Jump to content
Dogomania

Niby ON 6 miesięczny powykręcane łapki 5 kg :(MA DOM


Recommended Posts

jaki jest stan Supełka każdy widzi na zdjęciach i krótkich filmikach ... widać doskonale że jest poprawa i to znaczna , nie wiem czy można cokolwiek zarzucić Bajce ....
wiem z własnego doświadczenia jak trudno jest przywrócić psa do normalnego stanu , mam sunię , której taki powrót zajął dwa miesiące , kiedy to można było powiedzieć że jest już wszystko ok , a była w dużo lepszym stanie niż Supełek , to nie dzieje się z dnia na dzień i chyba wszyscy tu o tym wiedzą
Bajko :) bardzo , bardzo dużo zrobiłaś dla tego psa :) ja trzymam kciuki za Ciebie i Supełka :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BajkaB'][B]1. [/B]Po co Fundacji dokumentacja Supła nalezy zapytac Pania Prezes.Bo to ona własnie zwróciła sie do kliniki o historie choroby Supła.Ja przy okazji wizyty poprosiłam o kopie tej historii,przygotowanej przez weterynarza.

[B]2. [/B]Nie watpie,ze członkowie Fundacji wkleja ja.jestem pewna,ze natychmiast tez okaze sie,ze Supeł był i jest źłe leczony,a weterynarz to dureń.Nie szkodzi,ja i tak mam do niego zaufanie i dalej bede leczyła psy jak równiez polecała innym

[B] 3. [/B]Kremów nie potrzebuje,bo nie uzywam zadnych.jestem tak wredna,zła i wstretna,ze komary co prawda fruwaja,ale jakos mnie nie pokąsały.
[B]
4. [/B]A poza tym,no cóz,a by podsumowac bogata dyskusje stwierdzam,ze we wszystkim macie racje.Cokolwiek kto napisze-ma racje.jestem typem najgorszym z najgorszych,podłym,wrednym,nierzetelnym,i co tam jeszcze było nie pamietam..Ale na pewno racja.

[B]5. [/B]Jeśłi chodzi o dyskusje dotycząca pieniedzy z bazarków przekazanych na moje konto,to równiez jest juz bezprzedmiotowa.Skoro cały czas istniał zarzut,ze bezprawnie je na moje konto przekazywano, postanowiłam te sytuacje rozwiazac.Kwoty z bazarków,które zostały wpłacone na moje konto przed chwila przelałam na konto Fundacji
Niestety,poza wpłatami z bazarków nie było zadnych innych na moje konto.
Zatem ewentualne dyskusje co do przeznaczenia tych pieniedzy prosze prowadzic z Fundacja.[/QUOTE]

Ad. 1 - rozumiem, że skoro pies był wpisany do książki psów fundacyjnych z dniem 17 maja 2010 to Prezes Fundacji chciała takiej dokumentacji. To logiczne. Skoro jednak Supełek nie był [B]nigdy[/B] psem fundacyjnym, jak to BajkoB napisałaś, to po kiego grzyba przesłano dokumenty do Fundacji? Jako pies prywatny nie podlega rozliczeniom fundacyjnym. A może jednak Supełek był psem fundacyjnym? Jak to właściwie było i skąd tyle zmian w "statusie" Supełka?
Ad. 2 - nie widziałam, by ktoś z Fundacji powiedział, że na podstawie dokumentów stwierdza, że Supeł jest źle leczony, więc nie wiem po co to założenie. Czy ono ma na celu obniżenie zaufania do stwierdzeń Fundacji? Co powiesz, gdy okaże się, że Twoja "pewność" była nietrafiona? Skoro dywagujemy co powiedzą członkowie Fundacji podywagujmy co powiesz Ty - to chyba uczciwe?
Ad. 3 - to nie ma związku z wrednością, złością czy wstrętnym obliczem i/lub charakterem, raczej z temperaturą ciała, zapachem itp. - ostatnia wersja - uwarunkowania genetyczne.
Ad. 4 - to nic innego jak zwykłe wycofanie się rakiem, zdecydowanie łatwiejsze niż rzetelna i uczciwa odpowiedź na pytania. To zwykła ucieczka przed koniecznością zajęcia stanowiska i wyjaśnienia sprawy. Wg zasady, że lepiej nie powiedzieć nic, niż niechcący się wsypać. Jak widać szkolenia nie idą w las, ale w nas.
Ad. 5 - a to już jest próba przerzucenia odpowiedzialności za rozliczenia Supełka na Fundację. Pytanie: dlaczego, skoro Supełek był od początku psem prywatnym? Aby łatwiej zwalić winę na kogoś? Odsunąć od siebie pytania "upierdliwych"? Pieniądze wpłacone na prywatne konto należało rozliczyć z darczyńcami, a nie przekazywać na konto Fundacji.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

A ja po raz kolejny nie mam ochoty czytać tego wszystkiego........ i tego nie zrobię bo [SIZE=4][B]interesuje mnie tylko los i zdrowie Supełka[/B][/SIZE] a nie przepychanki!

[SIZE=3][B][COLOR=Red]I pytam jak się czuje SUPEŁEK??????????[/COLOR][/B][/SIZE] :roll:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=darkgreen][B]Nie raz już ostrzegałem na wątku, żeby się trzymać tematu. To wątek SUpełka, a póki co ostatnie kilkanaście stron dotyczyło Volta, AFN i wszystkich brudów jakie tylko dało się wyciągnąć z otchłani internetu. Ostatnio na dogo stało się codziennością to jak to każdy jest najmądrzejszy i tylko on może mieć racje. Niestety, racja zawsze leży po ubu stronach.[/B][/COLOR]
[COLOR=darkgreen][/COLOR]
[COLOR=darkgreen][B]Poznałem P. Edytę osobiście. Poznałem też Petera i Volta i Egradaskę i wiele innych osób. I cieszę się, że ich poznałem. Z Prezes Emira też miałem przyjemność nie raz rozmawiać telefonicznie. Wszystko się da załatwić, mimo różnic w zdaniach i poglądach. Wystarczy chcieć i zrobić to z kulturą i spokojnie. Prowadząc wojnę zakopujecie i siebie i wroga i zamiast działać na rzecz zwierząt, działacie na ich niekorzyść, bo wszystko traci wiarygodność w oczach innych. Zastanówcie się nad tym...[/B][/COLOR]
[COLOR=darkgreen][/COLOR]
[COLOR=darkgreen][/COLOR]
[COLOR=darkgreen][B]A wątek zamykam, bo [/B][/COLOR][COLOR=darkgreen][B]nie został rozliczony zgodnie z Regulaminem:

[QUOTE]13. W wypadku gdy na watku zbierane sa fundusze konieczne jest wklejanie na bieżąco max. raz na tydzień (nie po skończonej akcji) rozliczeń w 1 poście tzn. wpłat, wydatków i salda końcowego.[/QUOTE]
[/B][/COLOR]
[COLOR=darkgreen][B]Dlatego też moja decyzja jest nieodwołalna. Wątek może zostać ponownie otworzony po przysłaniu do mnie dokładnych rozliczeń, które zostaną zamieszczone w 1 poście.[/B][/COLOR]

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...