Jump to content
Dogomania

Skarpeta im.Talcott pomaga psom-staruszkom. Ku pamięci Jolanty08 i Talcott - szlachetnych miłośniczek zwierząt.


Monika z Katowic

Recommended Posts

witam kochane ja z prośbą o pomoc dla a 8-letniej spanielki  Beti u mari23 ze względu na dramatyczne losy Jej byłego właściciela; Jej stan był bardzo zły pilnie potrzebowała pomocy, guzy wyczuwalne były nawet dla mari23, brzuch czarny - estrogenowy, jak to określiła wetka. Zabieg trwał 2 godziny, źle biedula zniosła zabieg, ale trudno się dziwić, oprócz sterylki miała usuniętą listwę mleczną ( liczne twarde guzki i czarna  estrogenowa skóra), cały brzuch ma w szwach. Sunia kochana bardzo, ale słaba dzisiaj, ma też mieć zrobione badania krwi, bo dziąsła ma bardzo blade.

bardzo proszę o dotację w kwocie 200 zł

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.02.2018 o 15:00, asiuniab napisał:

witam kochane ja z prośbą o pomoc dla a 8-letniej spanielki  Beti u mari23 ze względu na dramatyczne losy Jej byłego właściciela; Jej stan był bardzo zły pilnie potrzebowała pomocy, guzy wyczuwalne były nawet dla mari23, brzuch czarny - estrogenowy, jak to określiła wetka. Zabieg trwał 2 godziny, źle biedula zniosła zabieg, ale trudno się dziwić, oprócz sterylki miała usuniętą listwę mleczną ( liczne twarde guzki i czarna  estrogenowa skóra), cały brzuch ma w szwach. Sunia kochana bardzo, ale słaba dzisiaj, ma też mieć zrobione badania krwi, bo dziąsła ma bardzo blade.

bardzo proszę o dotację w kwocie 200 zł

 

Oczywiście - jestem za! Koniecznie trzeba pomóc Beti - najlepiej w kwocie 200 złotych.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Nie wiem jaki jest stan konta Skarpety, ale jeśli jest taka możliwość, to proszę o ponowne wsparcie dla Kamyka, nastoletniego psiaka z tego wątku:

30127735_2089475027759519_460680648890253312_n.jpg.fc6cacd44bdd91f939d69eef42a54fb4.jpg

Proszę o 120 zł wsparcia na szczepienie, obrożę oraz odrobaczenie:

29790220_176425659835105_64.jpg.6653709ce9d0a5494e82832aa884cad4.jpg

Kamyk otrzymał wsparcie od Skarpety im. Talcott w kwocie 200 zł w listopadzie 2017.

 
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, Monika z Katowic napisał:

Jestem za udzielenie wsparcia Kamykowi w kwocie 150 złotych.

Pomoc uważam za konieczną i zasadną, ponieważ to 14-letni bezdomny psiak w wielkiej potrzebie.

Jestem tego samego zdania co Monika. Popieram prośbę

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.05.2018 o 13:29, Monika z Katowic napisał:

Jestem za udzielenie wsparcia Kamykowi w kwocie 150 złotych.

Pomoc uważam za konieczną i zasadną, ponieważ to 14-letni bezdomny psiak w wielkiej potrzebie.

 

Dnia 12.05.2018 o 14:07, Jolanta08 napisał:

Jestem tego samego zdania co Monika. Popieram prośbę

bardzo dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...