Jump to content
Dogomania

Staruszka Ruda za TM... ale Pojawił się Maksymilian. Co z niego wyrosnie?!


brazowa1

Recommended Posts

  • Replies 5.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Brązowa, zdjęcia, jakkolwiek urocze, to trochę za mało.
Napisz o suczce coś więcej, orietacyjny wiek, charakter, stosunek do dzieci (jeśli znasz takowy), od kiedy w schronisku.
Z dużą sympatią śledzę twoje poczynania na dogo, ale będziesz bardziej skuteczna, jeśli troszkę bardziej się "rozpiszesz". Jakies szczegolnie rzewne teksty to być nie muszą ;) , ale informacji, choćby tych podstawowych powinno być więcej.
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

To nie staruszka, to psinka w odcieniu złota... Wierzę, że jeszcze wiele dobrego przed nią. Takie klejnociki nie trafiają się często, one z wiekiem nabierają wartości i trudno już bez nich sie obejść. Ta mała ma piękny pyszczek :-(
Wędruj na górę złotowłosa i złotooka przytulanko.

Link to comment
Share on other sites

Jest zdecydowanie starym psem,ale bardzo zwawym i zywo reaguje na otaczajacy swiat.Troche wredna,jak to czesto bywa u starszych suczek przebywajacych w schronisku.Musi jakos walczyc o swoje...

na pewno w domu,pod troskliwa opieka,w cieple,z dobrym jedzeniem pokazalaby jaka jest przytulanka...

Link to comment
Share on other sites

A ciotuchna [B]brązowa1[/B] tu nie zagląda :shake: , my mało o Rudolfinie wiemy... A tak chciałybysmy znaleźć jej kochajacy domek!!! Ciotuchno jakaś z telefonem, gdzie jesteś???? :placz: :placz: :placz: Kto coś wie o Rudolfinie Wspaniałej????

Link to comment
Share on other sites

Nie rozumiem!!! Ktos wystawił psinę i teraz nawet do niej nie zajrzy :shake: :shake: :shake: Dlaczego? Starsze psy też znajdują opiekunów.
[SIZE=4][COLOR=darkgreen][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=darkgreen]Opuszczona Rudolfina bardzo, bardzo prosi o powrót i zainteresowanie cioteczki!!!![/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Akucho droga!

a zrozumiesz,ze ktos nie ma internetu w domu,pracuje,ma duzo zajec z psem i musi biegac do kafejki?

Jasne,ze na allegro mozna ruda wystawic. Zaraz wysylam na priv nr kontaktowy.

malo wiecie o Rudej...ale jej los jest losem kilkuset starych psow porzuconych w schroniskach.Co moge dodac?wszystko wydaje mi sie juz oklepane...

Jest stara,bardzo ladna,potrafi sie "usmiechac",ma piekna siersc.Ma ogromna wole zycia,nie chwycila zadnego powaznego chorobska w schronisku (katarku juz nie ma),radzi sobie dobrze wsrod psow.Troche zlosliwa,ale to wyplywa z checi zapewnienia sobie spokoju. Powod do pokazania zabkow, stary pies,ktory wyladowal w takich warunkach,zawsze ma.Nie jest strachliwa,chetnie podchodzi do ludzi.

nikt jej nigdy nie szukal.

Link to comment
Share on other sites

[B]brązowa 1 -[/B] nie złość się na mnie.:placz: :placz: :placz: Moje uwagi, to taki "krzyk rozpaczy". Pies chwycił mnie za serducho i nie moge przestać o nim myśleć. Chciałabym , aby znalazła dom, tyle starszych psów schroniskowych juz go ma.
Przepraszam :oops:, rozumiem powody Twojej nieobecności i już nie będę "mędrkować" ;)

[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]Złotooka i złotowłosa Rudolfina z Gdyni szuka domu!!![/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

ja sie nie zloszcze Akucho :loveu:


Ale powiem Ci,ze czasami rece mi opadaja,gdy patrze na te ilosc starych psow w schroniskach.Ruda to jedna z 30 starych psow ze schroniska w Gdyni.W Sopocie bedzie ich drugie tyle.Wiekszosc z nich miala domy przez cale zycie.Niektore przywiazane do bramki i porzucone.Ostatnio przyszla suka w typie PON,stara,koszmarnie chuda i zaniedbana.To taki dobry pies,posluszna,pieknie chodzi na smyczy,czysta.Byla przywiazana do bramy schroniska.Komu ona mogla przeszkadzac???

Link to comment
Share on other sites

Smutne to co napisałaś, bardzo :-( Komu przeszkadzał taki pies? pewnie właściciel zmarł, a jego dzieci nie chciały starego psa... Podziękowano mu za "słuzbę" i tyle. Znam to z własnego podwórka, znam ludzi, dla których pies to niepotrzebny przedmiot. Wstydzę sie tego, że ich znam...

[B]Rudolfina szuka domu, na przekór całemu złu tego ludzkiego ("cywilizowanego") świata!!! :multi: :multi: :multi: [/B]

Link to comment
Share on other sites

Rudolfina prezentuje sie od dzisiaj na allegro:
[URL="http://www.allegro.pl/item101809908_suczka_staruszka_rudolfina_szuka_cieplego_kaci.html"]http://www.allegro.pl/item101809908_suczka_staruszka_rudolfina_szuka_cieplego_kaci.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Aj, aj, aj - niech się święci 2 Maj!!!!! [B]Witokret :loveu: :loveu: :multi: :multi: :loveu: :loveu: [/B]
[COLOR=darkorange][B]Dziękujemy!!![/B][/COLOR]
[COLOR=#ff0000][/COLOR]
[COLOR=#ff0000][COLOR=black]Niech sie zdarzy cud i nasza[/COLOR] [/COLOR][COLOR=black]Rudolfina Wspaniała przypadnie jakiemuś ludziowi do dobrego serca[B] :lol:[/B] [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ona juz raz miala uratowane zycie,byla zapomniana gdzies w boksie,schowala sie i malo kto wiedzial,ze jest na swiecie.Zostala wyciagnieta przez opiekunke,odchuchana,znalazla dla niej duzy piekny boks,gdzie jest z malymi suczkami.Tylko to ciagle nie jest dom,to schronisko!!!

Link to comment
Share on other sites

Wlasnie dostalam maila w sprawie Rudolfiny, pani jest z Gdyni :)
Pytania sa nastepujace:
Czy psinka ma jakies choroby, które wymagaja leczenia farmakologicznego? jesli tak to jaki jest to koszt miesięczny?
Jak zniesie zmianę otoczenia? Jak znosi chwilową samotność w domku? Czy jeśli nie ma mnie w domu 4-5 godzin będzie to dla Niej duży stres? bedę wdzięczna za odpowiedź,dodam, że jestem z Gdyni.pozdrawiam

Brazowa, co Ty na to?????????

Link to comment
Share on other sites

nie ma dobrych wiesci...:shake:

Byla starsza pani,wziela ja ze schronu.Po paru godzinach Ruda wrocila,po wizycie u weta.Ma podobno grzyba (kurde,taki grzyb na uchu leczy sie blyskawicznie!) i guza.Powiedziala,ze nie stac ja na operacje...

Tylko,ze w schronie tez pewnie nikt jej nie bedzie operowal i bedzie z nim zyla.

Smutne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...