Jump to content
Dogomania

Skarpeta im.Talcott pomaga psom-staruszkom. Ku pamięci Jolanty08 i Talcott - szlachetnych miłośniczek zwierząt.


Monika z Katowic

Recommended Posts

witam staruszkowe ciocie, i proszę o wsparcie dla staruszki ze stada tymczasowiczów tamb:

Titka - przywieziona z wyjazdu zawodowego z Orońska razem z 2 szczeniakami. Była bezdomnym psem w jamie w ziemi. Dla szczeniaków udało się znaleźć domy, Titka została na stałe bo była bardzo trudna i przez to nieadopcyjna. Pierwsze 9 miesięcy miała lęk separacyjny i demolowała, załatwiała się na łóżko, ma uraz do starszych mężczyzn i rzuca się na nich bez ostrzeżenia. Aktualnie jest u mnie 11 lat, jest psim ideałem, kocha inne zwierzęta, zwłaszcza koty. Został uraz do starszych mężczyzn. Kiedyś miała wątek ale nie chce go odnawiać.

Tika bardzo dyszała, ze względu na to oraz wiek miała przeprowadzone niezbędne badania, zostały wdrożone leki, sytuacja opanowana, jednak pociągnęło to za sobą spore koszty, bardzo proszę o wsparcie w kwocie 150 zł za nakłady na leczenie;

coś mi się tu miesza, wcale nie chciałam siebie cytować:(

 

a podziękować za przyznanie Tince pomocy, dziękuję!!

Link to comment
Share on other sites

W oczekiwaniu na szczegółowe rozliczenie wpłat i wypłat zrobiłam: 

WYKAZ pomocy finansowej (od strony nr 154) przyznanej przez Skarpetę im. Talcott w roku 2017:

200 złotych dla chorych szczeniaczków Ptysia [*] i Gucia.

200 złotych dla Dusi

150 złotych dla Frania

200 złotych dla staruszka Onka

200 złotych dla starszej suni

150 zlotych dla Yody

150 złotych dla Appoloniusza

200 złotych dla dla Julci

150 złotych na pokrycie faktury za Pankracego [*]

150 zlotych dla Kajtka

150 złotych dla Titki (jeszcze nie wypłacone)

Link to comment
Share on other sites

Moniko odwaliłaś kawał dobrej roboty. Przejrzałam jeszcze rok 2016 ,ostatni wpis o udzielonej pomocy dotyczył Mikiego 150 zł 20.10.2016 a do końca roku pomoc została przyznana ( od str. 152 ) :

Tymek 150 zł

Ibis 200 zł

Filon 200 zł

Agatka 150 zł

Tyczka 150 zł

ale proszę jeszcze o sprawdzenie czy się gdzieś nie pomyliłam.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.07.2017 o 11:55, Monika z Katowic napisał:

Jestem za  pomocą dla Lisia w wysokości 150 złotych.

 

 

Dnia 29.07.2017 o 16:07, Jolanta08 napisał:

Tak jak Monika popieram prośbę

Dziękuje kochane :) Nie pamiętam jjuż jak wyglądają formalnośc - czy zgoda 2 osób wystarczy?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, asikowska napisał:

jestem za pomocą dla Pirata,proszę o dane do pw

na dogo jestem teraz rzadko bo każdy wolny czas spędzam w schronisku a w pracy dogo niestety mi nie działa, gdyby mnie nie było to osoby które maja mnie na fb proszę o informację że ktoś czeka na pieniążki

Jestem za pomocą dla Pirata

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.08.2017 o 09:46, asikowska napisał:

jestem za pomocą dla Pirata,proszę o dane do pw

na dogo jestem teraz rzadko bo każdy wolny czas spędzam w schronisku a w pracy dogo niestety mi nie działa, gdyby mnie nie było to osoby które maja mnie na fb proszę o informację że ktoś czeka na pieniążki

 

Dnia 7.08.2017 o 11:42, Jolanta08 napisał:

Jestem za pomocą dla Pirata

 

Dnia 7.08.2017 o 21:40, asiuniab napisał:

dziewczyny pięknie dziękuję:)

i ja bardzo dziękuję w imieniu swoim i Pirata !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

bfc7d7a411aa.jpg

Pirat bardzo dziekuje za pomoc!!!! Juz zakończył leczenie, ucho wprawdzie nie odrosło ;) ale już nie boli i oby nie było kolejnych nawrotów choroby. Oto faktury i przelew: 35721a770360.jpg

24fc5e40e539.jpg

e905cd1ace5e.jpg

Kwotę z otrzymanej pomocy zapłaciłam osobnym przelewem, żeby było przejrzyście. Bardzo, bardzo dziękuję !!!

Dostałam dar - Vetmedin. Niestety moje psiaki maja po nim biegunkę. Mam więc do oddania potrzebującym sporą ilość tabletek Vetmedin

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...