Jump to content
Dogomania

AKCJA STERYLIZACJA -WZNAWIAMY ! Tymczasowe konto


3 x

Recommended Posts

ja obiecuje bazarek.
Czy mozna prosic jakąs zdolna Ciotke o ładny baner dla akcji?
i to jest to o co mi chodzi...sterylki.Nic nie ma sensu w zwlaczaniu bezdomnosci,jeżeli nie ma sterylizacji każdej suki wydanej do adopcji.Moja ogromna bolączka co do schronisk,które poznałam-albo brak kasy albo brak pomyślunku.Olewanie najwazniejszego tematu.

Link to comment
Share on other sites

Guest ambird

Informacje o akcji oraz zbiórkę ogłosiłam na naszym labkowym forum. Uzbieraną kwotę w całości przelejmy na konto fundacji :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ambird']Informacje o akcji oraz zbiórkę ogłosiłam na naszym labkowym forum. Uzbieraną kwotę w całości przelejmy na konto fundacji :)[/QUOTE]
Bardzo dziękuję, wszystkim deklarującym i reklamującym.
Nie ukrywam, że wysłałam na razie ok. 100 pw i przeraża mnie, że dogomaniacy ignorują taką akcję.
To powinno byc priorytetem.

Ageralion zrobiła kolejny banerek
[IMG]https://mail.google.com/mail/?ui=2&ik=befb947d61&view=att&th=12855d5ae769fbb0&attid=0.1&disp=inline&realattid=f_g8oypr3l0&zw[/IMG]
:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Jestem i ja.
Skromnie bo 5 zł miesięcznie ale ziarnko do ziarnka ;)
Tak, sterylki i jeszcze raz sterylki to na razie jedyny realny sposób na długofalowe zmniejszanie bezdomności. Oby jak najwięcej dziewczyn udało się ciachnąć :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje Soema za zaproszenie :)
Deklaruję 5 zł miesięcznie, ale to minimum. Jeśli będę mogła, będzie to większa kwota.
Przesyłam także kwotę 64 zł, które zwracamy z refundacji sterylki naszej Foksi.

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy Elu! Idę wysyłać informację dalej ;)

Za jakiś czas... pół roku, rok - może wcześniej jak zdobędę pieniądze. Chciałabym stworzyć gadżety, które sprzedawałoby się, a dochód przeznaczony byłby na sterylki.
Popytajcie znajomych, może ktoś może nam zrobić po kosztach coś?(breloki, koszulki, chusty..?:)

Link to comment
Share on other sites

Super akcja! Na razie zgarniam tylko banerek, pomyślę, co jeszcze mogę zrobić. Najbardziej przerażają mnie schroniska, w których nie dość, że sterylizacja 'leży' to jeszcze bywa, że suki zachodzą tam w ciąże i rodzą szczeniaki... Jaki to ma sens...:(

Link to comment
Share on other sites

Mnie tu też nie może zabraknąć więc może maleńko bo tylko po 5 zł na miesiąc deklaruję (może kiedyś więcej ale to kiedyś) i dopiero od czerwca. Zapłacę w czerwcu za 7 m-cy (czyli do końca roku) bo szkoda pieniędzy na opłaty.
Soema bardzo trafiony pomysł :cool2:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chita']Soema wrzuc link na glownym sterylkowej swinki, napewno wszyscy podtrzymaja deklaracje:razz: chyba ze tamta swinka jeszcze dziala?[/QUOTE]
wysłałam wszystkim z tamtego wątku pw. Prosiłam modów o zamknięcie go, by nie było zamieszania.
[quote name='ageralion']Nie widze banerku :placz:[/QUOTE]
Ja widzę :grins:

Przykre, że tak mało osób po dostaniu pw z informacją tu weszło, ale cieszę się, że są osoby którym jeszcze takiego pw nie wysłałam :)
[B]
RAZEM możemy więcej !![/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...