Jump to content
Dogomania

Skarpeta im.Talcott pomaga psom-staruszkom. Ku pamięci Jolanty08 i Talcott - szlachetnych miłośniczek zwierząt.


Monika z Katowic

Recommended Posts

Dziewczyny, proszę o pomoc - wyjątkowo - dla młodych psów, a w zasadzie dla szczeniaków, które przygarneła sylwija i które jak się okazało zachorowały na parwo. Sylwija ma 42 zwierzęta pod opieką i po prostu nie daje rady, ma ok 2600 zł długu u weta. Nie wiem gdzie się zwrócić o pomoc... Staruszki są na jednym końcu tęczy a szczeniaki na drugim... Proszę o 150 zł wsparcia dla Ptysia i Gucia:

15972550_1388872097799085_1198904011302209547_o.jpg

inny wątek ze zwierzakami sylwiji: 

 

 

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, bakusiowa napisał:

Czy mogę prosić o pomoc dla Dusi z tego wątku? Sunia miała w tym tygodniu operację. Rachunek do zapłacenia wynosi 500 zł. 

http://www.dogomania.com/forum/topic/100714-dwie-suczki-z-koszmaru-uratowane-ale-bardzo-schorowane-i-stare-proszą-o-pomoc/?page=36

Czy możliwa jest pomoc w kwocie 200 zł?

 

Jestem za przyznaniem Dusi pomocy w wysokości 200 zł.Wracaj Dusieńko do sił i zdrowia.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję. Nawet nie miałabym śmiałości prosić o pomoc dla kolejnego psa. Zapłaciłam kartą kredytową, nie ukrywam, że martwiąc się, co będzie. W moim zawodzie to jak na loterii. Może być wszystko a może długo nie być nic. Dlatego dziękuję z całego serca za pomoc. Nie spodziewałam się.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, tamb napisał:

Bardzo dziękuję. Nawet nie miałabym śmiałości prosić o pomoc dla kolejnego psa. Zapłaciłam kartą kredytową, nie ukrywam, że martwiąc się, co będzie. W moim zawodzie to jak na loterii. Może być wszystko a może długo nie być nic. Dlatego dziękuję z całego serca za pomoc. Nie spodziewałam się.

Cieszymy się, że mogłysmy pomóc Dusi - sunieczce w wielkiej potrzebie.

To przede wszystkim zasługa wszystkich wspaniałych darczńców Skarpety im.Talcott, którzy nas regularnie wspierają deklaracjami i bazarkami.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎2017‎-‎01‎-‎12 o 22:10, sharka napisał:

Dziewczyny, proszę o pomoc - wyjątkowo - dla młodych psów, a w zasadzie dla szczeniaków, które przygarneła sylwija i które jak się okazało zachorowały na parwo. Sylwija ma 42 zwierzęta pod opieką i po prostu nie daje rady, ma ok 2600 zł długu u weta. Nie wiem gdzie się zwrócić o pomoc... Staruszki są na jednym końcu tęczy a szczeniaki na drugim... Proszę o 150 zł wsparcia dla Ptysia i Gucia:

15972550_1388872097799085_1198904011302209547_o.jpg

inny wątek ze zwierzakami sylwiji: 

 

 

Potwierdzam wpłatę na konto Gucia 200 zł - pięknie dziękujemy za wsparcie Skarpecie, która z założenia pomaga starszym pieskom.

Gucio dziękuje !

 

Link to comment
Share on other sites

bardzo proszę o wsparcie Frania jednego z podopiecznych kwiaciarenki z wątku poniżej  Franio jest chory na wątrobę w tej chwili dostaje hepatil, GeriatiVet i UdinoVet przydałby się puszki Mokre dla wątrobowa, on mało ząbków

Franio - ma około 15-16 lat i problemy z pęcherzem i nietrzymaniem moczu - ma dosłownie kilka zębów więc jeśli chodzi o żywienie to tylko puszki lub miękkie gotowane jedzenie - namoczoną suchą karmą też nie pogardzi

 

proszę o wsparcie w kwocie 150 zł

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...