Jump to content
Dogomania

Pseudohodowla-masa szczeniat do sprzedania,wszystkie od jednej osoby.


ajcka

Recommended Posts

Przyda im się zimny prysznic... Choć zastanawiam się czy na osobach tak niekompetentnych i okrutnych ten komenatzr zrobi jakiekolwiek wrazenie :shake:
Sa ludzie, do ktorych prawda podana na tacy nie dociera :shake:

Madzika boże. :crazyeye:
Zamówienia na psy i koty?! Przecież to jest nienormalne...
"Trnsportujemy po całej polsce tysiace psow i kotow rocznie" :crazyeye:
I szanowna transporterka nie podala nawet swojego nazwiska :|

:angryy: :angryy: :angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a zeby Was dobic maja wykupione ogloszenie ciagle w dzienniku zachodnim, poza tym nawet jak na psy bez metryki to ceny maja dosc mmm niskie:shake:
Po studiach z zarzadzania mam prawo spytac jakim cudem mozna az tak zejsc z kosztow:-o :-o:-o przeciez albo to sa hiper liczne mioty albo...... jestem az takim laikiem:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga K']Żartujesz ?!? Naprawde mnie dobiłaś,a skoro Ty jesteś aż takim laikiem-to ja chyba też :cool3:[/quote] a to witam witam milo mi :cool3: a myslalam ze bede osamotnionaa tu wsparcie:cool3:och na was mozna zawsze liczyc:razz::razz:
sprawke tej strony poruszylam na psy w potrzebue kategoria inne chyba dobrze tam pasi zaraz kolo allegro:shake:

Link to comment
Share on other sites

bo my jestesmy:razz: tacy laicy ze ten ktos powinien sie od nas uczyc:razz:

W sumie jak polowa tego forum zacznie ich spamowac to moze ich osiwecimy i dolacza do ekipy laikow w co nie wierze bo laicy tak szybko kasy nie robia:shake:, ale jak umiemy mordowac alllegro to czemu nie ten malutki portalek kiedys im sie znudzi:p a jak zmienia strone to.... aa i tak co tydzien mam dziennik zachodni i bede ich szukac :-x az daja za wygrana a wiec niech adres ten:plzdie:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga K']Racja,a pojeździć jak pojeździć,pewnie,że im sie to przyda[/quote]

Zlikwidują księge, w takim razie... :shake:

Viz, a gdzie znalazłaś info, że szczeniaki rodowodów nie mają?
Swoją droga, trzymając tyle psów, nie da się rady o wszytskie doskonale dbać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gazuś']Zlikwidują księge, w takim razie... :shake:
[/quote] nawet jesli to sie wyzyla ::cool3: a wiesz jaka ulge to daje a zobaczylabys ta strone co ja podalam ( ktora nagle dziwnym trafem sie juz nie otwiera to bys zobaczyla chyba z 20 raz psow bez metryk po 300-400 zl powiedz mi co to za cud gospodarczy ze psy tak tania ida? ps jak chcesz sprzedac caly miot mozesz sie do nich zglosic:razz:

Link to comment
Share on other sites

Gazuś,jednak nie pojechałąm.Mama ma nocke,wyszłu byśmy razem i sunia czułaby sie strasznie napewno,więc zostałam,jeszcze ten jej stres :shake::shake::shake: Teraz leży tu obok mnie moje kochhaństwo :):lol::) A ja jakoś sobie dam jutro rade ze szkołą :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga K']Gazuś,jednak nie pojechałąm.Mama ma nocke,wyszłu byśmy razem i sunia czułaby sie strasznie napewno,więc zostałam,jeszcze ten jej stres :shake::shake::shake: Teraz leży tu obok mnie moje kochhaństwo :):lol::) A ja jakoś sobie dam jutro rade ze szkołą :lol:[/quote]

Ja tam ze skzołą nie dam rady...Psychicznie :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

znalazłam ogloszenie z woj. mazowieckiego -tyle ras i wszystkie w zblizonej cenie,od jednej osoby.
czyzby kolejny posrednik,albo rozmnażacz-ale trzymać tyle róznych ras??
[URL="http://www.zwierzęta.low.pl"]www.zwierzęta.low.pl[/URL]
specjalnie nie podaje linków do konkretnych ogloszeń.
napisałam zapytanie do pana Jacka zobaczymy co mi odpisze:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

no cóz bardzo profesjonalne podejscie.
minus za rozpowszechnianie zwierząt bez rodowodu
plus za informacje o stanie zdrowia,potwierdzone na piśmie.
firma pośrednicząca jakich wiele...:angryy:
z ogloszenia na ktore odpowiedziałam ,na moje zapytanie niestety nie dostalam odpowiedzi:shake:

Link to comment
Share on other sites

Aica to profesjonalne podejcie ma kto ta firma szczenieta.slask.pl watek juz u nas omawiany stetysama na to weszlam i podalam link tu a cala historia na ten temat masz [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=24718:angryy::angryy:[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...