Jump to content
Dogomania

Skarpeta im.Talcott pomaga psom-staruszkom. Ku pamięci Jolanty08 i Talcott - szlachetnych miłośniczek zwierząt.


Monika z Katowic

Recommended Posts

Piszę z trochę nietypową prośbą...20.04 miałam prosić o wsparcie w pokryciu fv za Pankracego z wątku dziadeczków:

W ostatnich dniach posypał się dziadulek i ciągle na minusie był po kolejnych wizytach u weta. Niestety tego samego dnia pogorszyło się biedakowi i 20.04 musiałyśmy mu pomóc przejść na drugą stronę:(. Obecnie pozostał jedynie dług po Pankracym, łączenie 334zł i teraz nie wiem czy mogę prosić o wsparcie w opłaceniu tej ostatniej fv, która niestety ciągle u weta "wisi" jako niezapłacona? Skarpeta pomaga zawsze żyjącym psiurom, a jakby nie patrzeć Pankracego nie ma już wśród nas? Będę wdzięczna za odpowiedź:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎2017‎-‎04‎-‎23 o 14:52, sunia2000 napisał:

Piszę z trochę nietypową prośbą...20.04 miałam prosić o wsparcie w pokryciu fv za Pankracego z wątku dziadeczków:

W ostatnich dniach posypał się dziadulek i ciągle na minusie był po kolejnych wizytach u weta. Niestety tego samego dnia pogorszyło się biedakowi i 20.04 musiałyśmy mu pomóc przejść na drugą stronę:(. Obecnie pozostał jedynie dług po Pankracym, łączenie 334zł i teraz nie wiem czy mogę prosić o wsparcie w opłaceniu tej ostatniej fv, która niestety ciągle u weta "wisi" jako niezapłacona? Skarpeta pomaga zawsze żyjącym psiurom, a jakby nie patrzeć Pankracego nie ma już wśród nas? Będę wdzięczna za odpowiedź:)

Ja byłabym za pomocą w opłaceniu części faktury za leczenie Pankracego [*] ale w tym przypadku niech wypowiedzą pozostali członkowie komisji

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.04.2017 o 19:18, Jolanta08 napisał:

Ja byłabym za pomocą w opłaceniu części faktury za leczenie Pankracego [*] ale w tym przypadku niech wypowiedzą pozostali członkowie komisji

 

Dnia 30.04.2017 o 17:00, Monika z Katowic napisał:

Zgadzam sie z Jolanta08. Pamieci Pankracego.

 

 

46 minut temu, asikowska napisał:

Proszę o konto dla Pankracego i kwotę jaką przyznajemy.

Dziękuje kochane:)

asikowska konto zaraz wyśle a co do kwoty, to będę wdzięczna za cokolwiek. Wpradzie zrobiłam bazarek na pokrycie długu, ale wątpię żeby ruch się na nim  zrobił:(

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję za pomoc dla Kajtka. Potwierdzam, że doszło 150 zł. 108 zł przeznaczyłam na spłatę za jego obrożę Foresto. Resztę kwoty dołożę do karmy. Rozliczenie jest w poście rozliczeniowym na wątku 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
10 minut temu, bakusiowa napisał:

Co tutaj taka cisza? Nikt nie prosi o dofinansowanie?

 

Jaki jest aktualny stan skarpety?  Bo jak na razie udało mi sie odnaleźć stan na 4.11.2016r. 

Co się dzieje?

 

 

O to samo chciałam zapytać, bo też nie znalazłam.

Link to comment
Share on other sites

witam staruszkowe ciocie, i proszę o wsparcie dla staruszki ze stada tymczasowiczów tamb:

Titka - przywieziona z wyjazdu zawodowego z Orońska razem z 2 szczeniakami. Była bezdomnym psem w jamie w ziemi. Dla szczeniaków udało się znaleźć domy, Titka została na stałe bo była bardzo trudna i przez to nieadopcyjna. Pierwsze 9 miesięcy miała lęk separacyjny i demolowała, załatwiała się na łóżko, ma uraz do starszych mężczyzn i rzuca się na nich bez ostrzeżenia. Aktualnie jest u mnie 11 lat, jest psim ideałem, kocha inne zwierzęta, zwłaszcza koty. Został uraz do starszych mężczyzn. Kiedyś miała wątek ale nie chce go odnawiać.

Tika bardzo dyszała, ze względu na to oraz wiek miała przeprowadzone niezbędne badania, zostały wdrożone leki, sytuacja opanowana, jednak pociągnęło to za sobą spore koszty, bardzo proszę o wsparcie w kwocie 150 zł za nakłady na leczenie;

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Jolanta08 napisał:

Faktycznie na wątku cisza ale mam nadzieję, że wkrótce się to zmieni.

Jestem za udzieleniem pomocy Titce we wnioskowanej kwocie.

Ja także jestem za udzieleniem pomocy Titce w kwocie 150 złotych.

Wczoraj napisałam do asikowskiej (naszej skarbniczki) z prośbą o bieżące rozliczenie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...