore prysznic albo zanim wychodze z kabiny obcieram nogi ręcznikiem.:p Napewno wszystko dobrze się ułoży Gwiazdeczko:lol:[/quote]

co w tym głupiego?
przez skore wydalamy sol i inne składniki mineralne, pies to czuje, wiec lize
tak samo jak gdy człowiek sie spoci
a poza tym kazdy nowy zapach psa interesuje

nie estrasze Gwiazdeczki, tylko dyskutuje
pies to odpowiedzialnosc

Link to comment
Share on other sites

Julita dla mnie to jest dziwne gdyż większy pies mnie nie liże po nogach dlatego u niej wydaje mi się to dziwne każdy ma swoje zdanie na to i chyba moge je wypowiedzieć tutaj czy nie ?
A co do straszenia Gawiazdeczki to napisałam to w formie żartobliwej a czasem zdarzaja się sytuacje losowe więc gdyby Gwiazdeczka pewno wiedziała to by możliwe że psa nie kupowała.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gwiazdeczka*'][B]Witam ja po swiętach pojade jeszcze do Gdyni do urzedu celnego z papierami pufika i dowiem sie czy by go wypuścili z polski i wpuścili legalnie do norwegii!bo paszport miał jak go kupiłam [/B][/quote]

jak nie znajdziesz opieki to nie zostawiaj go w hotelu mogę się nim zaopikować mam dwie dziewczyny myślę że sie dogadają ze szceniakiem jedna to foksa druga grzywacz i bardzo lubi zabawy

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

[quote name='Sandrunia 29'][B][COLOR=blue]Balabym sie zostawic moje dwa,kochane skarby w jakims hotelu.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff]Czy bylaby mozliwosc w przyszlosci zaopiekowac sie moim malenstwami na dzien lub dwa?[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff]Ile kosztowalaby mnie ta przyjemnosc?:p [/COLOR][/B][/quote]

Ja by mogła się zaopiekować a w zamian może Ty byś zaopiekowała się kiedyś moją Roską:multi:

Link to comment
Share on other sites

Jakby ktoś ze Szczecina potrzebował opieki nad pieskiem Yorkiem, to chętnie się zajmę :) Tylko musi być piesek bądź wysterylizowana suczka, bo mój urwis niedługo zacznie dojrzewac, a nie mam takiego doświadczenia żeby pilnowac suczki z cieczką i psa jednoczesnie :)

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem z Gdańska- dokładnie z Pruszcza Gdańskiego...ale to prawie to samo;). Jestem myślę poważną- dorosłą osobą co a nuż dla kogoś będzie ważne w tym momencie.Mam pudlelka Taffika- cud miód i orzeszki, młodego psiaka ale marzy mi się też w przyszłości york. Dlatego przenajchętniej zupełnie bezinteresownie, bezrewanżowo zaopiekuję się czyimś yorkiem z troską i jak swoim własnym psiakiem nawet na miesiąc i będę miała oczy dookoła głowy żeby waszemu psiakowi włos z cudnego ciałka nie spadł. Zaznaczam, że moje cudo jest chłopcem i jeśli przyjdzie opiekować mi się yoreczką w okresie cieczki to nie ręczę,że dam radę ostudzić budzące się ojcowskie zapędy mojego pudliszona:lol:.
Kasia kom 508-273-742, [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

Ja mieszkam w Gdyni i mam Yorka półkrwi;) Poprostu mój GROM jest nieco większy od przeciętnego Yorka. Na pewno mama jest Yorkiem a tatuś chyba nie koniecznie:) Chętnie zaopiekuję się pieskiem Yorkiem na czas wyjazdu i na pewno nie będzie narzekał na brak towarzystwa, bo mój GROMUŚ ze wszystkimi pieskami ( nawet Pit Bullami co omało nie przypłacił pogryzieniem ostatnio) chce się bawic:multi: Jakby co to [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub gg 419080!

Link to comment
Share on other sites

Jestem z Płocka i takze chętnie sie zaopiekuje psiaczkami jesli by zaszła taka potrzeba.Mieszkam w domku z duzym ogrodem wiec jest miejsce do biegania a do towarzystwa jest moja Sandra która bardzo lubi sie bawic z innymi pieskami nie koniecznie w swojej rasie.Moje GG 2874419 lub PW...

Pozdrowienia Ania

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mieszkam w Świebodzicach na Dolnym Śląsku.
... [SIZE=3][COLOR=blue]może się przydam do czegoś, chętnie pomogę[/COLOR][/SIZE].
Moja sunia [ma w kłębie 22 cm] lubi przebywać w towarzystwie innych
małych i średnich psów, a na spacerach to już ogólne szaleństwo jest.
;) a ja mam potem sporo pracy przy rozczesywaniu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A ja tez sie dolaczam jesli ktos chcialby wyjechac i nie mial gdzie zostawic psiaczka to chetnie go przygarne:) Jestem z Krakowa i mam prawie 1.5 roczna psinke ktora uwielbia inne psy takze mysle ze nie byloby problemu z dogadaniem sie takze jesli ktos bylby w potrzebie to smialo pisac:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daria1']Ja by mogła się zaopiekować a w zamian może Ty byś zaopiekowała się kiedyś moją Roską:multi:[/quote]


[B][COLOR=green]Jasne ze TAK!Tylko ze Ja mam dwa yoreczki Lulu 2 latka i Sisi 5 m-cy:cool3: Takze dwie dziewuchy bylyby do pilnowania.Tez masz yoreczke?Napisz cos wiecej o sobie i o psiaku:lol: [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Sandrunia ja mam prawie dwuletnią yoreczkę o imieniu Rosa.Jest bardzo spokojna uwielbia sie tulić i spacerować.Mieszkam w Obornikach Wlkp. to jest 30 km od Poznania.Jeśli tylko będzie pasował mi termin nie ma problemu-zajmę się Twoimi pannicami:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...