Jump to content
Dogomania

choroba Meniera u psów czy padaczka ?


timmy

Recommended Posts

[quote name='M@d']Mimo spotykanej tu krytyki sugeruję spróbować następnym razem zrobić film w pokoju o lepszym oświetleniu.
Film jest tu: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=82q_FUQvGZI[/URL]
[B]NIE stawiam diagnoz, ale namawiam do nieustawaniu w konsultacjach z wetami[/B] i niepoprzestawaniu na jednej diagnozie...
Masz 2 moje filmy do porównania:...[/QUOTE]

Prawda. Na kilku wątkach spotkałam się juz z tym, że są osoby, które krytykują takie wypowiedzi. "Takie" to znaczy takie jak [EMAIL="M@da"]M@da[/EMAIL], moje...

Ale prawdą jest też, że [EMAIL="M@D"]M@D[/EMAIL] [B]nigdy, [/B]powtarzam jeszcze raz: [B]nigdy [/B]nie sugerował zaprzestania konsultacji u lekarzy czy też nie wypowiadał się autorytarnie na temat przypadłości żadnego z psów. Wręcz przeciwnie - zawsze namawiał do konsultacji.
Mi osobiście wszelkie opisy, filmy i sugestie [EMAIL="M@da"]M@da[/EMAIL] pomogły - dzięki temu po kilku latach od nowa rozpoczęłam wizyty u wetów, badania i szukanie właściwej diagnozy.
Opłaciło się. Dzieki temu, wiem, że mojemu psu nie musze juz podawac Luminalu, owszem, 8 lat był podawany, ale lepiej późno niz wcale.

[EMAIL="M@d"]M@d[/EMAIL], mam nadzieję, że Twój psiak wyjdzie z tego cało... (czy chodzi o Lumpa? )

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Jambi za dobre słowo.
Co do Twojego pytania, to tak, chodzi o Lumpa.
Wczoraj miał już zdjęcie szwów i czuje się dobrze.
Mamy nadzieję, ze obrzydlistwo zostało wycięte tym razem całe i chłopak pożyje z nami jeszcze wiele lat ...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

wiesz co ja już dawno czytałam o twoim psie i podsuwałam taką możliwość wetowi że to choroba Maniera ,ale on uparcie mi wmawia że to padaczka;/ ataki się nie powtarzają od ostatniego razu. Nie chce leczyć jej Luminalem ponieważ wiem jakie są skutki uboczne. będę musiała zaś iść do innego weta.
pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...